Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Segítsetek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
191 hozzászólás a témában

#121
kiscsipás

kiscsipás

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
SziasztokBringás futár táskát szertnék venni.Ha lehet meg rendelni.Egy helyet találtam írtam nekik de semmi válasz.Hol probálkozhatok még esetleg?

#122
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.890 hozzászólás
hopsz! a tart.helyet nem is néztem.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#123
hé én

hé én

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás

Segitsetek! Hol tudnék venni bármilyen más Bringás újságot a BikeMag/3Ride magazinon kivül? Nembaj ha német vagy angol... Az a lényeg h jó legyen, és csak DH-FR, esetleg Dirt-Street legyen benne!



asszem pécsen a ferencesek utcájában van egy újságos: ott van freeride, német bike, mb action, tour meg sokféle

zokogva borulnék a motorjára, remegve érinteném meg alumínium bõrét, és emlékének szûzlányt áldoznék, akit méregdrága motorolajjal lobbantanék lángra - Rolls Royce Phantom ____>>____Wroom…__>__[FONT="]B&O[/FONT]


#124
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.890 hozzászólás

Segitsetek! Hol tudnék venni bármilyen más Bringás újságot a BikeMag/3Ride magazinon kivül? Nembaj ha német vagy angol... Az a lényeg h jó legyen, és csak DH-FR, esetleg Dirt-Street legyen benne!


kb. bármely nagyobb nemzetközi újságosnál. pl, vesztend aluljárószint, a mozgólépcsõ mellett.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#125
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Segitsetek! Hol tudnék venni bármilyen más Bringás újságot a BikeMag/3Ride magazinon kivül? Nembaj ha német vagy angol... Az a lényeg h jó legyen, és csak DH-FR, esetleg Dirt-Street legyen benne!

#126
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
hello!
arról lenne szó hogy ma fogasozás közben ELHAGYTAM A PÉNZTÁRCÁMAT sajnos
egy szürke (tatonka márkájú) pénztárcáról lenne szó, benne volt a személyim, a diákom, kb 600ft+apró, 2db új vonaljegy (olyan amilyet a fogas aljába a gépbõl lehet kapni), meg még pár használt volán buszjegy, valószínûleg az utolsó két körben hagytam el, amikor kápolna, tündért, illetveogy gt-t mentem, de lehet hogy a fogason elfelejtettem visszatenni a táskámba
ha esetleg valaki megtalálta, vagy tud róla valamit akkor akövetkezõ telefonszámon tud elérni:06-20-548-4948



#127
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hát nem tudom mennyire nehéz elmenni valamelyik bicajos boltig, nálunk van vagy 20 darab :)

#128
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Mi az a Hardcore XC?

#129
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
boltban próbáltátok?:)
(vagy ahhoz ki kell mozdulni a gép elõl?)

Esélyesebb kérni a bolttól, mint hogy postán feladjanak, és egyszer odaér.

#130
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
mikor rendelted?

#131
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

udv.

hol lehet biker's guide katalogust rendelni?


én az info@mali.hu-ra írtam hogy kéne, aztán hogy kapok-e aztat majd meglássuk...

#132
Dr Drake Ramorey

Dr Drake Ramorey

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
udv.

hol lehet biker's guide katalogust rendelni?

#133
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
www.nella.hu-val mi van
mármint a nellakerékpár-ral? megszûnt,bezárt vagy mi a szösz? RS telõ szervizeléséhez õket ajánlották anno nekem a legjobban.

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#134
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Igazából poén volt, hogy segítsetek tolni :)
Amúgy én abszolút amatõr vagyok és szoktam hajtani a 67. helyért is (csak rövid távon megyek, talán idén egy közép), ha már verseny. Tavaly az edzettségi állapot volt nem megfelelõ, úgy álltam zalaszentgrót rajtvonalán, hogy idén akkor tekerek elõször terepen. Ehhez képest a szezon közepe már egész jól sikerült (az én szintemen).
De majd jövõre, vettem görgõt :)

#135
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Nem azt mondom, hogy nem kell kihozni az embernek magából a maximumot, de van egy olyan szint amikor annyira kihajtod magad, hogy az már nem jó és szerntem itt a töbség nem profi, úgyhogy mind1, hogy a 56 vagy az 50-ik helyen érkezel be.

#136
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Inkább hosszabakra.

Nem azt mondom, hogy mindig tekerj többet, mint amenyin indulsz, de néha kell, hogy lásd, hogy bírod. Szerintem nem szabad úgy beesni a célba, hogy teljesen kipurcantál és élõhulla vagy.



Ha nem purcansz ki akkor nem tettél meg mindent a jobb eredményért...;)

#137
Vinkler

Vinkler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 590 hozzászólás
Én próbálok az edzéseken 15-20%-al többet tekerni, mint annak a versenynek a távja, amire készülök...

#138
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Inkább hosszabakra.

Nem azt mondom, hogy mindig tekerj többet, mint amenyin indulsz, de néha kell, hogy lásd, hogy bírod. Szerintem nem szabad úgy beesni a célba, hogy teljesen kipurcantál és élõhulla vagy.

#139
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
több edzés?:D

amúgy meg:
az edzéseket hasonló távra kell kalibrálni mint amiken indulsz maratonokon...

#140
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

Maratonokon utolsó emelkedõin mindig belassulok, segítsetek :)


És ezt így hogy? Ez ilyen pszihés? Mert nem hiszem, hogy mondjuk egy 55 meg egy 70-es középtávon ahol tök más a szint pont a végén lassulsz be.

Ne vedd csesztetésnek nem annak szántam.

Esetleg nem lehet, hogy nem viszel be táplálékot és addigra kipukkatsz?