Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4161 hozzászólás a témában

#61
Csipisz_

Csipisz_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.517 hozzászólás

Én nem arra gondoltam, amikor a Bikemag csapata vágta szét a vázakat. Ez kiállítva volt és a gyártó csinálta, de ennyi idõ alatt már százszor megkereshettem volna én magam is. :whacky:


Tom.eurobike-os kép volt,a váz meg piros!

http://skidmark.blog.hu/
"Ostobákkal ne bocsátkozz konfliktusba,mert lesüllyedsz az õ szintjükre és legyõznek a rutinjukkal."


#62
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Asszem alu váz volt,és az volt az apropó hogy mutogassák a változó falvastagságot,de az egyik csõ körül se volt varrva,a hegesztés meg be volt folyva...
Szerintem a félistenes cikkben kissé lehúzó volt a váltásról alkotott vélemény,én a 24 óráson rengeteget váltottam,és a kanyarokban métereket vertem a többségre,még a nálam táposabbakra is.
Amúgy régen végig tudtam olvasni a bm-et,de mostanság csak átlapozom.Bár valóban kevesebb a hirdetés.


Én nem arra gondoltam, amikor a Bikemag csapata vágta szét a vázakat. Ez kiállítva volt és a gyártó csinálta, de ennyi idõ alatt már százszor megkereshettem volna én magam is. :whacky:

#63
Atom

Atom

    Kitaláló

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Szia Sakic!

Természetesen van nálunk ilyen ember, a tonnányi hibát amit a cikk íróink nagy része (én is) elkövet, Hbalage javítja évek óta. (mi látjuk az eredeti szövegeket...szóval meglehetõsen eredményesen teszi ezt.)
Technikai okok miatt néha van olyan, hogy 1-1 cikket nem õ javít, ilyenkor, ezekben általában több hiba szokott benne maradni. A múlt lapszámban az Eurobike egy része is ilyen volt.
Én meg majd figyelek jobban az ujjamra. Mind a 10-re.

Örülünk hogy többi tetszik.

Üdv:
Atom




Nincs nálatok valaki olyan ember aki elolvassa az újságot mielõtt kiadjátok? Természetesen nem zavarnak az apró elgépelések, de az elég vicces, hogy mióta vásárolom az ÚJságot,(5-6 éve) azóta Atom folyamatosan rosszul használja az "ujj" szót. Folyamatosan egy "újas" fékezésrõl ír és a mostani Eurobike-os cikkben is "újméretrõl" ír. Igazán szólhatna neki valaki.

Egyébként tetszik a mostani szám, gratula :)


Egyszerûsíts!

#64
Csipisz_

Csipisz_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.517 hozzászólás

Valamelyik régi Bikemagben volt egy kép (talán Eurobike-ról) olyasmi szöveggel, hogy "ezt nem sok gyártó merné megcsinálni" vagy valami hasonló és egy szétvágott karbonváz van rajta. Melyik számban volt, ill. melyik gyártóról volt szó?

Asszem alu váz volt,és az volt az apropó hogy mutogassák a változó falvastagságot,de az egyik csõ körül se volt varrva,a hegesztés meg be volt folyva...
Szerintem a félistenes cikkben kissé lehúzó volt a váltásról alkotott vélemény,én a 24 óráson rengeteget váltottam,és a kanyarokban métereket vertem a többségre,még a nálam táposabbakra is.
Amúgy régen végig tudtam olvasni a bm-et,de mostanság csak átlapozom.Bár valóban kevesebb a hirdetés.

http://skidmark.blog.hu/
"Ostobákkal ne bocsátkozz konfliktusba,mert lesüllyedsz az õ szintjükre és legyõznek a rutinjukkal."


#65
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
Nincs nálatok valaki olyan ember aki elolvassa az újságot mielõtt kiadjátok? Természetesen nem zavarnak az apró elgépelések, de az elég vicces, hogy mióta vásárolom az ÚJságot,(5-6 éve) azóta Atom folyamatosan rosszul használja az "ujj" szót. Folyamatosan egy "újas" fékezésrõl ír és a mostani Eurobike-os cikkben is "újméretrõl" ír. Igazán szólhatna neki valaki.

Egyébként tetszik a mostani szám, gratula :)
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#66
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

...(ha esetleg vki bescanneli megköszönöm)


ehh. ha eljössz érte, adok egyet ingyen.... nem is... csak Neked még el is viszem:icon_roll

#67
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
MEW: a János-hegy-es írás fent lesz a portálon is néhány héten belül.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#68
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

na én meg pont ezeket nem voltam képes végigolvasni (eurobike-ot kivéve)

szerencsére nem egyforma az izlésünk :)

Szerencse??!! Ízlés??!!:)

#69
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
030 FOX 36van
058 Búcsú a János-hegytõl?
061 Márkabemutató: Funn

kb ennyi ami érdekelne a mostani számból,de csak ezért nemhiszem,hogy megveszem...(ha esetleg vki bescanneli megköszönöm)

#70
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Tetszett a Somló,Félisten,Eurobike,Muffolt acélváz,Kerékpárváz alaktan,24 óra kp-al,Japán kp cikkek.Tudom hogy muszáj kerékpár teszteket,meg versenybeszámolókat is is lehozni az újságban,de valahogy egyre jobban ,tényleg muszáj íze van ezeknek a cikkeknek.Most kicsit gyengébb lett szerintem ez a szám,mint az elõzõ kettõ.

na én meg pont ezeket nem voltam képes végigolvasni (eurobike-ot kivéve)

szerencsére nem egyforma az izlésünk :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#71
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Tetszett a Somló,Félisten,Eurobike,Muffolt acélváz,Kerékpárváz alaktan,24 óra kp-al,Japán kp cikkek.Tudom hogy muszáj kerékpár teszteket,meg versenybeszámolókat is is lehozni az újságban,de valahogy egyre jobban ,tényleg muszáj íze van ezeknek a cikkeknek.Most kicsit gyengébb lett szerintem ez a szám,mint az elõzõ kettõ.

#72
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Ami nem tetszik a maratonos cikk végén a konkurens újság képviselõinek finom fikázása. Szerintem nincs erre szükség fõleg egy ilyen jó hangvételü beszámoló végén. :-(


Szerintem meg nagy poén, egészséges fricska.

#73
Bigtibi

Bigtibi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
Tegnap este végig olvastam HBallage két írását melyek "Országúti maraton olasz módra" ill. a "Bortúra helyett" címet viselik. Mindkét írás nagyon tetszik mind stílusában mind mondanivalójában. A somlós írásban jót kacarásztam a "mégsem veszett el a somló" poénon! Vajon a bikemag olvasóinak hány százaléka értette? (koránál fogva)
Ami nem tetszik a maratonos cikk végén a konkurens újság képviselõinek finom fikázása. Szerintem nincs erre szükség fõleg egy ilyen jó hangvételü beszámoló végén. :-(

#74
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Valamelyik régi Bikemagben volt egy kép (talán Eurobike-ról) olyasmi szöveggel, hogy "ezt nem sok gyártó merné megcsinálni" vagy valami hasonló és egy szétvágott karbonváz van rajta. Melyik számban volt, ill. melyik gyártóról volt szó?

#75
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Dublinban van boltotok? Ez új.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#76
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
csak nem te vásároltál tegnap nálunk mindenféle alkatrészt a csajod gépére?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#77
vakarcsika

vakarcsika

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
PDF ben valahogy nem lehetne megvenni az újságot??
mert itt kinn dublinban nem nagyon kapható

#78
Atom

Atom

    Kitaláló

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Részben jogos amit írsz, de:

Az Eurobike képanyagának könyvtárazása közben a márkanév sorrendet preferáltuk, mivel az a termék neve, így lehet rákeresni, stb.

Ezt más gyártó cég-márkanév iszonylatban is alkalmaztuk.

ATom


Egy észrevétel:
http://pix.bikemag.h...ike 2009/Craft/
ezek nem Kraft kerekek, hanem a Novatec új carbon kerekei.


Egyszerûsíts!

#79
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
Eurobike rovatban Vaude cipõhöz(a rendes bringás cipõ, nem a túra) a felette lévõ táska adatai vannak írva.(37. oldal) Szóval kétszer vannak leírva a táska adatai, cipõjé hiányzik...

#80
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Egy észrevétel:
http://pix.bikemag.h...ike 2009/Craft/
ezek nem Kraft kerekek, hanem a Novatec új carbon kerekei.