Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VI. Duna maraton 2005

- - - - -

  • Please log in to reply
633 replies to this topic

#341
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Akkor jól gondoltam h rajtszám. Gondolom azért lenne célszerû nekem is átvenni elõre h ne 3-án kelljen reggel nyolckor sorbaállnom. A Sportaktív címén lehet átvenni? A többi dolgot (pl póló) ezután hogy, verseny után?

hát én személyesen neveztem a komjádi uszodánál aztán 2-3 hét múlva oda ballagtam be a rajtszámért....de nézd meg a sportaktiv.hu-n aztán ha nem derül ki van ott egy telcsiszám....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#342
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 posts
  • LocationBad Goisern
Akkor jól gondoltam h rajtszám. Gondolom azért lenne célszerû nekem is átvenni elõre h ne 3-án kelljen reggel nyolckor sorbaállnom. A Sportaktív címén lehet átvenni? A többi dolgot (pl póló) ezután hogy, verseny után?

#343
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

A nevezési listában "nem vette át" jelzõvel illetett emberek konkrétan mit és hol vehetnek át?
thx

esetleg rajtszám ?
mer nekem pld nincs ilyen bejegyzésem, viszont itt vigyorog az 1025ös....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#344
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 posts
  • LocationBad Goisern
A nevezési listában "nem vette át" jelzõvel illetett emberek konkrétan mit és hol vehetnek át?
thx

#345
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Hey
lesz még a versenyig vmi pályabejárás,ahova L lehet tiplizni végigtekerni a pályát?

hát hivatalosan nem tom...

egy iyen fakultativ "nagyjából arra megy jellegû" összehozható...sztem
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#346
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Hey
lesz még a versenyig vmi pályabejárás,ahova L lehet tiplizni végigtekerni a pályát?

#347
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

én meg a magam kis laza "nyugdíjas" túratempjában végig tekerem ..nem a helyezésre hajtok....:)


Na nekem sem 20km/h lesz az átlagom felfelé :)
De lefele sem fogok döngetni 50-nel...

#348
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Eegen, erre gondoltam én is... na majd meglátjuk, még a végén lehet, hogy itt nem is lefele, hanem felfele fogunk menni :)

mármint elõször lemegyünk az aszfalton, a kéken visszamászunk, aztán valahol megint le ? :) bár nekem tennap elõtt felfelé menetben, akadt egy jó hüvelykujj vastagságú ág a hátsóváltóm meg a lánc közé....szóóval
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#349
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
"En a felfeleken probalok meg vadulni:"

én meg a magam kis laza "nyugdíjas" túratempjában végig tekerem ..nem a helyezésre hajtok....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#350
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts

"hát most csak az alsó része csúszik kicsit a fahíd felé, viszont tele van a vékony ágtól a karvastagságú "rönkig" mindennel....kicsit ott irtott az erdészet...de lehet pakolnak még be nagyobb fatörzseket is és akkor north shore szakasz is lesz...:)


Eegen, erre gondoltam én is... na majd meglátjuk, még a végén lehet, hogy itt nem is lefele, hanem felfele fogunk menni :)

#351
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
"s a a kisrigó utáni katlan néhol elég sisnyás/csúszós sáros volt akkoriban."

hát most csak az alsó része csúszik kicsit a fahíd felé, viszont tele van a vékony ágtól a karvastagságú "rönkig" mindennel....kicsit ott irtott az erdészet...de lehet pakolnak még be nagyobb fatörzseket is és akkor north shore szakasz is lesz...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#352
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts

üdv..

hát az említett 2 dh szakasz a szentkeresztre lefelé az a sárga kereszt lesz, megnézem valamelyik nap azt tudom jó köves....a másik dobogókõrõl a piros3szög a királykuti nyeregbe, sztem nem olyan vészes....

Szia Bikertigger!
Köszönöm a segítséget, a nagy részét tegnap este összesakkoztam a leírtak alapján.
Kb 1 hónapja célzottan gyalog már bejártuk a számomra ismeretlen részeket, s a a kisrigó utáni katlan néhol elég sisnyás/csúszós sáros volt akkoriban. Néztem is akkor, húúú milesz itt... viszont nagyon szép a patakvölgy :-)! A sárgát nem ismerem, azt mindenképpen megsasolom, a piros háromszög a vége felé (nekem is) valóban meredeknek tûnt.

