Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#1161
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
a Fox 32 F80 RLC telo milyen? ki lehet huzni 100mmre, ha szukseges?

#1162
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Hozzá ne nyúlj!


Rendben, nem vagyok egy kényszeres szervizelõ, de azzal sem akarom elbaszni hogy esetleg öreg olajjal hasznalom. Az autómban 1 év után öregnek számít az olaj ha nem megyek vele akkor is. De ha erre nem jellemzo akkor ok. :D
Köszi.

#1163
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Hozzá ne nyúlj!
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1164
hyperr

hyperr

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Sziasztok!

Egy kis tanács kellene.
Lehet hogy hozzám kerül egy 0 km -es sosem hasznalt F100RL es villa. Asszem 2007 evjarat.
Kerdes, nem baj-e hogy ennyi evig allt hasznalat nelkul, azaz kezdjem azzal hogy olajcsere, vagy nem szükséges?
Ha esetleg olajcsere akkor Motorex 5w? A RS duke SL -emet en szerelgettem meg töltögettem olajjal, ahogy nezem ennek is hasonlo a belseje.
De jobban a kerdesem elso fele ami most fontos, hogy piszkaljam, vagy inkabb ne?

Még egy kérdés, alkatrészek kompatibilisek az ujabb telokkal, Ugy ertem szimeringek, O gyuruk szerivizcsomagok, jok ehez az evjarathoz is?
(Amennyire en lattam a koronat, fekrogzitest kabelvezeto ilyesmiket dolgoztak at csak, a belseje maradt , az ilyen nyilt olajfurdos valtozatoknak)

#1165
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

Ne félj nem fog nállad kikötni a tag! Ha nem tudsz normálisan válaszolni egy kérdésre akkor inkább ne írj semmit. A jobbágy stílusú hozzászólásod téged minõsít. Témát lezártnak tekintem :-(


figy
OTTHON nem lehet rugóstagot szerelni, ezt próbáltam célozgatásokkal a tudtodra adni, de ha a felépítésével sem avgy tisztában (elviekbe) akkor hogy akarod szerelni?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1166
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
#1274 POD :D
mentve az utókornak

#1167
boti

boti

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Ne félj nem fog nállad kikötni a tag! Ha nem tudsz normálisan válaszolni egy kérdésre akkor inkább ne írj semmit. A jobbágy stílusú hozzászólásod téged minõsít. Témát lezártnak tekintem :-(


Amúgy addig sztem teljesen normálisan és higgadtan válaszolt amíg nem vontad kétségbe amit õ mondott. Jobb dolog arra hallgatni aki ért hozzá fõleg akkor ha te pedig nem...

#1168
dutyi

dutyi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Ne félj nem fog nállad kikötni a tag! Ha nem tudsz normálisan válaszolni egy kérdésre akkor inkább ne írj semmit. A jobbágy stílusú hozzászólásod téged minõsít. Témát lezártnak tekintem :-(

#1169
boti

boti

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Hujjuj mi van itt:D

#1170
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

Nem azért van benne az úszó hogy kevesebb olaj legyen benne és emiatt könnyebb? Abból sem lehet gáz szerintem ha telenyomom olajjal. Ott csak a csillapítás van.


Mibe fogadunk, hogy fél centinél jobban nem fogod tudni összenyomni?

(miért érzem azt , hogy ez is nálam köt ki...)

okostojás figyejjé rám, szerinted ha a nyomorúd becsuszik, akkor a felesleges olaj hová a faszomba fog menni ha csurig töltöd?????Szerinted az a kurva szájbavert uszó mi az anyámért van ott, és pláne miért TÁGULÁSI tartály a neve????

bocs de már a ****om televan az önjelölt szerelõkkel...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1171
dutyi

dutyi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

na ez az amit én sem tudok


Nem azért van benne az úszó hogy kevesebb olaj legyen benne és emiatt könnyebb? Abból sem lehet gáz szerintem ha telenyomom olajjal. Ott csak a csillapítás van.

#1172
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

Kész! Teljesen száraz volt.
Ha ilyen híg olajjal áztatom a szivacsgyûrût, milyen idõközönként érdemes ezt elkövetni? A service center által ajánlott 15 óránként? Az azért elég gyakori sûrû olajjal is. Akkor kb. minden két hétben megcsinálhatja a jóember. Betartja ezt valaki?


senki
4 havonta mondjuk
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1173
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Akkor lehet én vittem el az utolsót:D
"Ride today, heal tomorrow"

#1174
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás

hajrá


Kész! Teljesen száraz volt.
Ha ilyen híg olajjal áztatom a szivacsgyûrût, milyen idõközönként érdemes ezt elkövetni? A service center által ajánlott 15 óránként? Az azért elég gyakori sûrû olajjal is. Akkor kb. minden két hétben megcsinálhatja a jóember. Betartja ezt valaki?

#1175
mzoli10

mzoli10

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás

Hogyhogy nincs?Én 1 hete vettem tõlük.


Kerestem a webshopban, nem találtam. Rákérdeztem. A válasz: jelenleg nincs raktáron egyik kiszerelés sem, ha megérkezik fent lesz a webshopban.

#1176
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

Mennyi az adott méret? Hány mm-t kell betolni az úszót?


na ez az amit én sem tudok
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1177
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás

Próbáltam venni Float Fluidot, megfogadván az "aki majmot vesz, vegyen hozzá banánt is" tanácsot, de nincs. X-factorban nincs, pár boltban próbáltam, de semmi.
Köszi!


Hogyhogy nincs?Én 1 hete vettem tõlük.
"Ride today, heal tomorrow"

#1178
dutyi

dutyi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Mennyi az adott méret? Hány mm-t kell betolni az úszót?

#1179
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
ha koppig tolod akkor szerinted hová fog tágulni az olaj? :D

nitrogén töltéshez kell egy célszerszám, hegyes tûvel a közepén, imbuszzal kivûl, 18bar

na abbol csak egy van itthon ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1180
dutyi

dutyi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

nitrogén feltöltõrészt kinyitni
dugattyút (úszót) letolni adott méretig, olajjal feltült csurig, nyomórudat betol légmentesen, nitrogénnel másik oldalát feltölt


Az úszót koppig toljam az aljába? Még ez a nitrogén feltöltés egy szép kaland, van ott valami spec szelep? Hány bár nyomás kell a nitro-s részbe?