Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#301
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem akarom reklmozni de most láttam tv-ben. A Bochkor Buzer címmel vmi mûsort fog vezetni. milyen mûsor lesz ez? Buzeráljuk a bringásokat meg másokat akik jobbá tennék ezt az Lcseszett golygót? Másokat ennél enyhébb kijelentésekért egy életre tönkretesznek, ez meg új mûsort kap hangzatos, a személyéhez illõ névvel. AZÉRT SEM NÉZEM MEG MI LESZ EZ!!!

#302
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts
Bocsanat, hogy megszakitom a csettopikot ;D de:

itt es itt irtak:
Vetítés: Critical Mass 2005 - Autómentes Nap (09.22.)

Helyszin/idõpont: West Balkán 1081 Budapest Kisfaludy u. 36. (Corvin mozi mogott, illetve utcaban, van csapolt fekete Krusovicejuk :beer: ) okt.13. csütörtök - 20h

Készítették: Szabola, Borz, Pepe, Matek, Tolyás, GZA
Radikál Mesztic - Szelektor: Szabola

A történet ott kezdõdött, mikor Szabola, Pepe és Gyõzõ az április.22-i (Föld Napja) Critical Mass-rõl ajánlót készített a TV-nek. A mûsor lement, de a kis csapat hamar rájött, hogy minden bûzlik, ami média...
Ígyhát Borzzal kiegészülve folytatták a megkezdett munkát a 09.22-i Critical Massen is, csak mostmár a saját és barátaik szórakoztatására....
Gyertek el, mert a történet folytatódik!

Hozzatok saját fotókat és filmeket, minden kivetítésre tudd kerülni!


#303
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Biztos van valami alsó direkt bicikliseknek, mert a biciklis nadrág egyik elõnye, hogy nem csúszkál, nem gyûrõdik és nincs benne felesleges varrás.. Ha sima alsót az ember felkap, akkor az csak ront a helyzeten.. De persze, nem tudok vitába szállni, csak az ismerõseim érveit tudom leírni, mert nekem még nincs.

tök eccerû (má nekünk) feszesebb fajta boxerasó....én is azt hord...és nagyon nem szeretném alsó nélkül hordani a bringás gatyát...CM en se csakhogy offok legyünk :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#304
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Biztos van valami alsó direkt bicikliseknek, mert a biciklis nadrág egyik elõnye, hogy nem csúszkál, nem gyûrõdik és nincs benne felesleges varrás.. Ha sima alsót az ember felkap, akkor az csak ront a helyzeten.. De persze, nem tudok vitába szállni, csak az ismerõseim érveit tudom leírni, mert nekem még nincs.


Bécsben láttam olyan alsó nadrágot, amiben volt valami betét, de nem nagyon értettem, hogy pontosan mire is való.

#305
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

A megfelelõ higiénia miatt feltétlenül ajánlott a bicajos nadrág alá valami, vagy naponta cserélni és mosni azt is.

Biztos van valami alsó direkt bicikliseknek, mert a biciklis nadrág egyik elõnye, hogy nem csúszkál, nem gyûrõdik és nincs benne felesleges varrás.. Ha sima alsót az ember felkap, akkor az csak ront a helyzeten.. De persze, nem tudok vitába szállni, csak az ismerõseim érveit tudom leírni, mert nekem még nincs.

#306
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts


Tin: a másikra meg úgysem hat.. :)


Pedig de jó lenne. :-) Mondjuk igazán nem panaszkodhatok, mert csak 1 nap ami kezelhetetlen, régen 7 ilyen volt. De most ezt az 1-et nem tudom kiszámítani. Persze, hogy múltkor is akkor volt, amikor reggeltõl estig a suliban kellett lenni. :(

#307
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

Õõõ, a biciklis gatyó alá az ismrõseim nem vesznek már semmit, legalábbis a lányok a bizonyos napokat leszámítva..

Ha néha kitisztítod, akkor azért olyan nagyon biztos nem árt, nem térdig tekersz benne.. Ahhoz azért nagyobb dagonya kellhet..


