Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#1681
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
szia
az lesz akkor.
kb. árat tudsz mondani a 36 Van rugóra?
üdv: B

#1682
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szia,
36 VAN rugó elfogyott... hirtelen nem tudom megmondani, hogy az áprilisiban lesz-e, de ha elõre megrendeled, kollegák biztos megrendelik neked...

DHX rugó nem mindig jön minden méretbõl, de hasonlóan a fentiekhez... :)

üdv

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#1683
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás

szia,
1) a 2007es rugó megegyezik a 2008as rugóval, nyugodtan használhatod vele!

2) a '09es (mert 08as már nincs és nem is lesz) villa teljes ára 209.900,- Ft (ha factornet-en rendeled akkor -10%)... jelenleg nincs raktáron, leghamarabb csak áprilisra lesz sajnos...

3) rugószíneket illetve a hozzájuk tartozó keménységeket itt tudod megnézni

factornet letöltések menüjében érdemes szétnézni... ha vmit nem találsz, szólj...

üdv


szia
köszönöm a választ! nagyon hasznos ez a táblázat!!
nem a villa árára, hanem a rugó árára lennék kiváncsi külön, ha van ilyen?
arról esetleg tudsz mondani vmit, hogy dhx5.0-re rugók lesznek vajon tavasszal(ugye a 35mm-es átmérõt kell nézni?), mert most nem kapható minden méret(gondolom elfogyott a raktárról és még nem jött új szállítmány)?
köszi, üdv: Balázs

#1684
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
szia,
1) a 2007es rugó megegyezik a 2008as rugóval, nyugodtan használhatod vele!

2) a '09es (mert 08as már nincs és nem is lesz) villa teljes ára 209.900,- Ft (ha factornet-en rendeled akkor -10%)... jelenleg nincs raktáron, leghamarabb csak áprilisra lesz sajnos...

3) rugószíneket illetve a hozzájuk tartozó keménységeket itt tudod megnézni

factornet letöltések menüjében érdemes szétnézni... ha vmit nem találsz, szólj...

üdv

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#1685
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
sziasztok
arra lennék kiváncsi, hogy a 2008-as Fox 36 Van Rc2 villának a rugója ugyanolyan, mint a 2007-é, szóval passzolnak-e egymáshoz?(2008-as telóba tennék bele 2007-es rugót),
másik kérdés, hogy milyen áron vesztegetik, esetleg hol lehet ilyet kapni? meg hogy melyik színû(gondolom itt is szín szerint van felosztva) milyen keménységet jelent?
eddig az xfactornet-en néztem, de ott nem találtam...
köszi a segítséget, üdv: B

#1686
Brácsa

Brácsa

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
fehér, csak lenne már holnap, Csaszi ígérte az érkezését

Nice.
Fehér, v. fekete?



#1687
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nice.
Fehér, v. fekete?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#1688
Brácsa

Brácsa

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
09-es

És mielõtt elkezdesz csapatni, állítsd kicsit fejre...
Akkor keni faszán a beszúszót.

Meg fogja kicsit küldeni az olajat és emiatt dzsuvás lesz a becsúszó, azt sûrûn törölgesd,
de normális jelenség.

Mikori?
'08, vagy '09?



#1689
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
És mielõtt elkezdesz csapatni, állítsd kicsit fejre...
Akkor keni faszán a beszúszót.

Meg fogja kicsit küldeni az olajat és emiatt dzsuvás lesz a becsúszó, azt sûrûn törölgesd,
de normális jelenség.

Mikori?
'08, vagy '09?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#1690
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
fel-1evente hord el szervizbe karbantartasra....

#1691
Brácsa

Brácsa

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Azt tudtam hogy valami jót veszek, de hogy jó is maradjon, még pár évig ahhoz mit kelll tudni:)

ezt én telóvétel ELÕTT szoktam 8)



#1692
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

A napokban jön meg újdonsült kis telóm egy 40 rc2.
Légyszíves írjatok róla nekem, mik a problémák velük


ezt én telóvétel ELÕTT szoktam 8)

#1693
Brácsa

Brácsa

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Hi All!
A napokban jön meg újdonsült kis telóm egy 40 rc2.
Légyszíves írjatok róla nekem, mik a problémák velük, hogyan kell karbantartani, milyen idõközönként stb.
Köszi elõre is .
Byez:Bracsa

#1694
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

Sziasztok!

Melyik szervízt javasoljátok FOX karbantartásra ? (100 RLC)

Ma csodálkozva tapasztaltam, h elment belõle egy csomó levegõ. Itthon fújtam bele, jónak tûnik, de azért kicsit nyugtalanít a dolog, és egyébként is ráférne már egy karbantartás/tisztítás. Melyik szervízben dolgoznak a FOX szakik ? :))

Köszi


hivatalos magyarországi FOX szervízközpont a hazai forgalmazó csepeli irodájában-raktárában üzemel 2009. február 1-tõl...

ha bármilyen karbantartási vagy szervízelési munkád lenne a FOX rugóstagod vagy teleszkópodon, akkor bármely X-Factor partneren keresztül beküldheted és rövid idõn belül visszajut hozzád készen... minden elvégzett munkára 1/2 év garanciárt vállalnak...

ha kérdés van szervízeléssel kapcsolatban írj ide: szerviz@xfactornet.hu


PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#1695
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Kérdezd Salát!
Megheftüli neked... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#1696
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás
Sziasztok!

Melyik szervízt javasoljátok FOX karbantartásra ? (100 RLC)

Ma csodálkozva tapasztaltam, h elment belõle egy csomó levegõ. Itthon fújtam bele, jónak tûnik, de azért kicsit nyugtalanít a dolog, és egyébként is ráférne már egy karbantartás/tisztítás. Melyik szervízben dolgoznak a FOX szakik ? :))

Köszi

#1697
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Mostanában nem járt valaki a Hajduban? Kellene infó arról, hogy milyen Fox villák is voltak készleten nekik.
ÁLLÍTÓLAG a készlet visszakerül a nagykerbe, és leárazva kiárusítják õket. Hátha más számára is érdekes lehet.
Köszi!

nézegesd az xfaktor. net et gyakran, ha kiárusítanak úgyis ott teszik.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1698
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Mostanában nem járt valaki a Hajduban? Kellene infó arról, hogy milyen Fox villák is voltak készleten nekik.
ÁLLÍTÓLAG a készlet visszakerül a nagykerbe, és leárazva kiárusítják õket. Hátha más számára is érdekes lehet.
Köszi!


www.xfactornet.hu
fenn van az aktuális készlet

#1699
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
Mostanában nem járt valaki a Hajduban? Kellene infó arról, hogy milyen Fox villák is voltak készleten nekik.
ÁLLÍTÓLAG a készlet visszakerül a nagykerbe, és leárazva kiárusítják õket. Hátha más számára is érdekes lehet.
Köszi!
fanatiX mtbc

#1700
szedrikbence

szedrikbence

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
sziasztok ! segitséget szeretnék kérni, legalábbis ötleteket, mi lehet a villámmal. amirõl szó van az egy 2008as fox 36 van rc2. most cseréltek benne szimeringet meg csúszóperselyt. a tünet az, hogy amióta ilyen "nagyobb" hidegek vannak, akármennyire bemozgatom, kattanással indul meg visszafelé. határozottan érezni, hogy a villa jobb oldalából , tehát a csillapitás oldalból jön a kattanás. elõre is köszönök mindent!
SEDERJEN A FARA !!! :lol1:

NYOMJAD RÓZSI !!! :matrix::matrix: