Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Komárom-Esztergom megye bringásai ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21661 hozzászólás a témában

#181
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Hazafelé volt egy kis szél. :-) Kellett volna egy országuti paripa a gyorsabb vitorlázáshoz. :-)

#182
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

én csak akartam menni, de végül betettek egy nem tervezett német órát.. :/


"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#183
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Minden fasza volt,de a mai szél még faszább. :D


GT-Atee

#184
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Én voltam! 

;)

De nekem Aftőről csak 16km lett a vége...

:D



#185
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

na mi volt a komáromi bicó túrán? senki sem volt? 



#186
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

jöttek jó kis cuccok a Lidl-ből

 

http://www.lidl.hu/c...atok.htm?id=112



#187
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Az a probléma , hogy ahol a Pikantóhoz be lehet kanyarodni ott nincsen normálisan rendezve a kerékpáros közlekedés.Nincs felfestve, jelezve hogy ott kerékpár út van. A buszmegálló mögötti aszfaltos részre az autók állandóan annyira ráállnak, hogy néha tökéletesen elzárják a gyalogos és kerékpáros forgalmat.A baromagyú autósoknak eszébe sem jut , hogy helyet haggyon ott. A normális felfestés és tábla ott azon az 50 méteres részen teljesen hiányzik.A közterületesek is szarnak rá és a sokat zengedezett kerékpárbarát település is ott félre van dobva. 

Nem tették be a kemma.hu-ra a cikkemet meg a képemet a vértesszőlősi kerékpárút felbontásról. Múltkor valaki írt egy cikket , hogy dobálják bele a korlátokat. Azt betették. Ez van. Nem érdekük nekik a tömegtájékoztatás és az , hogy rengeteg kerékpárosnak bosszúság a nem vissza aszfaltozott rész. Az hogy még esetleg balesetveszélyes is az le van szarva. 


montimi módosította - 2014. március 10. - 20:35


#188
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Hát ezek a hülye bmw-sek már csak ilyenek.

A sünök azt fogják válaszolni,hogy nincs rá kapacitásuk.


GT-Atee

#189
wpeter

wpeter

    újonc

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Mentünk 3-asban egy erős 70-est. Majd lassúra váltottunk azt gurulgattunk a kerékpár úton is. Összejött a 100 kilcsi ma is. Tényleg kirajzottak a bicósok. Kész csoda, hogy még nem olvastam arról, hogy volt elütés.Pár bunkó autóssal találkoztunk ma is de ez mindennapos. Nem is csodálkoztunk ezen. 

 

Pl. a hülye BMW-s az építők parkja bejáratánál. Az egyik majdnem elüt, a többi barom meg keresztben parkol a kerékpárúton...

Hétvégén levideózom, lefotózom az összes ott parkoló autót, aztán besétálok a fotókkal a rendőrségre, hogy ilyenkor mit lehet tenni...



#190
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Ne írj ilyeneket Atee! Biztos jutott másra is pl X5-ös BMW re az nyertes kivitelezőnek, mert ugye gyalog nem járhatott ki az építkezésre. :-):-)
Ma remélem ti is tekertetek Kömlődön Környebányán Tarjánban Héregen a Turulnál mindehol bringásokat láttam :-)

Ne is mond,azok vannak olyan hülyék,hogy azt hiszik jó autó a bmw,pedig ugyan olyan szar mint amilyen kerékpárutat összetúrtak ide.


GT-Atee

#191
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Ne írj ilyeneket Atee! Biztos jutott másra is pl X5-ös BMW re az nyertes kivitelezőnek, mert ugye gyalog nem járhatott ki az építkezésre. :-):-)
Ma remélem ti is tekertetek Kömlődön Környebányán Tarjánban Héregen a Turulnál mindehol bringásokat láttam :-)

Mentünk 3-asban egy erős 70-est. Majd lassúra váltottunk azt gurulgattunk a kerékpár úton is. Összejött a 100 kilcsi ma is. Tényleg kirajzottak a bicósok. Kész csoda, hogy még nem olvastam arról, hogy volt elütés.Pár bunkó autóssal találkoztunk ma is de ez mindennapos. Nem is csodálkoztunk ezen. 



#192
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
Ne írj ilyeneket Atee! Biztos jutott másra is pl X5-ös BMW re az nyertes kivitelezőnek, mert ugye gyalog nem járhatott ki az építkezésre. :-):-)
Ma remélem ti is tekertetek Kömlődön Környebányán Tarjánban Héregen a Turulnál mindehol bringásokat láttam :-)

#193
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Imi,szerinted itt azért épült kerékpárút,hogy bringázzunk rajta,a nagy lóf@szt,azért,hogy legyen miből milliókat kiszedni,mert csak új építésére volt júniós támogatás,ja és már nem maradt fenntartásra semmi.


GT-Atee

#194
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Köszi.

Jobb is lehetne,ha nem kéne a sok csírát kerülgetni,de így legalább érezték,hogy nem játszótér a kerékpárút.

Szép Ati. Látod mikor mi a sötétbe száguldoztunk nem volt csak két bicós az úton. Majd szerzek egy okos telót azt én is beszállok a versenybe. Egyszer.

Egyébként írtam egy szép levelet a Kemmának. kíváncsi vagyok, hogy megjelentetik-e.

.... Sokadszor a kerékpárútról. Az a régebbi kerékpárút vagyis a vértesszőlősi kerékpárút.

Itt a jó idő és milyen látvány tárul a bicós elé Vértesszőlős határában? Pár hónapja is van már annak, hogy ott valaki valamiért széttúrta a kerékpárutat.Gondolom engedéllyel tette. De miért nincs helyrehozva? Miért nem tűnik ez fel a helyi önkormányzatnak? Gondolom autóval járnak azért.Úgy néz ki, hogy a kerékpárutakat megépítik több-kevesebb hibával de utána már semmi fegyelmet nem szán a fentartója rá. Itt is ez látszik és a Tatabánya-Vértesszőlős-Tata kerékpárúton is. Ott is hiányzik több mint 100 vas de pótlása hónapok óta nincsen. A szemetesek teli vannak.
Kötelessége is az illetékes önkormányzatoknak a kerékpárutak karbantartása. Tehát mivel úgy is jön a választás itt a 2 méter újra aszfaltozása ürügyén is az összes politikus mosolyoghatna amikor ünnepélyesen helyrehozzák. Minél előbb.....
persze képet is küldtem . 


#195
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Köszi.

Jobb is lehetne,ha nem kéne a sok csírát kerülgetni,de így legalább érezték,hogy nem játszótér a kerékpárút.


GT-Atee

#196
wpeter

wpeter

    újonc

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Szépet mentél!

#197
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

A de= http://www.strava.co...ents/2633025939  (MTB-vel). ;)


GT_Atee módosította - 2014. március 08. - 19:35

GT-Atee

#198
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

űrtechnika :-)
Melyik szakaszt méritek?

tata-tatabánya . annyi , hogy nincs benne a szőlősi leágazás. Pontosan nem tudom hol kezdődik és hol végződik ezért rögtön az elejétől nyomjuk egészen a körforgalomig. De aki feltette az lehet pontosabban meg tudja mondani.valamivel több mint 6 km. a mért szakasz. majd 35-ös átlag. a kanyarokban vigyázni kell az apró kövel miatt.


montimi módosította - 2014. március 07. - 23:09


#199
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

Láttam már,tudod értesít,ha változás lép be.

Jó idő,de... ;)

mi az a   "de...". Két bicóst előztünk meg közben , semmi forgalom nincs ilyenkor sötétben. Nem rossz ez egy majd nyugdíjas és egy kezdő bicóstól. :)



#200
wiloz

wiloz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.820 hozzászólás
űrtechnika :-)
Melyik szakaszt méritek?