Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#4401
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
Zap, sot...
szerintem jobbara normalisak voltak most is, ahogyan a hetkoznapokban is.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4402
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 posts
Majd kap egy "bunkó autós vagyok" matricát :)

te meg egy kis hamubasültpogácsát meg 1 hálózsákot estére két pofonnal :D :smack:
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#4403
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Szerintem szerencsére nem az összes autós vélekedett így. Aki meg idegbeteg, annak mindegy, csak anyázni lehessen. Ha szeretsz célbalõni, majd pont egy 20 m átmérõjû bullseye-t fogsz kihagyni, nem?

Aktuális civil


#4404
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
Mert ha felújitás miatt kell dugóban ülniük, akkor elképzelik, hogy de jó is lesz a sima úton suhanni, gond nélkül, és akkor álmodoznak és megnyugodnak. De hát ebbõl a felvonulásból õk nem profitálnak semmit, ergo...

Egyébként volt egy kedves nõ a Lövölde téren, aki át szeretett volna menni a zebrán, és kurvaanyázott mindenkit. Nem értem, hogy miért nem értik meg, hogy egy kedves szóra esetleg elõbb megálltunk volna...

#4405
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
DOHOGÓÓÓÓ:

Egyébként én k*rvára nem értem a sok anyázó idiótát. OK, mindenkinek van joga ahhoz, hogy kinyilvánítsa a véleményét, hogy bosszankodjon ilyesmin, de hát könyörgöm. Én miért nem anyáztam az újságokban, meg különbözõ fórumokon, amikor le volt zárva a metró Batthy- Keleti között hónapokig, a régi jó Margit krt. felújítástól kialakult dugókról meg a többi ilyen finomságról nem is beszélve...
NEM IGAZ hogy azt a két órát nem bírják ki anélkül, hogy befogják a pofájukat! Amint nem õk vannak a középpontban, nem õk az "aryan race", rögtön megy az ugatás, meg a szemétkedés. Egyszerûen néha nem hiszem el, hogy az emberekben ennyire nincs semmi jó szándék! Néha azt kvánom, bárcsak macskának vagy kutyának vagy mittomén születtem volna.

Ampffff.

Na ennyi dohogás elég mára.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#4406
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

"engeszteld" ki egy biciklivel :)


Majd kap egy "bunkó autós vagyok" matricát :)

#4407
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,844 posts
"...És még valami: igen, a dugók számát is nagyon egyszerûen lehetne csökkenteni, nem tudom, megfigyelte - e, hogy egy autóban többnyire egy ember ül... Hát, ez utóbbit már talán nem is érdemes kommentálni..."

Igen, pontosan ez jutott eszembe, ahogy a kocsisor mellett mentünk el. 10 autóból kb. 7ben egyetlen ember ült... És nem hiszem, hogy a legtöbb olyan messze ment volna, ahová pl. metróval ne lehetett volna eljutni. Ez az ami igazán felháborit engem. Ahogy reggelente jövök a Körúton a 4-6ossal mindig nézem, hogy a Petõfi hidtól kb. mindig ugyanabban a tempóban megyünk, mint a kocsik mellettem, kérdem én akkor hogy ez mennyivel "hatékonyabb" vagy kényelmesebb, állandóan a piros lámpát kukkolni, meg leizzadni, hogy a másik sorba nem engednek be..
Amerikában pl. vannak külön sávok azoknak, akik többen utaznak együtt, aki egyedül betéved oda úgy megbüntetik, hogy csak pislogni tud.

#4408
vendég_SenkiaLfonz_*

vendég_SenkiaLfonz_*
  • vendég

Útakon, hídakon, bárhol lehet menni bringával, kivéve autóút/pálya, és ahol külön tiltják. Járdán viszont csak akkor, ha az út fizikailag alkalmatlan a közlekedésre, mert például atomtámadás érte :P

Ami a Critcal Mass ellenérzéseket illeti, szerintem az alábbi levél jól summázza az elõítéleteket, az utána következõ válasz pedig nagyon pöpec.

http://www.alleycat.hu/?q=node/130


"aki nem tudta ezt megtenni, az állt, vagy araszolgatott gépkocsijával a bedugult utakon, de mindenképpen sokkal több benzint használtak el a szükségesnél"

ja télleg, mekkora köcsögök vagyunk, szerencsétlen autósok KÉNYTELENEK voltak járatni a motort, KÉNYTELENEK voltak szennyezni a levegõt, pedig minden erejükkel a tiszta és élhetõ városért melóznak...pfffffffffffffffffff...lol

ma voltam benn a (asszem) Hollán Ernõ utcában, egy optikusnál vettem szemüvegre fejpántot, kiszúrta a bukót meg kesztyût meg minden, kérdezi, "láttam-e már ilyet?", és felmutat egy "soha többet nem parkolok bicikliútra"-matricát:D:mondta, hogy ha majd vmikor visszamegyek, ad párat:D:D

#4409
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 posts
Csak abba elég belegondolni h. az állam bácsi számára autó = nagyon sok pénz. Valamiért ott fentrõl nem erõltetik azt hogy többen kerékpározzanak. Nem fogyna a benzin. Tök mindegy hogy a város elrohad a szmogban, meg hogy a sok droid órákig ül a kocsiban.

