Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Komárom-Esztergom megye bringásai ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21661 hozzászólás a témában

#101
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás

Kevésbé rendszeretőek a magyarok az biztos. Pl:

Szlovén pályán hazafelé haladva a Giro ról egy dugó előtt, az első leállósávaban érkező autó természetessen magyar volt. Az utánna érkező rendőrnek úgy kellett küzdenie hogy ki tudja kerülni.

Remélem egyszer majd ha ő balesetezik, akkor egy másik hasonlóan okos autós miatt nem ér majd oda hozzá a mentő vagy a tűzoltó.



#102
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Wiloz!
Sokszor az oda nem figyelés és nemtörődömség miatt vannak késések, mint ma is, mikor a wc szippantós bácsinak meg van mondva, hogy menjen szippantani és fél órát kell várni rá, a vonat 20 percet késik, és végül nem szippantja le, az utasok duplán szidnak engem, mert késnek és még pisilni sem tudnak.. 

 

vagy éppen felsővezeték szakadás miatt, esetleg azért, mert 4 szénnel rakott kocsi kisiklik és legyalulja a mindkét vágányt és 1 min. 3 napig vonatpótlózás van, meg késések :)

biztos már be volt szippantva a szippantós. egyébként ki kell rúgni. van más szarszippantós is. Ennyi késés miatt már a fél japán vasúti társaság harakirit követett volna el. tán ki kéne menni valamit tanulni.ha mást nem akkor harakiri kést szerezni. :P



#103
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

Wiloz!
Sokszor az oda nem figyelés és nemtörődömség miatt vannak késések, mint ma is, mikor a wc szippantós bácsinak meg van mondva, hogy menjen szippantani és fél órát kell várni rá, a vonat 20 percet késik, és végül nem szippantja le, az utasok duplán szidnak engem, mert késnek és még pisilni sem tudnak.. 

 

vagy éppen felsővezeték szakadás miatt, esetleg azért, mert 4 szénnel rakott kocsi kisiklik és legyalulja a mindkét vágányt és 1 min. 3 napig vonatpótlózás van, meg késések :)


"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#104
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás

Szerintem is megérte kimenni mert nagy élmény volt.

Plusz nekem ez volt az idei évi nyaralás is. :)

Kicsit bánom, hogy nem vittem bringát.

 

Biztos sokat feljődött a vasút, nekem csak régi tapasztalataim vannak.

Csináld csak a dolgodat és lehet lesz európai szintű vasúti szolgáltatás. :)



#105
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

dolgoztál ?? nem vasutas vagy ?  :)  :)

haha :)

lehet nem látszik, de meglepően sok munka van, ma fel akartam hívni egy barátomat pár másodpercre, de nem volt időm rá.. 11-14 óra között van egy kis szusszanás, amúgy végig koncentrálni kell, könnyű elcseszni és késést okozni, de ezt itt nem lehet leírni, ott le kellene ülni egy székre és figyelni, beszélgetni nem tudnánk :)
de akárkinek mondom, hogy jöjjön fel, hétköznap délután, senki nem akar, csak osztja az észt :)


"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#106
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

az igen, még mehettetek volna egy picit hogy meglegyen a 10 000 m. kinek drukkoltál ?

 

:) Így is meg voltam rogyva és sírva kértem vissza a montimat! :) 

Én azokat a bringásokat kedveltem mindig is aki, mert és tudott is kezdeményezni. Ilyen volt Pantani, Amrstrong, stb. De mostanra valahogy kifogytak a szuszból... :) Viccet félretéve, ezen a Giron Ivan Bassonak szorítottam ( és üvöltöttem a fülébe a San Pellegrinón, hogy Vai Ivan!!!) 

De véleménynem szerint a kis kolumbiai is nagyon megérdemelte a győzelmet.



#107
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Mi a Dolomitokban jártunk. Giro-t néztünk, tekeregtünk.

Röviden: 4 nap; 278 km; 9965m szint emelkedés.

Óriási élmény...

az igen, még mehettetek volna egy picit hogy meglegyen a 10 000 m. kinek drukkoltál ?



