Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1621
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

:cry: Off vaaaan... :cry:

Én próbáltam tartani a témát, de hááát.. :D
Ja, bocsi, szia.. :)

#1622
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ja, sziasztok! :) Látom, mindenki újra a fedélzeten, mindenki simán hazaért a bibicbõl, akik meg nem jöttek, sajnálják.
Al, ez egy betegség, úgy nézem. Tegnap a sör mellett Stiggs már azon havazott, milyen ÚJ tárcsaféket, váltót meg mifrászt fog venni hamarosan a bicójára, meg hogy a mostani tárcsafék hogy megy majd fel az én bringámra.... Szóval amint elmúlik az elsõ, második, harmadik eufória, máris nézed majd a katalógust, hogy mi lesz az új bigyó a bicódra, ami nélkül nem lehet élni. :)
Petra, Knyul, sok boldogságot, nagy gratula!! Mikor látunk már benneteket??


Szia!
Ráadásul fertõzõ. :)
Én sajnálom. :cry:hogy nem voltam ott.

#1623
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Szerintem csak meg kell tanulni. Elozo bringam tektro feke utana a V fek LX is akkorat fogott, hogy meglepodtem neha :-)

Itt nem sir senki ha off van. :-)


:cry: Off vaaaan... :cry:
Ja, sziasztok! :) Látom, mindenki újra a fedélzeten, mindenki simán hazaért a bibicbõl, akik meg nem jöttek, sajnálják.
Al, ez egy betegség, úgy nézem. Tegnap a sör mellett Stiggs már azon havazott, milyen ÚJ tárcsaféket, váltót meg mifrászt fog venni hamarosan a bicójára, meg hogy a mostani tárcsafék hogy megy majd fel az én bringámra.... Szóval amint elmúlik az elsõ, második, harmadik eufória, máris nézed majd a katalógust, hogy mi lesz az új bigyó a bicódra, ami nélkül nem lehet élni. :)
Petra, Knyul, sok boldogságot, nagy gratula!! Mikor látunk már benneteket??

#1624
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szerintem csak meg kell tanulni. Elozo bringam tektro feke utana a V fek LX is akkorat fogott, hogy meglepodtem neha :-)

Itt nem sir senki ha off van. :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1625
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Elvezem az tuti :-) De meg tanulom is. Maskepp mukodik, mint a v fek anno. Szal ha veletlen panikbol nagyobbat huzok lejton, mint kene, abbol kormanyon atlendules lesz :-)

Nna, ez az egyik, ami miatt még nem határoztam el magam..
De hogy itt se legyen off: a CM-en nem kell majd nagyon tépned.. :D

#1626
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Elvezem az tuti :-) De meg tanulom is. Maskepp mukodik, mint a v fek anno. Szal ha veletlen panikbol nagyobbat huzok lejton, mint kene, abbol kormanyon atlendules lesz :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1627
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Most mit izelsz mar a fekemmel? :-) Bejaratos meg. Azert jatszottam vele a romain is. Ma meg csintig huzva jottem le a hegyrol. Kell azert meg bele, mire total bekopik az egesz.

Lebaxott egy rendezo? O jajj, majd vigyazok :-)

Áá, ha izélnélek, akkor nem mosolyognék.. :) Jó volt látni, hogy mennyire élvezed, hogy megvan.. De tényleg.. Nem mondom, hogy ennek hatására kezdtem el vissza olvasni a tárcsás fórumot, de nagyobb lett tõle az elán.. :)

#1628
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Most mit izelsz mar a fekemmel? :-) Bejaratos meg. Azert jatszottam vele a romain is. Ma meg csintig huzva jottem le a hegyrol. Kell azert meg bele, mire total bekopik az egesz.

Lebaxott egy rendezo? O jajj, majd vigyazok :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1629
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

En jelentkeztem de semmi valasz eddig. CSak annyi, hogy regisztraltak. :-) En meg siman fogok veszekedni az idiotakkal. Ha nem leszek vegul rendezo akkor is. Ha szarul csinaljuk csak negativ szele lesz es nem ez a cel.

