Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4161 hozzászólás a témában

#81
Hunorpapa

Hunorpapa

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Nekem tetszett ez a szám, az országútik és a városiak miatt....

#82
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
ezévi legjobb szám legalábbis nekem
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#83
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Kevés volt benne, ami megfogott, szinte csak átlapoztam.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#84
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Én is csak a Hozé lámpát hiányoltam érdekelt volna hogy a tesztelök véleménye szerint hol helyezkedett volna el a mezõnyben.


Nagyon elöl, a hozzá közelítõk árának töredékéért!;)
Ár érték arányban elsõ.

#85
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

azért referenciának érdekes lett volna egy Hozé lámpa a tesztben :) (még ha nem is kapható)


amúgy jó az újság ...:)

Én is csak a Hozé lámpát hiányoltam érdekelt volna hogy a tesztelök véleménye szerint hol helyezkedett volna el a mezõnyben.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#86
köti

köti

    vendég

  • fórumtag
  • 66 hozzászólás
Sziasztok! Lenne egy felvetésem. Már másik topicban is írták, hogy jó lenne ha készülne a magazinba egy interjú a Patai-Szabó cégrõl, mert sokan keveset tudnak róluk.

#87
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
Szerintem nagyon jó, olvasmányos érdekes lett az újság. Kifejezetten tetszik, hogy vannak benne városi bicók is, illetve az egyedi dh gépek is jók voltak.

Ha szõrszálat akarnék hasogatni, akkor azt mondanám, hogy az eurobike beszámolóból hiányzik a citrom díjas kategória, és pl. az ebben a formában teljesen érdekteklen vaude, capriolo, stb. egész oldalas termékbemutatók (reklámok?) helyett szívesebben olvastam volna különleges bicajokról, megoldásokról.

Ezt leszámítva az ezévi minõségi ugrás szerencsére továbbra is megvan, sõt... :)

#88
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás
azért referenciának érdekes lett volna egy Hozé lámpa a tesztben :) (még ha nem is kapható)

+ tudom nem rajtatok múlik de egy merida crossway jól esett volna még a cross bicók közé...

amúgy jó az újság ...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#89
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

a poszterrõl lemaradt: az egy '10 Specialized Ruby S-Works (nõi)


De hát ez egyértelmû:) Roubaix féri, Ruby nõi.

#90
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy fel tudnátok-e tenni a honlapra azt a gerecsei túrabeszámolót, ami néhány éve jelent meg a lapban. Az én lapszámom sajnos elveszett. Nagyon szeretném újra elolvasni és letekerni ezt a túrát. Írtam e-mailt is, de arra nem jött eddig válasz. :(

#91
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a poszterrõl lemaradt: az egy '10 Specialized Ruby S-Works (nõi)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#92
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
A jános-hegyi pályákkal kapcsolatos cikk nem egyszerû...

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#93
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Most hozták meg az újságom végre, már kezdtem aggódni.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#94
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Ok, köszönöm!



#95
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kérlek dobj egy mailt a
terjesztes kukac bikemag pont hu
címre!

Õk a mindentmegoldó csipet-csapat - segítenek és lesz jó újságod.

Ma megvettem az újságot, lapoznék a 86. oldalra (amiatt a cikk miatt vásároltam...) és hopp, nincs 86. oldal :scared:

Tüzetesen átlapozva írnám, hogy mi a helyzet:
82. oldalig minden rendben, aztán ismét jön a 67-82-ig, majdan következik a 99. lap.

Ha valamely illetékes olvasná:
Esetleg meg lehetne oldani valami úton-módon egy cserét egy nem selejtes példányra? Csak a muffos cikk miatt...

Köszi!


UI: Yobi tokiói kalandját olvasva sárga voltam az irigységtõl. Jó, hogy valaki közülünk eljutott, még jobb hogy színvonalasan meg is írta. Ez a Keirin-téma meg érne 1-2 cikket a késõbbi lapszámokban, vagy akár on-line verzióban is!


"In idem flumen bis non descendimus"

#96
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Ma megvettem az újságot, lapoznék a 86. oldalra (amiatt a cikk miatt vásároltam...) és hopp, nincs 86. oldal :scared:

Tüzetesen átlapozva írnám, hogy mi a helyzet:
82. oldalig minden rendben, aztán ismét jön a 67-82-ig, majdan következik a 99. lap.

Ha valamely illetékes olvasná:
Esetleg meg lehetne oldani valami úton-módon egy cserét egy nem selejtes példányra? Csak a muffos cikk miatt...

Köszi!


UI: Yobi tokiói kalandját olvasva sárga voltam az irigységtõl. Jó, hogy valaki közülünk eljutott, még jobb hogy színvonalasan meg is írta. Ez a Keirin-téma meg érne 1-2 cikket a késõbbi lapszámokban, vagy akár on-line verzióban is!



#97
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

_Alex_: a cikk írásakor a weblapon még 119k szerepelt, kb. 5-en csekkoltuk, tehát ez egészen biztos. A 190k egyébként is elég irreális, mivel külföldi webshopokban is 400 GBP alatt van az ára, ami 115-118k HUF nagyjából. Mindenesetre feltettük a kérdést a forgalmazónak, hogy mivel indokolja az 1 hónap alatt 60%-kal megemelt kiskerárat.

Köszi!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#98
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
_Alex_: a cikk írásakor a weblapon még 119k szerepelt, kb. 5-en csekkoltuk, tehát ez egészen biztos. A 190k egyébként is elég irreális, mivel külföldi webshopokban is 400 GBP alatt van az ára, ami 115-118k HUF nagyjából. Mindenesetre feltettük a kérdést a forgalmazónak, hogy mivel indokolja az 1 hónap alatt 60%-kal megemelt kiskerárat.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#99
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Jorcinak grat a cikkhez. Ebben az olvasatban jófejnek tûnnek, és kompromisszumkésznek.

#100
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
A Charge plug tényleg 119e? (Weblapon 190e)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_