A megfelelõ higiénia miatt feltétlenül ajánlott a bicajos nadrág alá valami, vagy naponta cserélni és mosni azt is.
P E R I L L U S T R I S

#308
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

Szia!
Hogy vagy? Én vártam, hogy jelentkezz, valamit írtál a balesetes topikba, azóta itt izgulok, hogy vajon mi történt?


Mindent összevetve szerencsésen megúsztam, hiszen akár autó is jöhetett volna szembe...

Eddig is óvatos voltam, nem tudom, mit rontottam el, csak sejtem. Túl nagy sebességgel érkeztem a kanyarba, s az úton is lehetett valami kosz.
P E R I L L U S T R I S

#309
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Háát, öröm az ürömben, hogy szerencsésen megúsztad..

Tin: a másikra meg úgysem hat.. :)

#310
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Köszönöm kérdésed, ez jólesett. Mint én (sic!).

Valóban ígértem a részleteket, hát jöjjön az összefoglaló.


Köszi, hogy elmesélted! Szerencsés vagy, tényleg! :) Meg okos is, mert hordtál bukót.

#311
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

A szememre szedtem Rutascorbin-t, ez jó gyakori orrvérzés esetére is, mert erõsíti a hajszálereket (http://www.hazipatik...prod?pid=1521).


Nekem mióta nagylány lettem már nem vérzik az orrom. :)

#312
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

Majd csinálunk egy felmérést, hogy biciklisgatyán belül kinél mik a viszonyok. :)

Az orrvérzés is kellemetlen, régebben nekem is gyakran volt. Egyszer éjjel arra ébredtem, hogy nem kapok levegõt, vérzett az orrom, és megalvadt a garatomban. :(
Ezt felváltotta a másik. Általában a legrosszabbkor jön, egy csomó mindenbõl kimaradok miatta, mint az Egér úti sövénnyírás. :(


A szememre szedtem Rutascorbin-t, ez jó gyakori orrvérzés esetére is, mert erõsíti a hajszálereket (http://www.hazipatik...s/prod?pid=1521).
P E R I L L U S T R I S

#313
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

Szia!
Hogy vagy? Én vártam, hogy jelentkezz, valamit írtál a balesetes topikba, azóta itt izgulok, hogy vajon mi történt?


Köszönöm kérdésed, ez jólesett. Mint én (sic!).

Valóban ígértem a részleteket, hát jöjjön az összefoglaló.

A VBB-vel elmentem a zempléni túrára, s annak második napján Bozsva és Telkibánya között (Gönc felé tartva) egy kanyarban kisodródtam, és hatalmasat estem (2005. szeptember 24.). Elájultam, csak este, a sátoraljaújhelyi kórházban eszméltem fel (oda, a baleseti sebészetre vitt be a mentõautó). Az esés pillanatára sem emlékszem, sem a szombat délutánra, de a vasárnap történtek is csak homályos képekben élnek. Azóta kialudtam az agyrázkódást, de az akkori emlékek nem jöttek vissza. Repültem, csúsztam kb. 6 métert. Utóbbi során lehorzsoltam a két térdem, a bal alkarom, s az arcom bal oldalát. Az ütéstõl bevérzett a kötõhártyám is. A mentõsök szerrint -akik állítólag kétszer is végigtapogattak, mert nem hitték el, hogy ekkora esés után nem tört el semmim-, a bukósisak mentette meg az életem. (Egy Hervisben vásárolt "Balance" volt). Utóbbiról részben levált a héj, valamint 6-8 cm hosszú súrlódási nyom van rajta. Azóta természetesen már vettem egy új sisakot (egy Cratoni Twister-t). Hétfõn már jöttem dolgozni, természetesen kerékpárral. Már csak a térdem viszket, a szemem pirosa is egyre halványabb. Az arcomat Contractubex-szel kezeltem, a kórházban ajánlották, hegesedésgátlóként. Valóban csodát tett, szinte teljesen rendbe jött a bal szemem alatti bõrrész, a további javuláshoz már csak idõ kell. Nem lesz nyoma (ettõl féltem a legjobban).
P E R I L L U S T R I S

#314
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Háát, nem tudom, hogy ez kinél hogy van, de akit közelebbrõl ismerek lány, vagy fiú az mind alsó nélkül teker. Persze, nem tudom, hogy milyen gyakran mossák. .:)
A többibe meg nincs tapatszalatom, csak az orrom vérzett régen, egyszer több napig, de akkor sem a veszteség, mint inkább a kezelés miatti fájdalom dermesztett "mozdulatlanságba"..


Majd csinálunk egy felmérést, hogy biciklisgatyán belül kinél mik a viszonyok. :)

Az orrvérzés is kellemetlen, régebben nekem is gyakran volt. Egyszer éjjel arra ébredtem, hogy nem kapok levegõt, vérzett az orrom, és megalvadt a garatomban. :(
Ezt felváltotta a másik. Általában a legrosszabbkor jön, egy csomó mindenbõl kimaradok miatta, mint az Egér úti sövénnyírás. :(

#315
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Fúj, én nem bírnék bugyi nélkül lenni. (vagy igen, de akkor több gatya kellene, hogy minden alkalom után tudjam mosni, különben nem valami higiénikus) A bizonyos napokon én ha lehet még gyalog sem megyek sehová, a vérveszteségtõl leájulnék a nyeregbõl.

Háát, nem tudom, hogy ez kinél hogy van, de akit közelebbrõl ismerek lány, vagy fiú az mind alsó nélkül teker. Persze, nem tudom, hogy milyen gyakran mossák. .:)
A többibe meg nincs tapatszalatom, csak az orrom vérzett régen, egyszer több napig, de akkor sem a veszteség, mint inkább a kezelés miatti fájdalom dermesztett "mozdulatlanságba".. :)

#316
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Õõõ, a biciklis gatyó alá az ismrõseim nem vesznek már semmit, legalábbis a lányok a bizonyos napokat leszámítva..

Ha néha kitisztítod, akkor azért olyan nagyon biztos nem árt, nem térdig tekersz benne.. Ahhoz azért nagyobb dagonya kellhet..


Fúj, én nem bírnék bugyi nélkül lenni. (vagy igen, de akkor több gatya kellene, hogy minden alkalom után tudjam mosni, különben nem valami higiénikus) A bizonyos napokon én ha lehet még gyalog sem megyek sehová, a vérveszteségtõl leájulnék a nyeregbõl.

#317
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

A budai rakparton is vegigszaladtak az ecsettel. :)


Szia!
Hogy vagy? Én vártam, hogy jelentkezz, valamit írtál a balesetes topikba, azóta itt izgulok, hogy vajon mi történt?

#318
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Hát ezaz, még a betéten is átszivárgott a sáros lé.
A nagyobbik baj, hogy nem tudom mennyire árt ez a finom szemcsés, sáros lötty a hajtókarnak, meg az agyaknak, meg a láncnak, végülis azok is elég sokat kapnak belõle.

Õõõ, a biciklis gatyó alá az ismrõseim nem vesznek már semmit, legalábbis a lányok a bizonyos napokat leszámítva..

Ha néha kitisztítod, akkor azért olyan nagyon biztos nem árt, nem térdig tekersz benne.. Ahhoz azért nagyobb dagonya kellhet..

#319
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

Nem tudom, hogy minek a hatása, de újra festették az bickliösvényt a Stefánián (legalábbis a végén, csak autóval jártam mostanában arra)..
Ellenben kanyarodó autóként, ha megállsz, hogy elengedj egy biciklist, akkor már nem látod be az egyenes szakaszt, valami takar, de nem tudom, hogy állandó tereptárgy, vagy csak állt ott valami..
Mindenesetre volt tegnap egy hálás és nagyon meglepett biciklis (lány?). Nehezen értette meg, hogy miért nem akarom elütni.. :)


A budai rakparton is vegigszaladtak az ecsettel. :)
P E R I L L U S T R I S

#320
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Vitrincikli? :D Vegyél biciklis gatyót és nem lesz a bugyid vizes.. :)


Hát ezaz, még a betéten is átszivárgott a sáros lé.
A nagyobbik baj, hogy nem tudom mennyire árt ez a finom szemcsés, sáros lötty a hajtókarnak, meg az agyaknak, meg a láncnak, végülis azok is elég sokat kapnak belõle.