Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1821
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nna, sehol egy törés? Lehet, hogy mégsem vezetsz úgy,mint egy .....? :)

#1822
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Feltöltött kép

Mondd már el mi a rendszámod, meg az autód egyéb paraméterei, ha véletlebnül látlak, akkor inkább félre állok.. :D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1823
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

En csak a puhabb testueket tisztelem. Azaz kocsival vigyazok: motoros, bringas, gyalogos. Atkelonel termeszetesen megallok. Bringaval pedig csak a gyalogosra vigyazok. Egyeb irant hasznalom a buszsavot, pofatlanul huzok at piroson, stb. Semmi mast nem tisztelek se autoval, se bringaval. Egyetlen kivetel a stop/macisajt paros.

Mondd már el mi a rendszámod, meg az autód egyéb paraméterei, ha véletlebnül látlak, akkor inkább félre állok.. :D

#1824
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

...meg a jobbkéz...néha bal...no meg hátra...hozzá meg fel...(hogy ne essen a fejedre egy repülõ...)


Ezutan az augusztus utan ennek eleg nagy a valoszinusege. Sok ezren maradnak inkabb a s*ggukon, minthogy repulore uljenek. Esetleg hajoval mennek, azon pedig bicajoznak vadul. :)
P E R I L L U S T R I S

#1825
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
...meg a jobbkéz...néha bal...no meg hátra...hozzá meg fel...(hogy ne essen a fejedre egy repülõ...)

#1826
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En csak a puhabb testueket tisztelem. Azaz kocsival vigyazok: motoros, bringas, gyalogos. Atkelonel termeszetesen megallok. Bringaval pedig csak a gyalogosra vigyazok. Egyeb irant hasznalom a buszsavot, pofatlanul huzok at piroson, stb. Semmi mast nem tisztelek se autoval, se bringaval. Egyetlen kivetel a stop/macisajt paros.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1827
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
ha ótóban ülök, akkor mindíg betartom a szabályokat

de bicón valamiért mindíg elõbújik belõlem a kisördög :angevil:
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#1828
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Üdv.

Látom elkezdõdöt a CM-es hangulat:D . Én pl. próbálok mindig szabályos lenni. Én így jobban érzem magam.

Off:
Tigger:

Köszi az SPD lehetõséget, de lehet , hogy csúszik a dolog mert a gépem szervizben van. Azért köszi.
On.

#1829
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tin: ne hagyd magad, neked van igazad! :)

De komolyan, ha egy csomó esetben nem az emberi ego uralkodna, akkor sokkal tovább jutnánk ebben a dologban is.

És ezért lenne jó, ha CM-en is normálisabban viselkednének egyesek. Mert pont az lenne a cél, hogy megmutassuk mekkora "erõt" képviselünk és nem az, hogy megmutassuk mekkora köcsögök vagyunk.. Sajnos a rosszat gyorsabb meglátni és megjegyezni.
Mondjuk csak képzeljétek el milyen hatása lenne, ha tömött sorokban, nem összevissza, 2-3 km hosszan, teljes kussban csak hömpölyögne a tömeg. És milyen hatása van annak, hogy "hö, most szabad akármit is csinálni, vazzeg, menjünk mutassuk meg annak a sok hülye köcsög autósnak"..

#1830
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

figyelj attól hogy én nagyjából szabályosan és kultúráltan közlekedek, 1ébként csak azt érem el hogy naponta tízszer dudálnak le mikor +állok a halvány pirosnál, elengedem a gyalogot a zebrán stb....mondjuk lexarom, ha nem tetszik legfeljebb ráakad a vonóhorgaomra, vagy ha nálam érik el a "stack overflow"-t akkor lerugom a tükrét, de javulni nem fog....


