Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#321
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Vitrincikli? :D Vegyél biciklis gatyót és nem lesz a bugyid vizes.. :)

#322
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ejnye, zavar egy kis víz.. :D


Piszkos lett a szép biciklim. :) De még a bugyim is. Kéne egy sárvédõ. :)

#323
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Ejnye, zavar egy kis víz.. :D

#324
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Ma jó napom van. Két hete az elsõ alkalom, hogy nem ment el közvetlenül elõttem a locsolóskocsi. :) Egy kisebb utcában locsolták csak az utat, de azt ki tudtam kerülni.

#325
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Mondjuk tény, hogy jobb lett volna, ha nem a járdán festik fel újra, hanem az úton, ahol az autósok nem nézik, de az is valami, hogy valaki elkezdett foglalkozni a dologgal..

#326
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nem tudom, hogy minek a hatása, de újra festették az bickliösvényt a Stefánián (legalábbis a végén, csak autóval jártam mostanában arra)..
Ellenben kanyarodó autóként, ha megállsz, hogy elengedj egy biciklist, akkor már nem látod be az egyenes szakaszt, valami takar, de nem tudom, hogy állandó tereptárgy, vagy csak állt ott valami..
Mindenesetre volt tegnap egy hálás és nagyon meglepett biciklis (lány?). Nehezen értette meg, hogy miért nem akarom elütni.. :)


Jah, a Könyves K. krt-n is felfestettek egy csíkot, azon a részen, ahol nem ér össze a viacolor. De szerintem eléggé furán értelmezték az egyenest, majd lefényképezem, nagyon mókás. Kár hogy ezt valaki nem viccbõl csinálta. :(

A Stefánián nekem a legtöbb gondot a parkolóból körültekintés nélkül a bicikliutakra mászó gyalogosok okozzák. Ezen a sárga csík nem sokat segít sajnos.

#327
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nem tudom, hogy minek a hatása, de újra festették az bickliösvényt a Stefánián (legalábbis a végén, csak autóval jártam mostanában arra)..
Ellenben kanyarodó autóként, ha megállsz, hogy elengedj egy biciklist, akkor már nem látod be az egyenes szakaszt, valami takar, de nem tudom, hogy állandó tereptárgy, vagy csak állt ott valami..
Mindenesetre volt tegnap egy hálás és nagyon meglepett biciklis (lány?). Nehezen értette meg, hogy miért nem akarom elütni.. :)

#328
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 posts
Igazad van. Sõt! Hagyjuk öket békén inkább az idõt, amit rájuk pazarolnánk, fordítsuk bármire, ami értelmesebb. (Bár náluk bármi értelmesebb...) :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#329
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Jajaja! Megnéztem mindent! Jó volt. Én arra gondoltam, hogy a plakátra a bocskorék által kívánt dolgokat felrazolni... mondjuk köréjük... :)


Szerintem ezt a vonalat nem kellene erõltetni. Kár felvenni a mártír szerepét, mert még rajtunk ragad.

#330
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 posts
Jajaja! Megnéztem mindent! Jó volt. Én arra gondoltam, hogy a plakátra a bocskorék által kívánt dolgokat felrazolni... mondjuk köréjük... :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#331
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Speciel nem erre az alternatívára gondoltam, de ebben is benne van minden és aranyos is... :) Köszi Tin! :)


Van ott még másik is, ami nincs kirakva az oldalra, de a linkje az igen(ez az). Meg láttam egy nagyon durvát, de az nem lett publikus. :D

#332
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 posts

Nézd meg a www.bringaut.freeblog.hu -t :)

Speciel nem erre az alternatívára gondoltam, de ebben is benne van minden és aranyos is... :) Köszi Tin! :)
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#333
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Van a láger rádió egyik reklámja, amin a két szellemileg erõssen korlátolt egy tandemen vigyorog... Nem lehetne ezt a plakátot kidekorálni az jókívánságaikkal? Jó vann na! Tom, hogy hülye ötlet, de azért jó volt rajta elmélázni... :D


Nézd meg a www.bringaut.freeblog.hu -t :)

#334
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 posts
Van a láger rádió egyik reklámja, amin a két szellemileg erõssen korlátolt egy tandemen vigyorog... Nem lehetne ezt a plakátot kidekorálni az jókívánságaikkal? Jó vann na! Tom, hogy hülye ötlet, de azért jó volt rajta elmélázni... :D


Lassan kezdem azt gondolni, veszteni fogunk. Ha az ORTT megszorongatja a t*küket, a primitív autosok(Autisták) még jobban utálni fogják a biciglistákat és már átcsap az értelmetlen rosszindulat elvi kérdésbe. Ha nem lesz szorongatás, az meg azt jelenti, hogy a biciglisták nem is oly kicsi társadalmát egyszerûen le se sajnálják. Na tessék! Nemzeti konzervatív vagyok és biciglista! Mindenféleképpen kisebbségben vagyok! :D
"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan." Tamási Áron
Durung forever!

#335
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,747 posts
Levelem jött az ORTT-tõl, holnap be kell érte mennem a postrára... :)
(Mit akarhatnak? :chin: :clap: :D )

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#336
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

háát Te tudod....nálam mindenesetre kb 1 szinten vannak a bocskorékkal...de ne menjünk bele

Sajnos egyet kell, hogy értsek.. De lehet, hogy tényleg nem kellene részletezni..

#337
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

raycoon: De õk is állandóan tv-ben voltak h autómentes nap így meg úgy... ha jól tom õk is szerveztek vmit 22-én.

Biketigger: Pont ezért írtam nekik!

háát Te tudod....nálam mindenesetre kb 1 szinten vannak a bocskorékkal...de ne menjünk bele
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#338
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: De õk is állandóan tv-ben voltak h autómentes nap így meg úgy... ha jól tom õk is szerveztek vmit 22-én.

Biketigger: Pont ezért írtam nekik!

#339
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

A láger rádiós ügy estéjén küldtem egy mailt a Levegõ Munkacsoportnak is, ma kaptam rá választ. Nem tenném fel ide, de a lényege h õk is írtak az ORTT-nek de ügyészséghez nem fordulnak.

pedig ez náluk kivételes....minden lószarért állandóan pereskednek...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#340
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Hmm, lehet, hogy megköveztek, de a Levegõ Munkacsoporttal nem "szövetkeznék".. Van egy pár dolog, ami az õ "áldásos" ténykedésük folytán olyan, amilyen elég régóta. És valószínû, hogy többet ártanak vele, mint használnak.