Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Please log in to reply
633 replies to this topic

#461
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Jovo heten mikor?

Szombat! Június 04.


#462
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Helyes, megyek én is, ha beforr a lábam/karom és megjavul a verdám...

#463
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Jovo heten mikor?

#464
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Mihi megelõzlek,mert az adatokat fejbõl tudom.

Vonat: 8.00, 8.55, 9.55, 10.55
Komp: 7.45, 9.45, és innentõl óránként.

A legjobb társítás a 8.55-s vonat (9.36-ra ér Visegrád-Nagymaros állomásra) és 9.45-s komp, vagy a 9.55-s vonat (10.36-ra érkezik) és 10.45-s komp.

Én, és ha sikerül még mást is rábeszélnem, Visegrádon, a kompnál csatlakoznánk a csapathoz.


#465
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
jo

#466
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 posts
Sziasztok!

Vonattal mennénk Nagymarosig, majd komppal át. Megnézem a menetrendet és majd kírom a vonatok indulási idejét. Szerintem olyan 10 körüli nagymarosi találkozás jó lenne. Addigis kéretik találgatni a Harang féle útvonal mibenlétét.

Milyen volt a Szivásmarci?

#467
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Megyek én is.
Komppal megyünk a helyszínre?

#468
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
"Hölgyek/Urak!
Jövõ héten az új DM pálya belyárása!"

üdv !

ha 7végére tudok kis erõnlétet javítani, esetleg valahol becsatlakoznék én is, ha befogadtok..

#469
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Csatlakozom a pályabejárós ötlethez.


#470
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 posts
Mihi, én meg köszi a bíztatást Dobogókõnek felfelé... :)

Balázs


A szombati rövidített DM-rõl.

A Szilvásmarcizók hiányában mindössze ketten vágtunk neki a távnak, Balage és én. A találkozás pontos volt, majd nekivágtunk a Harsány lejtõnek fel a Virágos nyeregig. A kajálást nagyon eltoltam, a reggeli kapkodásban nem sok idõm maradt rá, így felbontottan egy nagyobb löncskonzervet és benyomtam két fej hagymával. Felfelé nem sok hiányzott hogy viszontlássam, kõnehéz gyomorral nagyon rosszul esett az elsõ emelkedõ. Az infotáblánál nem várt ránk senki, tehát elindultunk a kék jelzésen. Rengeteg gyalogossal találkoztunk, valami túravezetõi tanfolyam, vagy vizsga volt, állandóan õket kerülgettük. Amúgy jól haladtunk, az "Egri várnál" volt az elsõ pihenõ, a Csobánkai campingnél is csak azért álltunk meg hogy feltöltsük a kulacsokat. Pilisszentkereszten fagyi, majd a távot kevésnek ítélve elindultunk Dobogókõ felé. Ekkor már dögmeleg volt, szakadt rólam a víz. Feltekertünk, megnéztük a kilátót, majd vissza le betonon Pomáz-Budakalász-Északi összekötõ felé. Nekem 87 km jött össze, a szintet nem mértem. Ja és alaposan leégtem, reggelig forgolódás volt az ágyikóban, hogy melyik oldalam nem húzódik. Kösz Balage a társaságot, jó nap volt.

Hölgyek/Urak!
Jövõ héten az új DM pálya belyárása!



#471
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Ha a fenekem "magához tér" a Balaton kör után, jövök!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#472
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 posts
A szombati rövidített DM-rõl.

A Szilvásmarcizók hiányában mindössze ketten vágtunk neki a távnak, Balage és én. A találkozás pontos volt, majd nekivágtunk a Harsány lejtõnek fel a Virágos nyeregig. A kajálást nagyon eltoltam, a reggeli kapkodásban nem sok idõm maradt rá, így felbontottan egy nagyobb löncskonzervet és benyomtam két fej hagymával. Felfelé nem sok hiányzott hogy viszontlássam, kõnehéz gyomorral nagyon rosszul esett az elsõ emelkedõ. Az infotáblánál nem várt ránk senki, tehát elindultunk a kék jelzésen. Rengeteg gyalogossal találkoztunk, valami túravezetõi tanfolyam, vagy vizsga volt, állandóan õket kerülgettük. Amúgy jól haladtunk, az "Egri várnál" volt az elsõ pihenõ, a Csobánkai campingnél is csak azért álltunk meg hogy feltöltsük a kulacsokat. Pilisszentkereszten fagyi, majd a távot kevésnek ítélve elindultunk Dobogókõ felé. Ekkor már dögmeleg volt, szakadt rólam a víz. Feltekertünk, megnéztük a kilátót, majd vissza le betonon Pomáz-Budakalász-Északi összekötõ felé. Nekem 87 km jött össze, a szintet nem mértem. Ja és alaposan leégtem, reggelig forgolódás volt az ágyikóban, hogy melyik oldalam nem húzódik. Kösz Balage a társaságot, jó nap volt.

Hölgyek/Urak!
Jövõ héten az új DM pálya belyárása!

#473
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Eegen! Viszont annyit ér, mint a pályarajz, azaz semmit. Aki a pályarajz alapján pontosan be tudja határolni az útvonalat az sikoltson ide egyet please! A szintemelkedés sem jött idáig össze a Harangnak sosem. Az elsõ két évben kevesebb volt, mint amit kiírt, az utóbbi években pár száz méterrel többet mértünk jópáran. Mindenesetre az eleje a Bükkmarcira hasonlít - kb. 10 kilcsin át felfelé folyamatosan (állítólag). De ahogy én a Harangot ismerem az utolsó pillanatban még lehet akár újra Kevélymászás is, mondjuk megint motorosok miatt. Viszont onnan már lehet látni a régi pálya nagy részét a HHH-ig!!! Hehe... király lenne ha elterelés miatt a Budai várban végeznénk körpályaügyileg (ami egyébként egy duplanyolcas ha hinni lehet az itinernek)!!!

Jó tekerést!

hát az vszínû gázos,..a rövidtávból kiindulva..ahol még a szintképen is 1000 m-t ír pedig a legnagyobb jóindulattal sem lehet 650-700 nál többet azon a vonalon összehozni - bár sztem összehozza, ha más nem még a cél elõtt +3 kör a panorámaúton :)
nekem van így fejbe 1 útvonal vázlatom(persze turistaúton, a kijuelölée meg nyilván több helyt dózerúton lesz) ha az eredeti leírés szerint megy, az eleje nem vészes csak sok az aszfalt, de annyira nem emelkedik, aztán papréttõl szentlászlóra több esélyes, kisrigótól a kéken le (ott biztos lesz akit meglep néhol a terep ) aítán ha a dömörkapui út után is még a kék ott van 1 pár érdekes híd...tölgyikrekhez is több esélyes, aztán onnan a sárga gerincút, illetve sárga kereszten le szentkeresztre, onnan elvileg a régi útvonal d.kõre (azt Ti tudjátok, nekem sikerült kihagyni eddig pedig az elmúlt 2 évben nevezve is voltam) onnét sztem piros 3szög királykúti nyeregig (azt írta durva dh nak sztem) onnét fel prédikáló felé dózerúton, majd piros kereszt kisrigóig (nagyjából szintút) onnét meg asszem nagyjából a régi útvonal, kis vályozásokkal...de holnap bejárok vmi ilyesmit...mondjuk a visegrádi aszfaltos részt kihagyom, belehalok ha az orszúton kell kitekernem itthonról visegrádra)

#474
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 posts
Eegen! Viszont annyit ér, mint a pályarajz, azaz semmit. Aki a pályarajz alapján pontosan be tudja határolni az útvonalat az sikoltson ide egyet please! A szintemelkedés sem jött idáig össze a Harangnak sosem. Az elsõ két évben kevesebb volt, mint amit kiírt, az utóbbi években pár száz méterrel többet mértünk jópáran. Mindenesetre az eleje a Bükkmarcira hasonlít - kb. 10 kilcsin át felfelé folyamatosan (állítólag). De ahogy én a Harangot ismerem az utolsó pillanatban még lehet akár újra Kevélymászás is, mondjuk megint motorosok miatt. Viszont onnan már lehet látni a régi pálya nagy részét a HHH-ig!!! Hehe... király lenne ha elterelés miatt a Budai várban végeznénk körpályaügyileg (ami egyébként egy duplanyolcas ha hinni lehet az itinernek)!!!

Jó tekerést!

#475
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
nem hiszem el .........megújult a sportaktív honlapja,, dunamarci szinttérképekel ....:)

#476
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Na tekerjetek jót, én Szilvásmarci...:)

#477
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
A holnapi napot sajnos még ki kell hagynom, mert a múlt heti megfázásból nem sikerült teljesen kigyógyulnom.


#478
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Mindannyian az Egyszeregy csapatból vannak; a Cannondale-el egyébként Jojoba volt.


#479
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Elkészült a weboldalam alapmotorja, így a közös túrákon készült képek most már mindenki számára elérhetõk. Késõbb, ahogy idõm lesz, majd finomítom az oldalt.

w3.webgenius.org/RAPAX


VV: Megnéztem a képeket, jó kis helyekre jártok. Lehet, hogy egyszer-egyszer veletek tartanék.. 1 kérdés: A Cannondale és az SS bringa kié? :)
WaNNaRiDE

#480
MIHI

MIHI

    vendég

  • fórumtag
  • 119 posts
Hölgyek/Urak!

A megbeszélt helyen és idõben holnap! Viki várunk! A többieknek meg sármenets Szilvásmarcit és jó tekerést kívánok vasárnapra!