Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1601
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
MEg nincs, de majd elvileg lesz. Es ha lesz, akkor bringatarolo. De nem kikotni, hanem bent, zart helyisegben. Szal jo lesz az.

Tin, milyen pizzázója van BringásTigrisnek? Bár sztem a pizzéria nem ér, mert ott inkább eszik, mint iddogál az ember...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1602
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Tin, milyen pizzázója van BringásTigrisnek? Bár sztem a pizzéria nem ér, mert ott inkább eszik, mint iddogál az ember...


Nem tudom, még nem voltam ott. Csak a plakátkiállításon mesélt róla, és nagyon lelkes volt.
A bíbicben is nyomjátok a hekket, meg a zsíroskenyeret, ahogy hallom. :)

#1603
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Tin, milyen pizzázója van BringásTigrisnek? Bár sztem a pizzéria nem ér, mert ott inkább eszik, mint iddogál az ember...

#1604
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Igen, de leeresztve mas kivenni, mint egyben. Bar ha szerviz csinalja :-)

Amúgy is kidobnám. Nem ragasztgatom, mert macerás, és a szervízes szerint sem tesz igazán jót, fõleg, ha nagyobb a luk. Bár az én tömegemet tekintve, az a kis eltérés a normálistól már igazán nem számít. De hátha mégis. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1605
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Es mindjart el is lehet olvasni egy hulye paraszt hozzaszolasat a cikkhez. Csak azert nem fogok ott regizni, hogy egy kocsoogot elkuldjek a picsaba, pedig felment bennem a pumpa.


Azokat nem szoktam elolvasni. Most elolvastam, szerintem Kükü kellõen ironikusan, nagyon intelligensen visszavágott. :)

#1606
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Aztan ha hazaertel dobhatod ki a belsot es rakhatsz bele masikat. Ezek igy mukodnek, habbal.


Amúgy is kidobnám. Nem ragasztgatom, mert macerás, és a szervízes szerint sem tesz igazán jót, fõleg, ha nagyobb a luk. Bár az én tömegemet tekintve, az a kis eltérés a normálistól már igazán nem számít. De hátha mégis. :)

#1607
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Es mindjart el is lehet olvasni egy hulye paraszt hozzaszolasat a cikkhez. Csak azert nem fogok ott regizni, hogy egy kocsoogot elkuldjek a picsaba, pedig felment bennem a pumpa.

Ezt a cikket most találtam. Nekem tetszik.

Budapest bedugult-mi lesz itt szeptember 22.-én?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1608
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Aztan ha hazaertel dobhatod ki a belsot es rakhatsz bele masikat. Ezek igy mukodnek, habbal.

Igen. De még nem használtam. Elméletileg fel is fújja, mert azt írja, hogy néhány km után ellenõrizni kell a nyomást. a Decathlonban volt valami 700 forint. Azt viszont nem tudom, hogy csak egy alkalomra elég, vagy többre. Gondolom egyre.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1609
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Ezt a cikket most találtam. Nekem tetszik.

Budapest bedugult-mi lesz itt szeptember 22.-én?

#1610
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Cuki, ez elég kellemetlen lehetett, pláne annyi zsíros kenyér után hajolgatni.. :) Én is épp most akarok cserélni külsõt, belsõt.. De azért nem erõszak hatására..

#1611
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Szia!! Csak azé' ríttam, hogy egyensúly legyen. Meg hogy kicsit húzzzzzzzam Al-t. Remélem, jól érezted magad Bibicben és máskor is velünk!!

Gondoltam ám.. :)

A Bíbic meg nagyon jó volt, szóval ha tudok, akkor ott a helyem.. :)

Hazafele meg nem volt fázás, kb 200 méter után már meg volt az alap hõ.. Segített az hídfelhajtó.. :)

#1612
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Azt amúgy defekt útán befújód a belsõbe?


Igen. De még nem használtam. Elméletileg fel is fújja, mert azt írja, hogy néhány km után ellenõrizni kell a nyomást. a Decathlonban volt valami 700 forint. Azt viszont nem tudom, hogy csak egy alkalomra elég, vagy többre. Gondolom egyre.

#1613
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Hosszuszelep? Nem az van, hogy van szingo es autos? :-) Nekem szingos volt de felnit megfurattam, igy amr autos. Szingo az outisoknak valo...


MAga amit a felnin kidugol, na az, van hosszú és rövid. A duplafalúfelnis cucchoz az kell. Másnap a bolt is így adta.

Amúgy igaz amit mondtál, de ez a hósszára vonatkozik.

#1614
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Köszi. Én defektjavító spray-t hordok magamnál


Azt amúgy defekt útán befújód a belsõbe?

#1615
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Hosszuszelep? Nem az van, hogy van szingo es autos? :-) Nekem szingos volt de felnit megfurattam, igy amr autos. Szingo az outisoknak valo...

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1616
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ja. Tin és Ry.
Lehet tudjátok, de ha nem mondom. A kereketekbe hósszúszelepes belsõt kell vennetek, nehogy úgy járjatok mint én.

Na röviden ennyi.

A zsiroskenyér meg:lick:


Köszi. Én defektjavító spray-t hordok magamnál

#1617
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Majd legközelebb eljössz. :) Kár, hogy még egy-két hónap a kerhelyiséges-ücsörgõs, utána lesz hideg és õsz és fázás. :mad: Téééélllleg, télen hol fogunk kortsmázni??


Majd a Bikertigger pizzázójában, azt mondta, hogy lesz hely néhány bringának.

#1618
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Szia!
Ráadásul fertõzõ. :)
Én sajnálom. :cry:hogy nem voltam ott.


Majd legközelebb eljössz. :) Kár, hogy még egy-két hónap a kerhelyiséges-ücsörgõs, utána lesz hideg és õsz és fázás. :mad: Téééélllleg, télen hol fogunk kortsmázni??

#1619
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Én próbáltam tartani a témát, de hááát.. :D
Ja, bocsi, szia.. :)


Szia!! Csak azé' ríttam, hogy egyensúly legyen. :) Meg hogy kicsit húzzzzzzzam Al-t. Remélem, jól érezted magad Bibicben és máskor is :beer: velünk!!

#1620
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Asztat még nem is mondtam, hogy Bibic után, hogy jártam. Elváltunk Dóriéktól, mentünk felfele a MOszkva-tér írányába.Persze a lomtalanítás meg a gány, végig a bringaúton.Alig lehetett elférni. Egyszercsak, hallom ám az üvegreccsenést alattam, hát jól átmentem az üvegeken.
A következõ pillanatban már szelelt is a hátsóm. Megáll, kerék ki, külsõ le, másik belsõ be.Igen ám, de az ennyémhez hosszúszelepes kell , nekem meg csak rövid szelepes volt. Azúgyebár nem jó hozzá. Nem is tudtam rendesen felfújni a kereket.
Még másnap is üvegszilánkokat szedtem a köppenybõl. Elég kellemes volt, úgy éjjfél táján ez a kis manõver.
Itt szeretném megköszönni azoknak, akiket itt most nem nevezek meg, hogy a lomtalanításkor olyan f*aszán sikerült az egész utat üveggel beteríteni.
Ja. Tin és Ry.
Lehet tudjátok, de ha nem mondom. A kereketekbe hósszúszelepes belsõt kell vennetek, nehogy úgy járjatok mint én.

Na röviden ennyi.

A zsiroskenyér meg:lick: