Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#601
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
http://blog.tomcatpo...z/20050922.html

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#602
Demszky

Demszky

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Hmpff!
Kar, hogy nem voltam ott! Megneztem volna a csocseleket, hogy teszik az agyukat. Dehat ugye 17 orat ultem a jeepemben.

#603
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Huhh...végig olvastam a sok hozzászólást.
Szuper volt! Remélem a következõre már egyben leszek és tudom vinni a gyerkõceimet is.
Két dolog volt amit nem értettem:
1. Az Andrássy-Bajcsy keresztezõdésben miért állították le a bringásokat kb. 5-8 percre és engedték addig az autókat menni? Mikor már nagyon fütyültünk, dudáltunk, csengettünk, ordítottunk akkor mehettünk tovább. :confused:
2. A végén a hangosbemondós miért oszlatta a tömeget? Egy tömeges emelésben sem sikerült benne lennem, pedig direkt begyakoroltam az egy(mûködõ)kézzel emelést!

#604
McPherson

McPherson

    vendég

  • fórumtag
  • 135 posts

Ha lehetne maradjunk meg legalábbi mi a normális szavaknál. A panelproli egy erõsen jobb oldalki "fogalom", és szerintem mint biciklisek ne akarjunk politizálni! Ha csak pejoratív értelemben használtad, akkor meg azért felejtsd el!
Sokkal több nem "panelproli" van, akinek autója van és a gazdagabbaknak jobban a seggükhöz van nõve. Így még a helyét sem állja meg az egész. Agyat mosni meg az "iskolázattak" között is lehet! Tudom, volt vita a cégnél, szépen lehetett látni, hogy ki hogyan reagál..

Edit: nem akartam politikailag állást foglalni, csa panelban éltem sokáig.. :) Mielõtt valaki félreérti, hogy merre is szavazok, utálom a politikát.


igazad van, bocsánat! csak nagyon feldühítettem magam a sok hülyén a fórumukban... de annak sincs értelme! Ez csak a tehetetlenséget jelzi, mert valljuk be, nem igazán lehet mit tenni az ilyenekkel
...And Justice For All

#605
veloru

veloru

    vendég

  • fórumtag
  • 13 posts
Nekem tegnapp volt alkalmam megnézni videón a megmozdulást és minden eliserésem. Azért a k***a média csak rá akarja a bicajosokra húzni a vizes lepedõt. Pl a h**TV adásában feldobták a két mentõautós sztorit és hogy ejnyebejnye nem tudtak elmenni a beteggel és...

Nagyon impozáns látvány volt :-) Még ideát is büszke voltam az odaát levõkre :-) Nálunk nem olyan régen egy hete vasárnap volt autómentes nap és mindehol csak gyalog, bicajjal, grökorival, stb. közlekedtek. A rendõrök úgy birságoltak, mint az õrület. Amelyik mozgó autóra felfigyeltek, az nem úszta meg egy 1-200 alatt :-)

Szóval hajrá tekerentyûsök és grödülõsök!
Bättre tårta i slasken än en vårta på tasken

#606
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 posts

hallgassatok RADIO CAFÉ-t ;)


Eddig is ezt tettem :) Bocskor autóját meg ragasszuk tele critical masses matricával biztos örül majd neki!! Tök jók a képek amik készültek fõleg a csordultig telt Andrássy!!
join your life, join your bike

#607
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Ha elérik a céljukat akkor a következõ a bringa lesz!

erre próbáltam magam is utalni kicsit feljebb...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#608
kocsi

kocsi

    vendég

  • fórumtag
  • 180 posts

hi, kissé off ,de nem egészen

szoval ha nem te sem csíped h krosszmotorosok dúlják fel az erdõket, tájvédelmi területeket, és nemzeti parkokat, akkor írd alá

http://www.kothalo.hu/cross.htm


Ha elérik a céljukat akkor a következõ a bringa lesz!

#609
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

áés az enyémbõl?:)

Õõõ .... az sem egyszerûûû.. :D

#610
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

...a másik viszont a totál balek-vak panelproli, aki ujjong a bocskorék gorombaságain...

Ha lehetne maradjunk meg legalábbi mi a normális szavaknál. A panelproli egy erõsen jobb oldalki "fogalom", és szerintem mint biciklisek ne akarjunk politizálni! Ha csak pejoratív értelemben használtad, akkor meg azért felejtsd el!
Sokkal több nem "panelproli" van, akinek autója van és a gazdagabbaknak jobban a seggükhöz van nõve. Így még a helyét sem állja meg az egész. Agyat mosni meg az "iskolázattak" között is lehet! Tudom, volt vita a cégnél, szépen lehetett látni, hogy ki hogyan reagál..