De legalább látják, hogy így is lehet. Elõször olyan helyzetben dudáltak le, hogy teljesen egyértelmû volt, nem tettem semmi rosszat, a fickó kihúzódott elõttem jobbra, majd mit sem törõdve a záróvonallal megfordult, én is jobbra akartam menni, mögötte kihúzódtam, és aztán satufék, hogy ne rohanjak bele. Ezért dudált, és én ott is abban kerestem a hibát, amit én csináltam. Azóta nem nagyon foglalkozom a dudálgatókkal. Nem megyek a belsõ sávban 70-nel a 70-es úton, nem játszom önkéntes rendõrt, úgyhogy sok okot nem adok rá, hogy dudáljanak, aki mégis megteszi az magáról állít ki egyfajta szegénységi bizonyítványt.
Csornán megbüntették a férjemet gyorshajtásért. (50helyett 70-nel ment) onnan csak a sebességhatárokat betartva mentünk Szombathelyig (na jó, +10%), és érdekes módon szinte egyáltalán nem elõzgettek, dudálás meg egyáltalán nem volt, pedig volt forgalom. Nem tudom a közlekedési kultúra tart-e ott olyan szinten, vagy gyakran mérnek, de végülis mindegy, valamit már elértek.

#1831
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
tin:...velem is dettó,mint veled...jó tudni...:)

#1832
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Nem kell megváltani. Mindenkinek csak egy kicsit kellene tennie azért, hogy jobb legyen, ahelyett, hogy panaszkodik az itteni balkáni állapotokra.

figyelj attól hogy én nagyjából szabályosan és kultúráltan közlekedek, 1ébként csak azt érem el hogy naponta tízszer dudálnak le mikor +állok a halvány pirosnál, elengedem a gyalogot a zebrán stb....mondjuk lexarom, ha nem tetszik legfeljebb ráakad a vonóhorgaomra, vagy ha nálam érik el a "stack overflow"-t akkor lerugom a tükrét, de javulni nem fog....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1833
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

úgy érezted,panaszkodok?vagy csak általánosan mondod?...egyébként igazad van...csak kicsit...azért mégis unom...

CSak általánosságban. Persze, unalmas. Én is berágok egy csomószor, amikor elsõbbségem van és nem kapom meg, rámordít a köcsög, hogy piros a lámpa, amikor õ megy át a piroson, nekem meg zöld, meg sok hasonló esetben elhatározom, hogy akkor engem sem érdekel, de mégsem tudom megtenni. A következõ lámpánál megint megállok, és hajlamos vagyok megköszönni, hogy megadják az elsõbbséget, hiába jár nekem. Biztos túlságosan naív, és idealista vagyok, de ez van. :)

#1834
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
úgy érezted,panaszkodok?vagy csak általánosan mondod?...egyébként igazad van...csak kicsit...azért mégis unom...

#1835
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

már megbocsáss,de már leszoktam arról,hogy "megváltsam a világot"...én csak futok az õsszes tõbbi barommal...

Nem kell megváltani. Mindenkinek csak egy kicsit kellene tennie azért, hogy jobb legyen, ahelyett, hogy panaszkodik az itteni balkáni állapotokra.

#1836
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás

Hogy ne legyen még ilyenebb.

már megbocsáss,de már leszoktam arról,hogy "megváltsam a világot"...én csak futok az õsszes tõbbi barommal...

#1837
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

...s ez miért legyen az én gondom?...pláne ebben a világban?...

Hogy ne legyen még ilyenebb.

#1838
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
tin:...s ez miért legyen az én gondom?...pláne ebben a világban?...

#1839
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Van ahol elkap es van ahol nem :-) A motoros mas teszta, az persze elkap. De a gyalogos vagy autos mar nem.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1840
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

al01:elkap az,ne aggódj...ha,mocival van,simán,egyébként elmondja ez annak,az meg harmadiknak,s te meg náluk találod magad...
amúgy én is szarok a "bringás-kresz"-kötelezettségeim nagyobb részére...fõ,hogy én egybe legyek elõtte-utána...a többi is tud "vigyázni" magára...

Az, hogy nem tör össze téged, magát, vagy mást, nem jelenti, hogy nem rövidítetted meg néhány perccel az életét, mert nem kapott levegõt hirtelen.