Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Please log in to reply
633 replies to this topic

#381
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Hétvégén mikor?


#382
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
off
Hétvégére gödöllõi tekerés készülõdik!
Valéria, Balázs, Egyszeregy Brigád :), és mindenki jöjjenek! :)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#383
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Mivel a WEB szolgáltatóm komoly hardver gondokkal küzd, melynek következtében jelenleg nem lehet elérni a weblapom, ezért a képeket felraktam a bikemag galériába is, és ezt a jövõben is meg fogom tenni.

Az alábbi linken érhetõk el: http://pix.bikemag.hu/RAPAX/


#384
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
A komp megvárja a vonatot.
Pontosabban az a 45-ös indulás csak miheztartásvégett van
45-kor kezdenek általában felmenni rá az autók, onnan még 5-10perc az indulásig.

#385
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

nézegettétek már a verseny elõtti kijutási lehetõségeket bp-rõl? (nem autóval)

07.45-kor megy át a komp visegrádra, ehhez a vonat 07:39-kor érkezik be -elméletileg- nagymarosra. Ha egy picit késik a vonat, akkor marad a vizibicikli...

vagy HÉV-vel szentendrére, onnan pont jó bemelegítés az a 20 kilcsi...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#386
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
nézegettétek már a verseny elõtti kijutási lehetõségeket bp-rõl? (nem autóval)

07.45-kor megy át a komp visegrádra, ehhez a vonat 07:39-kor érkezik be -elméletileg- nagymarosra. Ha egy picit késik a vonat, akkor marad a vizibicikli...

#387
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
De akkor már lassan kitalálhatnánk, mi lesz jövõ hétvégén. Szombat Zemplén TT, s vasárnap Gödöllõ környéke? Értelemszerûen a megfelelõ topic-okban van róluk szó bõvebben.

#388
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Hát igen, könnyebb bicó, jobb testtartás, kisebb gördülési ellenállás, nagyobb áttétel...a fizikát nem vered át. :) De csak azért lettél második, mert én nem lehettem ott! (fogadjunk, hogy te szabotáltad a szombati vacsorámat,mi? :scared: még most is iszonyat rosszul vagyok...ehh...már egy napja nem bírok enni egy falatot sem...)

#389
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
OFF
hozé, jól nyomja a kislány. mivel eteted?
eredményt még nem tudok, de kösz az érdeklõdést.
Ma viszont 2. lettem (kb 5 montisbóll) a 80km-es gödöllõi országútin. Hihetetlenek ezek az országúti gépek, az elsõ helyezett 41-es átlagot ment.

#390
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Off
Lányom reggel "egész jó idõ van! nem tekerünk egyet?"
Kérdezem tõle mennyire gondol? Mire Õ "úgy 100 km."
Így lett belõle Fót-Nagymaros-Visegrád-Pap rét-Szentendre-Újpest-Fót kör, valmivel több mint 90km. Jól bírta! :)
Mivel arra jártunk, gondoltam megint nem viszed túlzásba az itatást, meg ahogy megfigyeltem, nem tudtok vigyázni magatokra, mert mindenki csúnya sáros volt...
Nem fagytál bele a vízbe?
Eredmény?

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#391
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Hozé mégegyszer köszi az isostarovat, sokkal jobban esett mint az iszapos víz a Dunában, melybõl kétszer is fogyasztottam.
Országútiztál egyébként, vagy kis privát DM pályabejárást nyomtál?

#392
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Az idei DM nem tûnik nagyon brutálisnak, bár van pár rész, ahol lehet tolni.

Köszi mindenkinek a bíztatást!

#393
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Off
Kelliz: privi ment.
On

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#394
Vikvuk

Vikvuk

    vendég

  • fórumtag
  • 50 posts
MIHI, sajnos a most hétvége nem jó [Siófokon leszek - céges buli, wellness szálló, de a szaunában gondolok Rád Pite! :)] De aztán Gödöllõre megyek...
Ha a pokolra jutsz, legmélyére térj - az már menny, hisz minden körbeér.

#395
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Azaz, de tökre be van nõve, s valaki telapakolta nagy kövekkel. :)

kösz...a benövéssel mondjuk jónéhány turista út így van mostanság, amit nem használnak se vadászathoz se fakitermeléshez.....
azt meg írta a Harang hogy "köves DH szakasz" :)

#396
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Azaz, de tökre be van nõve, s valaki telapakolta nagy kövekkel. :)

#397
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

De azért nekünk is sikerült elkavarni párszor :D , ennek ellenére. Pl a Pilisszentlászló elõtti DHt nem sikerült megtalálnunk, csak utólag Lensék mondták, hogy mit néztünk el.

s végül is a sárga kereszt lesz az , vagy valami jelöletlen vagy tök rossz nyomon vagyok ? :)

#398
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Sziasztok.

Na én megnéztem a pálya szintrajzot, s ellenõrizgettem a Happybike féle térképen az útvonalat. Jómagam csak a 35 km-es távot merem bevállalni az éppen felépülõ törött kéz miatt. Esetleg valaki tudna nekem mesélni a 35ös táv egy részérõl?
Valami nehezebb szakasz stb? A Buda Maratonon indultam csak idén [törés miatt]. DM után tervbe van Kapolcs, Bükk Maraton, Mátra Maraton, s azév végén vmelyik Pannon Maraton.

szerintem : ) paprétig aszfalt, kellemesen emelkedik, gyönyõrû kis út, nem igazán megeröltetõ,bemelegítésnek pont jó...ott egy kis hurok szentlászló felé, több esélyes mert van több erdészeti út is..aztán vissza lefelé sztem a kék, piros jelzés (illetve melette a dózerút, a a kék leágazásáig onnét vagy a kék vagy a kék kereszt, meg dózerutak, részben a happybikos útvonal .szerintem nincs benne keményebb lefelé mint a buda marcin,,,a szint meg nem lesz 700 méternél több...hacsak nem tesznek bele még 3 kört a panoráma úton (ami a várhoz megy fel aszfalt út) de persze ez addig még változhat :) meg pld ez az akácos árok...biztos hogy ismerem , csak fogalmam sincs hogy ez a neve...de ez az én tudatlanságom :)

#399
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Pitének én osztrákországból szurkolhatok csak, saaajna mennem kell a Windbergre. ;) Bizisten fegyverrel kényszerítenek rá. De jövõ hétvége Gödöllõ buli. (lásd érintett topic)

#400
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Mindenképpen bevállalhatod, csak az erõdet kell beosztani.
Az eleje Papp rétig folyamatosan emelkedik, kb.6-7 km.-en keresztül. Ne akarj ott elsõnek felérni.


Sziasztok.

Na én megnéztem a pálya szintrajzot, s ellenõrizgettem a Happybike féle térképen az útvonalat. Jómagam csak a 35 km-es távot merem bevállalni az éppen felépülõ törött kéz miatt. Esetleg valaki tudna nekem mesélni a 35ös táv egy részérõl?
Valami nehezebb szakasz stb? A Buda Maratonon indultam csak idén [törés miatt]. DM után tervbe van Kapolcs, Bükk Maraton, Mátra Maraton, s azév végén vmelyik Pannon Maraton.