Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#241
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Október 10.-én.


Jajj, rosszul emlékeztem. (egy ideig ez a dátum volt kiírva, aztán javították)
Október 20-án volt a CM illegal. :)

#242
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Szülinapi depi. :D

Ühüm :chin:

Ride everywhere.

.


#243
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

NEm is az, hogy kapok-adok mert nem az ajándékozás miatt, hanem az álszent kötelezõ... Áhh hagyjuk.. jézus nem is élt és nem fogom megünnepelni... A sz.nap nekem személyes saját baráti köri (nem szelíd) bulit jelentett eddig az évig. Ez az év meg egy rakás fossá ment szét, legalábbis nekem. Mások kölcsönök miatt mennek tönkre én meg a hülye emberek miatt. Abbbahagyom mert a végén lelövök valakit :D :ördöglángolsmile:


Szülinapi depi. :D

#244
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
NEm is az, hogy kapok-adok mert nem az ajándékozás miatt, hanem az álszent kötelezõ... Áhh hagyjuk.. jézus nem is élt és nem fogom megünnepelni... A sz.nap nekem személyes saját baráti köri (nem szelíd) bulit jelentett eddig az évig. Ez az év meg egy rakás fossá ment szét, legalábbis nekem. Mások kölcsönök miatt mennek tönkre én meg a hülye emberek miatt. Abbbahagyom mert a végén lelövök valakit :D :ördöglángolsmile:

Ride everywhere.

.


#245
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

JA berúgokosztledózerolomahegyetmintazáááálllatt!!! :D
Nem Ezt nem. Fogalmam sincs mit csinálok majd. Eddig minden évben inkább egyedül voltam ezen a napon (legalábbis estig) de akkor most semmiben sem különbözne a többitõl, pedig nekem ez az egyetlen amit tartok (mármint ünnepekbõl, a karácsonyt is leszarom pölö)


Nálam a karácsony fontosabb a szülinapomnál. :) Ott én adok, a szülinapomon meg nekem adnak. Nehezebb kapni, mint adni. :D

#246
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Valami azért csak lesz. :)

JA berúgokosztledózerolomahegyetmintazáááálllatt!!! :D
Nem Ezt nem. Fogalmam sincs mit csinálok majd. Eddig minden évben inkább egyedül voltam ezen a napon (legalábbis estig) de akkor most semmiben sem különbözne a többitõl, pedig nekem ez az egyetlen amit tartok (mármint ünnepekbõl, a karácsonyt is leszarom pölö)

Ride everywhere.

.


#247
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

VAlszeg Csehországban dolgozik mert nem reagál az üzeneteimre :( Ki tudja egyszercsak beállít egy üveggel oszt ihajla ;) Volt már ilyen de ez most nem valószínû :


Valami azért csak lesz. :)

#248
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Majd így virtuálisan koccintunk. :)
Az ouzós haveroddal mi van?

VAlszeg Csehországban dolgozik mert nem reagál az üzeneteimre :( Ki tudja egyszercsak beállít egy üveggel oszt ihajla ;) Volt már ilyen de ez most nem valószínû :

Ride everywhere.

.


#249
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Egyébként kösz szép :) Már csak azt kéne kitalálni kivel iszom meg (a még nem létezõ) szokásos egy üveg ouzót ;)

Majd így virtuálisan koccintunk. :)
Az ouzós haveroddal mi van?

#250
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Egyébként kösz szép :) Már csak azt kéne kitalálni kivel iszom meg (a még nem létezõ) szokásos egy üveg ouzót ;)

Ride everywhere.

.


#251
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Cak holnap leszen 324 hónapnyi az az idõ amit leéltem...
Holnapig Kõbányán szülõknél mert közelebb a reptér...
JA rendes gép (Stiggsé) Bár ezt a windozzet nem nevezném rendesnek, de az az én bajom.. :)

Mindegy, most mondom,mert hátha holnap nem találkozunk. :)
Jah, értem, igazuk van.

#252
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Cak holnap leszen 324 hónapnyi az az idõ amit leéltem...
Holnapig Kõbányán szülõknél mert közelebb a reptér...
JA rendes gép (Stiggsé) Bár ezt a windozzet nem nevezném rendesnek, de az az én bajom.. :)

Ride everywhere.

.


#253
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

NEm is allottam róla.
más:
Stiggs és Dóri nemrég hagyták itt a lakást, holnap reggel meg repkednek ÓóóÓ Afrika ;)
Nekem meg szülinap :D


Tényleg, már akartam is mondani, hogy boldog szülinapot! :):birth:

A criticalmass.hu-n van róla info.
Akkor most rendes géprõl vagy a neten, nem a kommunikátort használod, ugye?
Holnap reggelig hol vannak Stiggsék? A reptéren? Vagy honnan megy a repülõjük?

#254
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
NEm is allottam róla.
más:
Stiggs és Dóri nemrég hagyták itt a lakást, holnap reggel meg repkednek ÓóóÓ Afrika ;)
Nekem meg szülinap :D

Ride everywhere.

.


#255
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ott voltál?


Nem. :( Pedig akartam.

#256
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ott voltál?

Ride everywhere.

.


#257
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Mikor volt a múltkori ilyen?

Október 10.-én.

#258
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Mikor volt a múltkori ilyen?

Ride everywhere.

.


#259
Lentkerekesgumicsizma

Lentkerekesgumicsizma

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Szezonnyitó túra: összevarrjuk a várost. Nov. 9, szerda 1800

Hidacskázás!

Miben különbözik a Lágymányosi és az Árpád híd az összes többitõl?
Hol a bringaút vége tábla az emhábén?
Hogyan kell szabályosan bringázni az Erzsébet hídon?
Mit jelent az, hogy az úttest nem alkalmatlan a közlekedésre ha csupán életveszélyes?

November 9.-én, szerdán délután 6-kor a Lurdy ház elõl (Könyves Kálmán-Mester u. sarok) indulva
megkeresem a választ a fenti kérdésekre. Aki akar, velem tart.

A 15 napos mai állása szerint szerint nem lesz csapadék de hûvös lesz.

Ez túra, nem pedig demonstráció: ha egy kirándulóbusznak nem kell bejelentenie az útvonalát, nekünk miért kellene? Az út a miénk is.

Szabályosan fogunk közlekedni, legalábbis én. Mindenkinek legyen lámpája meg bukója.

A fentiekbõl következik, hogy a kirándulás 18 éven aluliaknak nem ajánlott, és mindenki saját felelõsségére jön.

(Mint már tudjuk a cím megtévesztõ, hiszen szezon nincsen is. A most kezdõdõ szezonnak {ami nincs} mondjuk adjuk azt a nevet, hogy "TELE bringautak TELE".)

A tervezett útvonal:

Lágymányosi híd Budára - BME elõtti bringaút - Petõfi híd Pestre - Közraktár út - A Közraktár-Vámház sarkon összevárás - Vámház körút - a vásárcsarnok elõtti zebra (itt jól fel kell emelni a bicajokat, hogy ne akadjanak bele a járdaszigetekbe ;) - Vámház körúton vissza a Szabadság hídra - Szt. Gellért rakpart (felsõ, bringaút) - A híd felhajtója felé vezetõ zebra elõtt összevárás - Erzsébet híd Pestre - Belgrád rakpart (alsó) - Roosevelt tér - Lánchíd Budára - Fõ u. - Bem rakpart (felsõ, bringaút) - Margit híd budai hídfõnél összevárás - Margit híd Pestre - Újpesti rakpart (felsõ, bringaút) - Népfürdõ u. - Árpád híd - Margitsziget


A múltkori is nagyon király volt! Le ne maradjatok róla!

#260
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ez gondolom olyasmi, mint egy tanulmányautó. Belezsúfolnak minden extrát, meg technikát, amit csak fel tudnak mutatni. Aztán valamennyit megvalósítanak belõle, de csak a racionális részét, hogy eladható legyen. Itt gondolom nem eladhatóság a cél, hanem a kifizethetõség, de a gyaloghíd már régi terv, azt szerintem elõbb-utóbb megcsinálják.

A gyaloghídról tudok, de azt nem csõrendszerrel akarták megcsinálni, nem? Én a csõrendszert tartom olyan dolognak, amibe nem fognak belemenni, pedig, ha jól megcsinálják, akkor az nagyon szép és látványos lehet, ami nem árt.. (Arról nem beszélve, hogy nekünk akár még funkcionálisan is nagyon jó lenne..)