Pláne nem érdekes az emberek egészségi állapota (lásd:kórházak)

A fogyasztás a lényeg és minél tovább tart annál jobb.

Majd ha sokan járnak kerékpárral és lesz kerékpárút, kivetnek rá simán kerékpárút-matricát meg mindenféle adót.

Szemetek.

Sajnos nem látom túl pozitívan ezt a dolgot. :(

Ja a Metróról meg annyit hogy kár a papírért. Igénytelen f*s. :shit:

Pont.

#4410
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
De az nem volt semmi tavaly, hogy azért nem tartott a fõváros hivatalos ünnepséget az autómentes napon, mert aránytalanul akadályozta volna a közlekedést. Mindazonáltal az EU rendelkezik arról, hogy azon, és csakis azon a napon lehet, és kell megtartani az efféle rendezvényeket. De neeeem, D.apu inkább bekushadt elõzõ hétvégére, nehogy a szegény autósok lecsússzanak a lecsóról aznap este.

Nevetséges, szomorú, feháborító, és idegesítõ. A francot keres ez még ott ahol van?
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4411
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Nagyon!! :beer:

Apám azóta nem áll velem szóba, amióta megtudta, hogy én is kint voltam. Ráadásul szervezõként. :)


"engeszteld" ki egy biciklivel :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4412
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

az, hogy az ut alkalmatlan-e a közlekedésre, a személyes véleményedre van hagyva.


epp erre celoztam.
nalunk raadasul ez fokent hasznalhato erv...
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4413
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

....Hogy ezek hogy ki lesznek borulva szeptemberben......


Nagyon!! :beer:

Apám azóta nem áll velem szóba, amióta megtudta, hogy én is kint voltam. Ráadásul szervezõként. :)

#4414
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
az, hogy az ut alkalmatlan-e a közlekedésre, a személyes véleményedre van hagyva.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4415
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
SZerintem egy év alatt 3 alsó-közép kategóriás bringát lehetne venni szemlyenként abból a pénzbõl, amennyibe a dugóban elfogyasztott benzin kerül.Birkák ezek, mennek a kolomp után.
Hogy ezek hogy ki lesznek borulva szeptemberben......
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4416
Gyurmagyerek

Gyurmagyerek

    újonc

  • fórumtag
  • 8 posts

Útakon, hídakon, bárhol lehet menni bringával, kivéve autóút/pálya, és ahol külön tiltják. Járdán viszont csak akkor, ha az út fizikailag alkalmatlan a közlekedésre, mert például atomtámadás érte :P

Ami a Critcal Mass ellenérzéseket illeti, szerintem az alábbi levél jól summázza az elõítéleteket, az utána következõ válasz pedig nagyon pöpec.

http://www.alleycat.hu/?q=node/130


Hát én teljesen ledöbbentem! Eleve egy olyan szervezetnek nem így kéne hozzáállnia,mint a Metro újságnak,mely sok országból ki lett tiltva....talán nem véletlenül.
De a válasz! Hát Kürti Gábor,fejemet hajtom(civilben gyalogosbringásautós)... ez volt a kedvencem: Én úgy láttam, hogy a dugóban bizonyára szokásos módon halottnak tûnõ város szíve belül megdobbant. Történt valami, ami esélyt ad a túlélésre és a változásra.
A megbocsátás az az aroma,amit a rózsa hagy a cipõ talpán,amelyik eltaposta.

#4417
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
10 pont Kürtinek :clap:

#4418
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
:spoko: helyes :spoko:

#4419
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 posts
Útakon, hídakon, bárhol lehet menni bringával, kivéve autóút/pálya, és ahol külön tiltják. Járdán viszont csak akkor, ha az út fizikailag alkalmatlan a közlekedésre, mert például atomtámadás érte :P

Ami a Critcal Mass ellenérzéseket illeti, szerintem az alábbi levél jól summázza az elõítéleteket, az utána következõ válasz pedig nagyon pöpec.

http://www.alleycat.hu/?q=node/130

#4420
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,671 posts
keékpár közlekedésre?Lassan már az autósok is elgondolkodhatnak azon hogy eltud-e jutni "a"-ból "b"-be a sok tankcsapda(kátyú) miatt...