#108
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

én dolgoztam, aludtam, bicikliztem :)
na jó csak ma bicajoztam, előtte meg ki tudja mikor, meg is fogok halni majd a garda tónál a hegyeken, azt hiszem :)

dolgoztál ?? nem vasutas vagy ?  :)  :) 



#109
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Mi a Dolomitokban jártunk. Giro-t néztünk, tekeregtünk.

Röviden: 4 nap; 278 km; 9965m szint emelkedés.

Óriási élmény...



#110
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Élek még én is.

Utolsó említésre méltó életeseményem a móri-karika volt,jó volt.


GT-Atee

#111
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

én dolgoztam, aludtam, bicikliztem :)
na jó csak ma bicajoztam, előtte meg ki tudja mikor, meg is fogok halni majd a garda tónál a hegyeken, azt hiszem :)


"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#112
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Azt tudtam, hogy mentek. De hát nem busznyi ember ment ki. Megérte kimenni ?



#113
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
A Giron voltam, ezzel igazoltam a távol létemet? :-)
Teszek fel fotókat ha érdekel majd titeket.

#114
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

mi van fiúk? rossz a nete mindenkinek? volt egy halom verseny az utóbbi napokban és senki semmit nem ír?  rezsicsökkentett üzemmódban vagytok? Brigetio-sok -gondolom-nem olvassák pedig tőlük voltak többen is a Balcsi körül. Tatáról is voltak. Kisbérit nem láttam, de attól még lehettek. Szóval ? Se monti se outi versenyen nem volt senki??Pár éve a velo-n is volt egy megyei profil de aztán az is behalt mert pár ember írt azt is több havi eltolódással. Itt is ez lesz ?



#115
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Hát én is néztem mit ment a "Turul befutó" climb-en. 

Meg sem tudnám közelíteni.....

 

Egyébként az egész körben az volt az egyetlen saras rész. Hát SS-el nem lehetett könnyű (+ az előző napi verseny). Minden tiszteletem! :)

Köszönöm. :)



A sebesség mindent megold.

 


#116
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Köszi, Turulon majd figyelünk rá.

 

Semmi különös, csak belefeküdtem egy pocsolyába. :) A második körben másik nyomvonalat választottam a szántóföldek melletti sáros részen, aztán kicsúszott alólam a bringa.

Hát én is néztem mit ment a "Turul befutó" climb-en. 

Meg sem tudnám közelíteni.....

 

Egyébként az egész körben az volt az egyetlen saras rész. Hát SS-el nem lehetett könnyű (+ az előző napi verseny). Minden tiszteletem!:)



#117
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Szia 

Ismerem.

A Brigetio Cycling Team bringása. Tavaly a Csárda Túrán bringáztam vele először. Nagyon erős volt , és idén még inkább az lett. A Stop Cukin is ment egy laza 37-es átlagot, ha jól emlékszem korcsop. 7-ik lett. Tatabányán lakik ha jól emlékszem.

Mi történt veled a Cube Velencén? Nagyon sárosan jöttél vissza a második körről...

Köszi, Turulon majd figyelünk rá.

 

Semmi különös, csak belefeküdtem egy pocsolyába. :) A második körben másik nyomvonalat választottam a szántóföldek melletti sáros részen, aztán kicsúszott alólam a bringa.



A sebesség mindent megold.

 


#118
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

http://www.brigetiosport.hu/

 

Laci biztos szerénységből nem tette be a linket de én iderakom. Érdekes kép van a Vértes-Maratonon elirányított bicósokról.



#119
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Ismertek egy Moravek Lajos nevű bringást? Nagyon elkezdett strava-zni. :)

 

Hétvégén lesz a Móri Karika. http://mori-karika.hu/

Szia 

Ismerem.

A Brigetio Cycling Team bringása. Tavaly a Csárda Túrán bringáztam vele először. Nagyon erős volt , és idén még inkább az lett. A Stop Cukin is ment egy laza 37-es átlagot, ha jól emlékszem korcsop. 7-ik lett. Tatabányán lakik ha jól emlékszem.

Mi történt veled a Cube Velencén? Nagyon sárosan jöttél vissza a második körről...



#120
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Ismertek egy Moravek Lajos nevű bringást? Nagyon elkezdett strava-zni. :)

 

Hétvégén lesz a Móri Karika. http://mori-karika.hu/

én sem ismerem.hova valósi? Te jössz karikázni? Neked a két hosszabb távot egyben kéne lenyomni :)