Péntek délelõtt felmérem a terepet, végigmegyek rajta.
Hali!

#353
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Ehe.. nekem kb 16 kilot kell cipelnem a maratonon+ a sajat 76 kilomat :)
En a felfeleken probalok meg vadulni: a BM baleset utan a lejtokon kicsit ovatosabb vagyok :) [Na meg a 6 cm rugout sem a nagy DH-ra van kifejlesztve...]

#354
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:-)
pontosan. erre alapoztam énis...
utána meg lejtõkön ezer nagy elõny... nyamm:-D

na de majd kiborul.

#355
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
nincs mit...:)

"egyik sem cc gép, ezért nem is fért volna be a kategóriába"

de azér elöntené a sz@r az agyamat ha kitalálná valaki hogy 5" rugóúttal nem maratonozhatok....basszus nekem kell a 15 kilót felfelé is cipelni hadd fájjon má nekem..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#356
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
pontosan ezért nem értettem akkor...
de rendben.
mondjuk mire jelentkeznék, úgyis megtelik....
na sebaj.
amúgy igen, még nem döntöttem el hogy a 15/15cm-es össztelóssal menjek, vagy a merev polarx-el.. egyik sem cc gép, ezért nem is fért volna be a kategóriába
de akkor tényleg nincs ez
köszi az utánajárást:-)

#357
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

én igazából a kerékpárok szabad használatára gondoltam.
mert mintha olvastam volna valahol, hogy kizárólag cc kerékpárral...
vagyis?
ez nincs már benne?

amúgy a letörés az kell:-D

legyen benne sok sok.

és ki határozná meg ott mi a cc kerékpár...?

amúgy itt a végleges(?) kiírás :

HILL CLIMB, PÁROS SZLALOM:
Az elõnevezés ingyenes!!!

A két 'buli' futamra csak azok nevezhetnek, akik résztvevõi a Duna Maraton versenynek, és rajtszámmal rendelkeznek!!!

A Hill climb versenyen az elsõ 100 férfi, és az elsõ 30 nõi versenyzõ nevezését tudjuk elfogadni!

A Páros szlalom versenyen az elsõ 32 (16 pár) férfi, az elsõ 16 (8 pár) nõ, illetve az elsõ 16 (8 pár) junior (18 év alatti) versenyzõ nevezését tudjuk elfogadni!!!

Július 2-án (a verseny napján), amennyiben a fenti nevezõi limitek nem teltek be, 10 órától 14 óráig lehet nevezni a Hill climb és a Páros szlalom versenyekre.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#358
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
én igazából a kerékpárok szabad használatára gondoltam.
mert mintha olvastam volna valahol, hogy kizárólag cc kerékpárral...
vagyis?
ez nincs már benne?

amúgy a letörés az kell:-D

legyen benne sok sok.

#359
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég

se a Harangék nem takarítják ki


:D :D Azt hiszem erre bizton szamithatunk :D

#360
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

letörééés?:-D

amúgy hallottam valami duál dologról...
az hogy is van?

bocsánat bocsánat letõréske, vagy olyan letõrés gyanús félmméter körüli szintkülönbség....:)

ez is abból a docból :

"PÁROS SZLALOMVERSENY"

A mountain bike versenyek egyik klasszikus száma, ahol az ügyesség, a technikai tudás, jó ritmusérzék a legfontosabb. A versenyzõk kb. 200m-es pályán, amelyet szintén a visegrádi sípályán jelöljük ki, párosával rajtolnak. Mindkét versenyzõnek azonosan, kapukkal kijelölt pályán kell haladnia.
Az gyõz, aki hamarabb ér célba. A pálya kijelöléséhez a snowboardban használatos zászlókat használjuk. A versenyen bárki indulhat, és egyszerûen felkészített kerékpárral is teljesíthetõ a pálya. Szórakoztató, jó hangulatú versenyszám, amely a közönség számára jól követhetõ. A versenyt a hill climb versenyszámhoz hasonlóan a mûsorvezetõ végig kommentálja.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való