Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Fox

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2442 hozzászólás a témában

#2361
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nem abból van:D

#2362
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
iljics tud blokkot adni de szerintem fölösleges mert itthon nem ér vele SEMMIT!!
Nekem szériahibás volt a diabolus karom, meg sem fordult a fejemben hogy kérjem a blokkot és vigyem a faktornak..
Visszament USA-ba a race face-nek és küldenek helyette Jót.
Arra viszont kiváncsi vagyok hogy a bikemag diabolus tartóstesztben is hibás szériából lesz e a kar mert akkor két hét múlva mehet vissza cserére:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2363
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég
hááát...az nem jó, mert nedvességtartalma kissé nagyobb és nem konstans egyéb tényezõkkel szemben sem...ja és pl egy Float RL tagba 500psi kell, azért az húzós....illetve levegõvel asszem tuti ugrik a gari...
ha GuMinak van Nitrogén tartálya meg a hozzá való szelep és tû (csak Svájcban lehet venni..), akkor hajrá!

#2364
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

és megmondjam miért? mert egy halom minden csak ott kapható, amivel tisztában is vannak, és akinek kell, az általában ugyis megveszi. (persze kivétel az, aki ismeri iljicset :D) szóval LOL.

[már bocs unit]


Nem sértettél meg, mert már nem érint közelrõl, de tudnond kell, hogy abból a halomból más kereskedõ is vehet ám, nem csak maguknak hozzák (van a nagykerük pl.)...csak ugye ki reszkíroz meg egy sor (mondjuk Talas Rlc, F80Rlt, F100x és Vanilla Rlc) villát meg a rugóstagokat stb stb a kicsiny boltjába ugyebár...?
Szóval azért áll benne pénz rendesen, hogy "élõben" meg tudd nézni, megnyomokdhasd, tekergethesd stb...nem annyi, mint Iljicsnek ;-( ezt is értkelhetné ám valaki!

#2365
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
és ha nitrogén helyett levelgõvel töltöd fel? csak metr kivárni a szerelési idõt az horror>>ha most beadnám, nyár végére lenne tagom....

úgy hallottam, hogy pl G. Misi is foglalkozik tag-szervízzel....meg még sokan mások..
Van állásom...:bananadan

#2366
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

Beszéltem Iljiccsel. Mondott tök jó árat.

De gondoltam azért utánajárok, hogy mi a helyzet itthon? Kérdéses, hogy az X-Factor, hogyan garanciázná, ha valami gond lenne vele, illetve ha nem volna kedvem a tengerentúlon javíttatni, akkor milyen pénzekbe kerülne ez nekem itthon? Persze, ha õk is visszaküldik az USAba, akkor mind1 is. Akkor akárhol megvehetem és így természetesen a legkedvezõbb árút választom.

Szóval Unit, mibe kerül itthon egy Fox F80x villa? És ha gond van vele, mi az eljárás? Vázból kivesz, elküld USA, visszajön, mehetek érte? Vagy netán cserélnék? (tudom naív vagyok :))



- már nem vagyok bennfentes (sem) ott, csak voltam márc. 31-ig... most másutt vagyok az ;-)
- én még a 219.900,- forintos hivatalos kisker árról tudok. Az az igazság, hogy amikor 2003-ban megkötöttük a disztribútori szerzõdést (ott voltam), akkor ez volt az egyik elsõ pont: tartani az Eurós árat....hát összenéztünk a Hajdu Pista bácsival, hogy akkor ez most, hogyan is lesz...
- ha garancia vagy szervíz, akkor minden alkatrész van az FX villákhoz (komplett "inertia valve" részt tartalmazó szár is!!! még ezt is én hoztam...). -- villát elvileg akármelyik kerékpárszervíz tud javítani (ha akar)
- rugóstagot csak a Hajdu (vagy Factor), mivel nitrogénnel kell feltölteni vagy vákumban kell szerelni (típusa válogatja) és az csak nekik van!
- garancia más: ha érvényesíteni akarod, akkor kell a blokk, számla stb másolata különben leves. Ezért is kérdeztem Iljicset, hogy õ ilyeneket tud-e adni, és nem kötözködésbõl. Más országbéli blokk is ok, csak legyen valami, ami hasonlít rá.
- progresszív rugó: kérdeztük, nincs, azt mondták, hogy igazából nincs rá szükésg...

#2367
jockystone

jockystone

    vendég

  • fórumtag
  • 171 hozzászólás
Más dolog! A Fox gyárt progresszív rugót?
:scared: Jó munkás emberek szövetsége :scared:
:cheers:
:doghouse:

#2368
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Posta
Van állásom...:bananadan

#2369
jockystone

jockystone

    vendég

  • fórumtag
  • 171 hozzászólás
Pl: hogyan tûnjenek el a külföldre feladott csomagok, de belföldön is hasonló a helyzet! ;)
Németországba ha küldesz csomagot, akkor nem lehet rá értékboztosítást kötni! Ezt nemrég hallotam havertól! A másik dolog, amit hallotam tõle, hogy nem érdemes olyan helyre a póstával semmit sem küldeni, ahová nem lehet értékbiztosítani a csomagot, mert nagy rá az esély, hogy el fog tûnni! Szóval marad a TNT, stb. gyorspósta szolgálat! Egyébként nem sokkal drágábban dolgoznak, mint a Magyar pósta, de értékbiztosítást lehet kötni a csomagra és nagy eséllyel megérkezik a küldemény, másrészt probléma esetén nem olyan k*csögök, mint a Magyar pósta! :cheers:
:scared: Jó munkás emberek szövetsége :scared:
:cheers:
:doghouse:

#2370
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
valamit tud a királyi posta amit nyugaton nem.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#2371
jockystone

jockystone

    vendég

  • fórumtag
  • 171 hozzászólás
A póstaköltség nem éppen alacsony az USAba, igaz az USAból ide olcsóbb. A Magyar pósta most eléggé drasztikussan megemelte az árait. Légi póstával gyorsan odaér, de ne csodálkozzon senki sem azon, hogy mennyire sok pénzt el fognak kérni érte! A hajó olcsóbb jelentõsen, de az eléggé hosszú idõ. Kicsit dúrvának tartom, hogy külföldrõl ide olcsóbb a póstaköltség jelnetõsen, mintha innét küldök külföldre csomagot!
:scared: Jó munkás emberek szövetsége :scared:
:cheers:
:doghouse:

#2372
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Beszéltem Iljiccsel. Mondott tök jó árat.

De gondoltam azért utánajárok, hogy mi a helyzet itthon? Kérdéses, hogy az X-Factor, hogyan garanciázná, ha valami gond lenne vele, illetve ha nem volna kedvem a tengerentúlon javíttatni, akkor milyen pénzekbe kerülne ez nekem itthon? Persze, ha õk is visszaküldik az USAba, akkor mind1 is. Akkor akárhol megvehetem és így természetesen a legkedvezõbb árút választom.

Szóval Unit, mibe kerül itthon egy Fox F80x villa? És ha gond van vele, mi az eljárás? Vázból kivesz, elküld USA, visszajön, mehetek érte? Vagy netán cserélnék? (tudom naív vagyok :))
WaNNaRiDE

#2373
compressor

compressor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Az Attila gyerek az a kicsit aids-es kinéztü sovánka arc aki a Kiss János Altábornagy utcában dolgozott az anyujával?
Nekem is van sztorim róluk.
Elöre lefoglaltam - ha igaz akkor az Attilánál a K.J.A. utcai Hajdú kerékpár üzletben - és teljesen kifizettem egy Kona Scrap vázat,hogy el ne vigyék az összeset ha bejöttek az országba.
Vártam egy hónapot,a jelzett érkezés elött két nappal felhívtam a nagykert és ott még csak nem is tudtak róla,azt sem tudták hogy mi van...pedig még papírt is adtak róla.- ha igaz akkor Attila....
Mi van ha nem is szólok oda?Ugyanis azt mondta Attila hogy ök majhd hívni fognak....
Ennyit az X Factorról....
Ja,most jut eszembe én is írtam nekik emilt....

