Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1481
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Erõsen gyanítom ám, hogy ez a duma, hogy nekem vette csak azért volt, mert már volt egy itthon, és így próbált meg lekenyerezni. De jó, mert van hozzá imbuszos fej, azzal szoktam a bringát szerelgetni. Egész pici, mint egy kis pisztoly. :)

"díszdobozos" bosch ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1482
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

:D :D :D


Erõsen gyanítom ám, hogy ez a duma, hogy nekem vette csak azért volt, mert már volt egy itthon, és így próbált meg lekenyerezni. De jó, mert van hozzá imbuszos fej, azzal szoktam a bringát szerelgetni. Egész pici, mint egy kis pisztoly. :)

#1483
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Különbenis, akkor minek vett nekem akkus csavarhúzót?? :) )

:D :D :D

#1484
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Gondolod, ha engedélyt kapsz, és nem lesz jó, akkor nem te leszel a hibás? :D
Egyébként meg ügyes vagy.. .:)


De biztos akkor is én lettem volna. Viszont olyan banális dolgot kellett csinálni, hogy ezt rám merte bízni a Zember. :) (Egyébként nem értem ezt a bizalmatlanságot, számtalanszor bizonyítottam már, hogy van némi mûszaki érzékem. Különbenis, akkor minek vett nekem akkus csavarhúzót?? :) )

#1485
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Megcsináltam a gépet. (elõtte telefonon engedélyt kértem. :D)

Gondolod, ha engedélyt kapsz, és nem lesz jó, akkor nem te leszel a hibás? :D
Egyébként meg ügyes vagy.. .:)

#1486
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
nna,jól vaan....:)


lesz mit olvasnod..:)

#1487
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Megcsináltam a gépet. (elõtte telefonon engedélyt kértem. :D)

#1488
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Nagyon jo az a lampa, en is olyat vettem a Kerekvarban.



akkor téged is figyellek...:D :D

#1489
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

En se voltam ma. Viszont meg van az uj cateye hatsolampam :-) Olyan vilagit, hogy a regi fenye nem latszott mikor melle raktam :-)
http://ebike.hu/term...atso-lampa/1649
Van vegre minipumpam, potbelsom, belsokiszedom. Es megajandekoztam magam egy Ritchey WCS kormanyszarv-al. A bike+ rovid kenyelmetlen volt hosszu tavon, talan majd ez jo lesz. Muszaj annak lennie :-)

Holnap viszont johetsz velem. 18:30 korul leszek a kolosy aljanal. Beszeljunk rola ha van kedved jonni.


Nagyon jo az a lampa, en is olyat vettem a Kerekvarban.
P E R I L L U S T R I S

#1490
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Tudom en azt jol :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1491
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Meg maradjunk annyiban, hogy a regirol csak vaksotetben tudtam, hogy vilagit, az uj pedig meg nappal is latszik. Szoval latni es latszani :-)


Al . ne törödj senkivel. JÓ lÁMPÁD VAN. és kész:D :D

aztán figyellek ám használod-e......

#1492
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Meg maradjunk annyiban, hogy a regirol csak vaksotetben tudtam, hogy vilagit, az uj pedig meg nappal is latszik. Szoval latni es latszani :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1493
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

A lámpa pedig alap dolog, bár csodálkoztam, hogy még nem volt lámpinyod.
vagy volt, csak csereérett?

Volt neki, kicsit lejjebb írta.. :) De tudod, nem volt elég szép fényes, meg egyébként is régi volt.. :D

#1494
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

LL

Ez nem nem a bicora koltes illetve ize. :) Ugy se tudom abbahagyni. :lick:
Amugy a defekt elleni cuccok egyertelmuek. A hatso lampa pedig azert kellett, mert nagyon hamar sotetedik es a HHH felso reszen nincs kozvilagitas. En pedig nem szeretnem ha az egyik kanyar utan a hatsomba vagodna egy jampizo hulyegyerek a tonna feletti jarmuvevel...


Mi mondtuk elõre, hogy úgyse fogod megállni :D

A lámpa pedig alap dolog, bár csodálkoztam, hogy még nem volt lámpinyod.
vagy volt, csak csereérett?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1495
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Jobbulást a gépednek.. Fújd ki a port, jól nyomkodd meg benne a kártyákat, a csatlakozókat meg érdemes széthúzni, összedugni..


Ez olyan férfias dolog, majd a férjem megcsinálja. Meg tudnám én is, de ha mégsem, akkor úgysem hinné el, hogy nem én rontottam el valamit. Ha csak õ piszkálja, akkor õ a hibás és kész. :angevil: :D

Jajaj! Már most elvonási tüneteim vannak. :(

#1496
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Én most csak beköszönök, a fiam gépérõl, mert az enyém megint meghalt. A múltkor rendbejött egy kis pucolgatástól, most megint nem lehet bekapcsolni. Majd jelentkezem, ha rendben van.

Jobbulást a gépednek.. Fújd ki a port, jól nyomkodd meg benne a kártyákat, a csatlakozókat meg érdemes széthúzni, összedugni..

#1497
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Én most csak beköszönök, a fiam gépérõl, mert az enyém megint meghalt. A múltkor rendbejött egy kis pucolgatástól, most megint nem lehet bekapcsolni. Majd jelentkezem, ha rendben van.

#1498
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

alaklomadtán termo gatya ügyben nézz be a probike-ba, (vagy telcsi) ha ráérsz......northwave , drága de a legjobb, vagy a pearl izumi...végülis hosszútávú befektetés, és nem mindegy hogy mennyire fagysz meg...


KÖszi.

Probike, Szilágyi Erzsébet fasor ?

Ha igen, ott lekom mellette és 7-ig nyitva. Benézek.:)

#1499
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

A mai napot még nem tudom. Lehet benézek a Hunyadiba, 1 jó kis bicos termonadrágot nézni . Készülök a hüvõsebb idõkre.

alaklomadtán termo gatya ügyben nézz be a probike-ba, (vagy telcsi) ha ráérsz......northwave , drága de a legjobb, vagy a pearl izumi...végülis hosszútávú befektetés, és nem mindegy hogy mennyire fagysz meg...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1500
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Akar ma is. En 18:30 korul erek a kolosy-hoz. Elvileg holnap is megyek, aztan mar csak a hetvegen napkozben, mert pentek buli.


A mai napot még nem tudom. Lehet benézek a Hunyadiba, 1 jó kis bicos termonadrágot nézni . Készülök a hüvõsebb idõkre.