Edit: nem akartam politikailag állást foglalni, csa panelban éltem sokáig.. :) Mielõtt valaki félreérti, hogy merre is szavazok, utálom a politikát.

#611
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts

Kíváncsi vagyok hányan voltak olyan elszántak, hogy vidékrõl utaztak akár 100km-t is, hogy ott lehessenek (mint én ;)). Üdv minden bringásnak, fõleg a Siófok környékiek-nek!


Csõ!

Én majd' befostam, úgy szerveztem, hogy ott lehessek Veszprémbõl. Nem jött össze, mert 3 napot kellett volna alvás nélkül töltenem a munkabeosztásom miatt. Öreg csóka nem rakéta... Mindegy, lélekben ott voltam. Egyúttal szeretném bejelenteni, hogy a háztartásban és az autóban lévõ rádiók memóriájából töröltem a lágert, és a TV-t is el fogom kapcsolni, ha meglátom vmelyiküket.

#612
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
MEKKORÁK voltunk ! Nem raktuk meg nyélen neki, legalábbis nem végig, mert ekkora tömegben lehetetlen, amire szerintem a szervezõk sem számítottak, különben nem jósoltak volna 8-12km/h-t ;) De nem is ez a lényeg hatalmas volt a hangulat, köszi mindenkinek. Mondjuk kár, hogy volt pár résztvevõ, aki nem volt tekintettel a gyalogosokra a zebráknál, a következõ alkalomra több rendezõ kellene, minden zebrához legalább kettõ, talán az egyik én leszek. Kíváncsi vagyok hányan voltak olyan elszántak, hogy vidékrõl utaztak akár 100km-t is, hogy ott lehessenek (mint én ;)). Üdv minden bringásnak, fõleg a Siófok környékiek-nek!

#613
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

hi, kissé off ,de nem egészen

szoval ha nem te sem csíped h krosszmotorosok dúlják fel az erdõket, tájvédelmi területeket, és nemzeti parkokat, akkor írd alá

http://www.kothalo.hu/cross.htm

ebbõl meg könnyen õngól lehet
még ha foglalkoznának is vele, bármikor kiegészíthatõ a szöveg a kerékpárral is....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#614
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Persze h nem lesz semmi nagy bünti, mint karácsonykor volt. A Láger oldalán is azt írják h a bringások magukravették a viccelõdést, a B+B meg a maga módján elnézést kért, magyarázkodott. Ha vki egy többszázezres fórumon (jelen esetben a hallgatók) azt mondaná h elgázosítaná a médiában vagy rádióban dolgozókat akkor ugye a Láger dolgozói is magukra vennék, pedig csak az unalmas reklámokra vagy bármi másra gondolt az illetõ és amúgy is csak vicces akart lenni...

A CM sem fog sztem jogi lépéseket tenni mert a tegnapi adásban beszélgettek az egyik fõszervezõvel és azt mondta a két **** h hát tényleg nem olyan egyszerû a dolog mint azt gondolták és teljesen senkinek nincs igaza. És a Láger elé sem fog felvonulást szervezni a CM, pedig azt ha engedélyeznék akkor tuti bemondanák mindenhol, Láger reklámjaitól függetlenül.

Amit tehetünk az annyi sztem amit vki írt ma itt, h a Lágeren reklámozók tudomására adjuk mi történt és h nem fogjuk hallgatni õket. (vmi fórumon kéne mail címmel aláírásokat gyûjteni h látszódjon h nem 2-3 ember sértõdött meg) Abszolút törvényes sztem mert nem szólítunk fel senki sem h ne hallgassa õket, hanem csak aláírja a fórumot az aki nemkíánja ezt a rádiót hallgatni. (talán még a rádió ki is rugná õket a reklámozók elvesztéséért, mert azért nem amit mondtak)

#615
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

Ennyire nem gondolják át, hogy az a 20 ezer kerékpáros jórésze potenciális hallgatójuk?.. volt. eddig a pontig..


Szted hányan olvassák ezt a fórumot, index.hu-t szerdán, meg még pár bringás fórumot? Na ennyi ember tud róla meg az a pár akinek elmondták õk, ill akik aznak a rádióból hallották! ISZONYAT KEVESEN TUDNAK RÓLA! TERJESSZÉTEK A HÍRT MINT A NÁTHÁT! :D

Hallottam h voltak olyan autósok a dugóban akik a két ****-t istenítették!

#616
McPherson

McPherson

    vendég

  • fórumtag
  • 135 posts
két bajt jutott eszembeígy hirtelen:
1. hiába mondod el egy autósnak, hogy õ a hülye, amiért autóba ült, és különbenis évi 2000(???) órát ül dugóban, +-3 nem számít, csak arra fogy emlékezni, hogy a sok buzi bringás miatt már megint nem tudott hazamenni.
2. az ortt-s dolgot cseszhetjük, akármi van. még ha el is marasztalják, érdemes csak BELEolvasgatni a fórumukba ezeknek a hülyéknek, akármelyik részbe bepillantva 2fajta ember szól: a biciklis(párti), kb annyit mond, h anyád, persze finomabban, a másik viszont a totál balek-vak panelproli, aki ujjong a bocskorék gorombaságain, ez a "hajrá, brávó fiúk, jól megaszontátok nekik! Zsuzska mucsaröcsögérõl" sémájú dolog, ebbõl van töméntelen, és csak a töredékük ír ide be...szal ezeknek mindegy, hogy mit hoz ki az ortt, ezek élnek tovább.
mint ahogy annak sincs semmi jelentõsége, hogy az eu-ból külön delegációt küldtek ki direkt azért, h helyretegyék itt a dolgokat, ne lehessen már ócska autópálya-cselekkel lenn tartani a államháztartási hiányt...ez egy következmények nélküli ország. nc
...And Justice For All

#617
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Amugy nemtom mit izgul mindenki ennyire. Ott voltunk, zsivany volt, aki latta a teveben vagy eloben az tudja, hogy ez biza nem 1-2 kerekparos volt. Szoval a cel elerve. Oromkodjunk es kesz. Mellesleg meg olvassatok el Stiggs irasat a http://bringaut.freeblog.hu cimen, mivel jo!

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#618
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 posts
hallgassatok RADIO CAFÉ-t ;)


Marci_DSG said:
"
Autós futárként dolgozom jelenleg.. Heti két napban.. :) Mivel túl sok mást nem nagyon lehet csinálni én is hallgattam a reggeli müsorát általában ennek a..****

Korábban én is poénkodtam magamban,hogy "láger rádió".. És láss csodát! A teremtõ gondolat! Most már lehet komolyan is gondolni.. Mindenesetre asszem ha rádióról van szó, én is áttérek másikra.. És ha jól érzem nem csak engem veszitettek el.. Amugy meg napközben cd-rõl vmi miatt átkapcsoltam a CM elötti napon rádióra és még a kivánság müsorukban is fikázta a müsorvezetõ a bringásokat.. mintha a kétnapos lezárás is a kerépárosok lelkén száradt volna.. Ha jól sejtem agyonmívelt emberkék dolgozhatnak ott, akik egy két vezérkutya után loholnak.. -gondolkodást, saját kreativ gondolatokat nem is feltételezek. Az egész rádió épületükben ez a bringaellenes hangulat lehetett..
Ennyire nem gondolják át, hogy az a 20 ezer kerékpáros jórésze potenciális hallgatójuk?.. volt. eddig a pontig.. No tolerancia! No kompromisszum! No mellébeszélés! ( -"csak viccnek szántuk a gázosítást".. ugyanmá.. :/ ) Részemrõl."
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#619
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 posts
hát én most értem gép elõ a tegnapi CM után. Szervezõ voltam és szerintem tényleg jó volt én 3 bukást is láttam és mind figyelmetlenségbõl történõ összeakadás volt.
Szerintem bárki is mondja h abnormális nap volt ez szerintem ez volt a normális, ahol végre láttál családokat, fiatalokat kiülni az utcára, jó hangulat volt és lehetett érezni h végre mindenki nagyban tesz a hétköznapokra és a mókuskerékre amibe be vagyunk zárva.
Hát szerintem ortt-s dolognak nem lesz sok visszhangja de mondjuk egy kisebb tüntetésnek a sláger rádió épülete elõtt már annál inkább arra szerintem jobban kapna a sajtó!!
Ha minden felvonuláson ennyien lennénk akkor tényleg visszhangot kapnának a kerékpáros kérdések és talán a fõpolgármesteri hivatal is lépne végre vmit. azt is beláthatnák már h minden nap ott vagyunk az utakon csak éppen nem egy helyen!!
Ha van még valakinek képe tegye fel!! üdv
join your life, join your bike

#620
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
egyik barátom manuál közben nyomott egy kormánypörit meg vissza és eltaknyolt... namost ezt egy fotos pont lencsevégre kapta, sajnos nem tudom ki volt az, de aki lát ilyen képet , az küldje el!!!
a bico egy bordora fényezett polarX CSABESZ felirattal és egy régi ezüst szinü marzo villával..
david007@freemail.hu cimre küldjétek!!!
köszi!!!