#2374
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
ez sem teljesen igaz, metr még ennél is rosszabb a helyzet...egy csomó történet terjeng róluk, topic is volt, nekem 1 db tapasztalatom van: kedvenc Attilám lustaságból nem akart eladni nekem 1 db 50ezres rugóstagot, de végül sikerült kiharcolnom..inkább kamuzott, mint utánanézett volna....
ez már nem is lol...
Van állásom...:bananadan

#2375
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
és megmondjam miért? mert egy halom minden csak ott kapható, amivel tisztában is vannak, és akinek kell, az általában ugyis megveszi. (persze kivétel az, aki ismeri iljicset :D) szóval LOL.

[már bocs unit]

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2376
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

unit, Te amolyan bennfentes vagy a Factornál?
Igen? Akkor mondhatnál nekem árat Fox F80x telóra...

Merthogy:
Az XF oldalán lévõ árlistából (kisker.xls), a BikeMagban megjelent hirdetésbõl és telefonon érdeklõdve három különbõzõ ár jutott el hozzám: 175-220 ezer között.
Az emailemre pedig (még) nem válaszoltak.

És érdekelne, hogy hol az igazság? Melyik ár a jó?


meglepne, ha válaszolnának...nekem még sosem tették....
valahogy a vásárlóközpontúság nem az erõsségük...fõleg nem az Attilának...
Van állásom...:bananadan

#2377
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
unit, Te amolyan bennfentes vagy a Factornál?
Igen? Akkor mondhatnál nekem árat Fox F80x telóra...

Merthogy:
Az XF oldalán lévõ árlistából (kisker.xls), a BikeMagban megjelent hirdetésbõl és telefonon érdeklõdve három különbõzõ ár jutott el hozzám: 175-220 ezer között.
Az emailemre pedig (még) nem válaszoltak.

És érdekelne, hogy hol az igazság? Melyik ár a jó?
WaNNaRiDE

#2378
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

- azért van külön ára, mert külön adja a Fox is
- és igen, ráteheted a meglévõ, az olcsóbb Manitou vagy a mégolcsóbb Shock Works, DNM stb stb rugódat is
- most vannak Svájcban, ha jól tudom, lehet, hogy a jövõ héten lesz nekik 5.0


Ne idegeskedj azért;)
Olcsóbb manitou?Mikor bent voltam a faktorban anno hogy vegyek manitou rugót 228-as méretben hát hogy is mondjak nem mondtak olcsóbb árat.
De ez nem errõl szól csak megemlítem hogy nekem nem annyiért akarták adni mint amennyi a Velotrade? katalógusban.
Én szurkolok hogy legyen a faktornak 5.0 mert akkor primo kapitány kaphat ingyen:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2379
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

Elvileg erre is passzol de mióta a saját manitou rugóm nem feküdt fel rendesen azóta nem tudom.
De Az X-faktor miért adja külön a rugót?A vázakhoz sem jár tag?
De tök mindegy mert szerintem még pár hónapig ott nem lesz külön DHX 5.0 tag;)



- azért van külön ára, mert külön adja a Fox is
- és igen, ráteheted a meglévõ, az olcsóbb Manitou vagy a mégolcsóbb Shock Works, DNM stb stb rugódat is
- most vannak Svájcban, ha jól tudom, lehet, hogy a jövõ héten lesz nekik 5.0

#2380
Csikasz

Csikasz

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás
Terralogic-cal kapcsolatban van vkinek tapasztalata?
FuLL SpEEd oR NoThiNg