Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#1201
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Láttam már régebben.. :D
Persze, ha annyivel megúszom, hogy fel is tudjak pattani és rúgni is tudjak.. :(


Sok ideje fenn volt a honlapon, de csak par napja rendelheto.
P E R I L L U S T R I S

#1202
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

gyengédebb megoldás SHARE THE ROAD - OSZTOZZ AZ ÚTON középen meg a jingjangos cucc pólok megrendelve, 1600 pénz darabja, de minõségi anyagra rakatom, ezért ennyi. Akinek drága szóljon!
Feketén narancssárgával (CM? naranccsal)
Stiggs


Lehet, hogy narancs alapon feketevel jobban latszana, de nekem amugy mindegy, kettot biztosan szeretnek beloluk (1 db L, 1 db XL).
P E R I L L U S T R I S

#1203
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Lehet kerni "Share the fuckin' road - nem csak a Tied" felirattal is? :-)

gyengédebb megoldás SHARE THE ROAD - OSZTOZZ AZ ÚTON középen meg a jingjangos cucc pólok megrendelve, 1600 pénz darabja, de minõségi anyagra rakatom, ezért ennyi. Akinek drága szóljon!
Feketén narancssárgával (CM? naranccsal)
Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1204
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

gyengédebb megoldás SHARE THE ROAD - OSZTOZZ AZ ÚTON középen meg a jingjangos cucc pólok megrendelve, 1600 pénz darabja, de minõségi anyagra rakatom, ezért ennyi. Akinek drága szóljon!
Feketén narancssárgával (CM? naranccsal)
Stiggs

Egy biztos jöhet belõle, nem olyan drága az. Nekem a szín is jó lesz.. A CM naranccsal sincs semmi baj.. Mekkorák lesznek?

#1205
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
gyengédebb megoldás SHARE THE ROAD - OSZTOZZ AZ ÚTON középen meg a jingjangos cucc pólok megrendelve, 1600 pénz darabja, de minõségi anyagra rakatom, ezért ennyi. Akinek drága szóljon!
Feketén narancssárgával (CM? naranccsal)
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#1206
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
katt a "hir" szócskára...:)

#1207
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Milyen hir?

Csakhogy itt is megjelenjen a "hír".. :(


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1208
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Csakhogy itt is megjelenjen a "hír".. :(

#1209
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Ha már láthatósági... http://blog.tomcatpo...tsz_preview.gif

ez nagyon nagy nekem kell 1 ilyen :D :D
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1210
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Ha már láthatósági... http://blog.tomcatpo...tsz_preview.gif


Nah, a mai fekveröhögésem is megtrötént :D:cool2:

Mondjuk anniyban tényleg igaza van raycoonnak, hogy ha már elbasznak, akkor nem bizt, hogy rúgdalózni fogok. Erre jó a gyorszár a nyeregnél. Zár kiold, stucni kiránt.... (tovább képzelje el mindenki) :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1211
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ha már láthatósági... http://blog.tomcatpo...tsz_preview.gif

Láttam már régebben.. :D
Persze, ha annyivel megúszom, hogy fel is tudjak pattani és rúgni is tudjak.. :(

#1212
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ha már láthatósági... http://blog.tomcatpo...tsz_preview.gif

#1213
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Ez nem kifogás, hiszen pont egy órád lesz, hogy odaérj.. :D

majd kialszom magam magyar éretségire felkészítõn :) nah még kiderül milesz. hátha hétfõre lebetegszem és akkor kiíratom magam arra a hétre és felmegyek akkor ha lesz rá esélyem :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1214
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Nem hiszem, hogy merheto lenne az emiatti szavazatvesztes. Ez csak egy teves indok szokott lenni, amit lassan mi is elhiszunk. Amennyi szavazat elveszne, legalabb annyit nyernenek a "masik" oldalrol.

Én nem is mondtam, hogy mérhetõ lenne. És az is lehet, hogy tényleg csak etetés.
DE ne feledje el senki, hogy morcos ember hangját sokkal jobban lehet hallani!!! Az összes olyan topik, ami egy adott eszközrõl szól, sok esetben hemzseg az olyan írásoktól, hogy milyen szar, mert... Az emberek többsége akkor keres egy fórumot, ha venni akar, vagy valami baja van, és nem akkor amikor elégedett. Vagyis, ha bajod van és nagyon mérges vagy, akkor üvöltözöl és ezt sok más ember is hallja, ami szépen terjed. Ha elégedett vagy, akkor kiállsz a térre azt mondani, hogy de f*sza volt a kormány, mert kitiltotta az autómentes napon az autókat a városból?!

Ha valaki tudja pontosan, akkor javítson! Van egy mondás: a rágalom körbejárja a földet, mire az igazáság felveszi a cipõjét.. Vagy valami ilyen.. :) De az igazság tartalmát kell látni..

#1215
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

nemtudok menni cmre skacok bocsi, de nyíregyre csak másnap hajnalba érnék vissza (6 körül) és nekem már 7-re a suliba kéne lennem.

Ez nem kifogás, hiszen pont egy órád lesz, hogy odaérj.. :D

#1216
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Nem lehet, mert abból lázadás lenne. Túl sok olyan ember van, aki nem érti meg miért lenne. Az adott politika, aki bevezethetné, meg nem fogja, mert szavazókat veszít. Már az sem tetszett egy csomó embernek, hogy a Lánchídat lezárják, vagy hogy a Városligeten nem lehet hétvégén keresztül hajtani. Engem ütöttek el majdnem ott, pedig le van zárva..

Esélytelen a mai embereket átnevelni, ez nem az az ország.
Ehhez egyetlen út vezet és ezek a gyerekek. Sajnos még ebben is gyerekcipõben járunk..


Nem hiszem, hogy merheto lenne az emiatti szavazatvesztes. Ez csak egy teves indok szokott lenni, amit lassan mi is elhiszunk. Amennyi szavazat elveszne, legalabb annyit nyernenek a "masik" oldalrol.
P E R I L L U S T R I S

#1217
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Igaz, ami igaz, nem rossz ötlet. Bár akkor már olyan mez kéne, ami erre is alkalmas. Pl a hátán vannak ilyen csíkok.. Vagy elég jó légáteresztõ az a mellény? És úgy általában nem zavaró? Soha nem volt ilyen rajtam..


Nekem van egy õskori biciklis "láthatósági" mellényem. Asszem 10 éve szereztem Németországban. Rohadt jó légáteresztõ, mert ilyen hálós anyagból van. Mondjuk eddig nem nagyon, használtam. A mostaniak sztem nem arról híresek, hogy jól lehet bennük tekerni. Amúgy a mezek többségén ELVILEG van hátul egy M3 visszaverõcsík. Legalábbis az enyémeimen van. Elég rendesen föl vagyok lámpázva meg prizmázva, de így is tartok attól, hogy egy 4 kerekût kapok a seggembe....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1218
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
nemtudok menni cmre skacok bocsi, de nyíregyre csak másnap hajnalba érnék vissza (6 körül) és nekem már 7-re a suliba kéne lennem.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#1219
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
ha valakinek van fotoapparatja es jar a XIkeruletben a karinthy frigyes uton, az tegye mar meg, hogy keszit fotokat, mert mindket oldalon halmokban allna az autok a bringauton....
Van állásom...:bananadan

#1220
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azt mar elkezdtek. Azon nincs bringaut, de ne is legyen. Vele parhuzamosan van, nagyreszt elkulonitve az autos savoktol.

Most olvasom, hogy elkezdik felújítani a Budafoki útat. Nem ismerem a környéket. Van arra bringaút? Ha van, akkor milyen állapotú, hol vezet, gyalogossal vagy anélkül, stb.. Csak azért kérdezem, mert ha nincs, vagy szar, akkor érdemes lenne a Bajcsyhoz hasonlóan bepróbálkozni..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak