Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2201
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Biciklibalesetben halt meg egy biztonsági õr
augusztus 8. 11:47
[MTI]

Belehalt sérüléseibe az a biztonsági õr, aki Kiskunfélegyházán, a munkahelyén egy biciklivel elesett, közölte hétfõn a rendõrség.

A 21 éves kiskunfélegyházi férfi vasárnap délután munkahelyén, ahol biztonsági õrként dolgozott, az alapanyag raktár rámpájáról kerékpárral leugratva elesett, és olyan súlyos fejsérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette" - mondta Ferenczi László õrnagy, a Bács-Kiskun Megyei Rendõr-fõkapitányság szóvivõje.

A halálesetet a városi rendõrkapitányság államigazgatási eljárásban vizsgálja.

biztos volt rajta bukó....ha jól sejtem hogy nem, akkor ez, az "aki hüje az hajjon + " tipikus esete :(
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2202
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Biciklibalesetben halt meg egy biztonsági õr
augusztus 8. 11:47
[MTI]

Belehalt sérüléseibe az a biztonsági õr, aki Kiskunfélegyházán, a munkahelyén egy biciklivel elesett, közölte hétfõn a rendõrség.

A 21 éves kiskunfélegyházi férfi vasárnap délután munkahelyén, ahol biztonsági õrként dolgozott, az alapanyag raktár rámpájáról kerékpárral leugratva elesett, és olyan súlyos fejsérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette" - mondta Ferenczi László õrnagy, a Bács-Kiskun Megyei Rendõr-fõkapitányság szóvivõje.

A halálesetet a városi rendõrkapitányság államigazgatási eljárásban vizsgálja.
P E R I L L U S T R I S

#2203
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Szép napot mindenkinek!

Öszze lettünk házasodva :cool2:
Ma már rá fogok érni egy kis oldalreszelgetésre is, van mit frissiteni...
Stiggs és Dóri


Szia!
Ez nem fontossági sorrend, de gratula az esküvõhöz, és gratula a szülinapodra is. :D
Sok boldogságot!

#2204
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Nagyon sok boldogságot és annál is több boldog évet kívánok Nektek! Iszom is az egészségetekre :szampan:
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2205
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Szép napot mindenkinek!
Feltöltött kép
Öszze lettünk házasodva :cool2:
Ma már rá fogok érni egy kis oldalreszelgetésre is, van mit frissiteni...
Stiggs és Dóri

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2206
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Jobb reggelt Mindenkinek!

Szinuhe! Ez mindennek mondható csak jónak nem. Itt is ez van, csak napsütés nélkül, de széllel. Ilyen sem volt még, hogy augusztus elején pulóverben és hosszúnadrágban ülök a gép elõtt és közben forró teát kortyolok. Pedig ma el akartam menni tekerni... :cry:
Marad a gyakorlás :)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2207
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
az jo, hogy ma reggel sutott a Nap, szemerkelt az eso es kozben ezer hideg volt?
ahogy elnezem a Pilis felol erkezo felhoket, delutan szakadni is fog :|

amugy joregg mindenkinek!
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2208
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Van egy topik, a BMFT csapatmez rendelés, ott az elsõ hozzászólásban van a mélcím, meg hogy milyen adatokat kell megadni. Valahol hátrébb van kép is róla, a kék-fehéret szavazták meg.
Késõbb még lehet variálni, azt hiszem, hogy cipzáros legyen, vagy ne, gumis legyen-e a dereka, vagy az ujja.


:mybad: A kérdésem után, eszembe jutott, hogy van ilyen topic. Azért köszi.

#2209
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ezt , hogy lehet rendelni?


Van egy topik, a BMFT csapatmez rendelés, ott az elsõ hozzászólásban van a mélcím, meg hogy milyen adatokat kell megadni. Valahol hátrébb van kép is róla, a kék-fehéret szavazták meg.
Késõbb még lehet variálni, azt hiszem, hogy cipzáros legyen, vagy ne, gumis legyen-e a dereka, vagy az ujja.

#2210
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

De szeretnék rendelni egy BMFT-s mezt is. Az is ötezer forint, és még jól is néz ki.


Ezt , hogy lehet rendelni?

#2211
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ez ilyen bringás mez ? Zsebekkel hátul? Én is akartam venni ott, csak azért kérdem.

A cimkén az volt, hogy hobbikerékpáros mez. :)
Egy nagy zseb van hátul, cipzáros. Sehol sincs rajta gumi. Ha jól emlékszem 4800 forint volt.

De szeretnék rendelni egy BMFT-s mezt is. Az is ötezer forint, és még jól is néz ki.

#2212
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

,
Valami rockrider feliratosat. Drapp, és fekete, galléros, cipzáros a nyaka.


Ez ilyen bringás mez ? Zsebekkel hátul? Én is akartam venni ott, csak azért kérdem.

#2213
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

MIlyen mezt vettél? Én nadrágot vettem ott, teljesen jó. Kék termék és olcsó.

,
Valami rockrider feliratosat. Drapp, és fekete, galléros, cipzáros a nyaka.

#2214
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Olvastam. :)
Vettem ott mezt, és cipõt is
.


MIlyen mezt vettél? Én nadrágot vettem ott, teljesen jó. Kék termék és olcsó.

#2215
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Én a hunyadit is tudom ajánlani, szuper a kiszolgálás, és választék is van;) .
Ott is érdemes körülnézni.
A Decathlonba vigyázz az eladókkal. :D Na, persze ez vicc volt, persze nekem volt 1 jó kis szitum multkor, elolvashatod a decathlonos topicban.


Olvastam. :)
Voltam már többször is a Decathlonban. Ami nekem kell, ahhoz nem kell eladó. Vettem ott mezt, és cipõt is
A Hunyadiba kicsit félek bemenni. Komplexusaim vannak, akikkel találkoztam már személyesen, azok tudják miért.

#2216
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

A szagokra érzékeny vagyok, valóban. :)
Arra gondoltam, hogy megnézem a Decathlonban, hamarosan biztos lesz téli mez náluk. A cipõmre is kell venni valami szélvédõt, tavaly lefagytak a lábujjaim, ha télen mentem.
Francba, még mindig esik. Majd jól kinõ megint a dudva. :(


Én a hunyadit is tudom ajánlani, szuper a kiszolgálás, és választék is van;) .
Ott is érdemes körülnézni.
A Decathlonba vigyázz az eladókkal. :D Na, persze ez vicc volt. Persze nekem volt 1 jó kis szitum multkor, elolvashatod a decathlonos topicban.

#2217
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

No holnap lesz valami (vagyis ma)?


Szia!
Én úgy tudom, hogy nem, mert Stiggsék szépek akarnak lenni az esküvõjük napján, amit teljesen meg tudok érteni. :)

#2218
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Na ha megéreznéd ennek a meznek a szagát rögtön nem akarnád ennyire megvenni:D
Egyébként Auchanban vettem asszem 7000 körül és Nalini, mindenhol másutt egy tízessel több volt. Jól eldugták, tavasszal még ott lógott a másik kettõ ami novemberben mikor vettem megmaradt. Ha komolyan szeretnél venni, legközelebb megnézem neked megvan-e még. +5 fokig nem kell alá semmi, ilyen 15 fok körül ami most van kicsit meleg.


A szagokra érzékeny vagyok, valóban. :)
Arra gondoltam, hogy megnézem a Decathlonban, hamarosan biztos lesz téli mez náluk. A cipõmre is kell venni valami szélvédõt, tavaly lefagytak a lábujjaim, ha télen mentem.
Francba, még mindig esik. Majd jól kinõ megint a dudva. :(

#2219
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
No holnap lesz valami (vagyis ma)?

Ride everywhere.

.


#2220
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Na ha megéreznéd ennek a meznek a szagát rögtön nem akarnád ennyire megvenni:D
Egyébként Auchanban vettem asszem 7000 körül és Nalini, mindenhol másutt egy tízessel több volt. Jól eldugták, tavasszal még ott lógott a másik kettõ ami novemberben mikor vettem megmaradt. Ha komolyan szeretnél venni, legközelebb megnézem neked megvan-e még. +5 fokig nem kell alá semmi, ilyen 15 fok körül ami most van kicsit meleg.