Én tavaly próbáltam veszekedni rendezõi póló nélkül és úgy leb*szott egy rendezõ.. :) Pedig csak egy ürgét próbáltam visszaterelni a sorba, jó, biciklivel.. :)
Meg különben is, akinek ilyen féke van, arra jobban hallgatnak.. :D Ugrálsz elöttük egy picit és egybõl kisebb lesz a hangjuk.. :)

#1630
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
En jelentkeztem de semmi valasz eddig. CSak annyi, hogy regisztraltak. :-) En meg siman fogok veszekedni az idiotakkal. Ha nem leszek vegul rendezo akkor is. Ha szarul csinaljuk csak negativ szele lesz es nem ez a cel.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1631
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Hogy tudok rendezõnek jelentkezni!
A honlapon már próbáltam de ott valami emailcímemmel történõ visszaéléses hibaüzenetet küldött!

Én egyelõre nem jelentkeztem, mert nem tudom, hogy akarok-e hülye gyerekekkel veszekedni..
Szóval, nem akarom kábítani õket egy bejelentkezéssel, ha mégsem..
Viszont az egyik munkatársam jelentkezett, megkérdezem holnap, ha addig nem kapsz választ..

#1632
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Hogy tudok rendezõnek jelentkezni!
A honlapon már próbáltam de ott valami emailcímemmel történõ visszaéléses hibaüzenetet küldött!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#1633
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Ahogy Tin is írta, csak a pangás alatti offolás ment jórészt.. Néha azért CM-eztünk is.. :)
Volt szó valami nyírásról is a CM utáni hétvégén, az összekötõ lett tervbe véve, de még Stiggs szervezi az önkormányzatot (ha jól emlékszek). Meg valami pólót is emlegetett, de sokat nem írtak, mert költözködtek és nincs netje..

Még egyszer gratula.. :)

Jja, igen a Bíbicben jó hangulat és órási zsíroskenyér volt, ne meg sör.. :)

#1634
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Ja, OK. Kaptunk egy sms-t a péntekirõl, de nem tudtunk elmenni. Akkor majd a legközelebbin :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#1635
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Hello mindenkinek,

Szerencsésen megérkeztünk a nászútról és az esküvõt is túléltük :)
Totál le vagyunk maradva Kutyanyúllal mindenrõl, ja, õ külön is üdvözöl mindenkit, ma kezdett az új melóhelyen, úgyhogy egy ideig nem lesz ideje netezni...
Mikor lesz újra közgyûlés? Ki miben kontribútál a CM-hez?
Bocs, hogy ennyit kérdezek, de nem szeretném a kihagyott többszáz (ezer) hozzászólást végigrágni :(


Szia!
Most pénteken volt közgyûlés, új még nem szervezõdött. Szerintem a sokezer hozzászólás sem szól igazán semmirõl. :)

#1636
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Szia.

Nyúlnak sok sikert a melohoz.
Pénteken voltunk Bibicben, király volt, fõleg a zsiroskenyér.:lick:
Ja, Nektek is sok boldogságot.:impreziar

#1637
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Hello mindenkinek,

Szerencsésen megérkeztünk a nászútról és az esküvõt is túléltük :)
Totál le vagyunk maradva Kutyanyúllal mindenrõl, ja, õ külön is üdvözöl mindenkit, ma kezdett az új melóhelyen, úgyhogy egy ideig nem lesz ideje netezni...
Mikor lesz újra közgyûlés? Ki miben kontribútál a CM-hez?
Bocs, hogy ennyit kérdezek, de nem szeretném a kihagyott többszáz (ezer) hozzászólást végigrágni :(
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#1638
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Szia Cuki!

A galádok! Biztos a zsíroskenyereket áztatták pájinkába.. ;)



Háát, lehet, hogy igazad van. De a zsiroskenyér, aaaz naagyon ott van. Kár, hogy nem ettem többet belõle.

#1639
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Jó volt a Bibic.
MÁsnap úgy éreztem magam mintha másnapos lennék. Fájt a fejem , zavart a fény. Biztos megfáztam. Egy üveg sör nem okozhat ilyet.;)

Szia Cuki!

A galádok! Biztos a zsíroskenyereket áztatták pájinkába.. ;)

#1640
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Igazság szerint nagyon nem tudom mit lehet aktívkodni.

Én sem.. :)
De nem is erre gondoltam, hanem, hogy esetleg közösen mennénk innen egy páran.. Nna, ennek a szerevzésére gondoltam..