Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2721
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

tenyleg nem lattad??
de cikii :]
mondjuk nem vesztettel semmit, az a vege, hogy...
na, de te holnap mesz vergodni, ne ezzel torodj :]

Én? Nem megyek én sehová. Holnap állapítják meg a ponthatárokat. :-)
Az egyik ok, amiért szurkolok, hogy minden papírom rendben legyen, mert e-jelentkezõ vagyok, és a dokumentumaim menünél nincs jelezve sem feltöltött, sem hiányzó, a másik aggódnivaló, hogy induljon a szak, mert 145 helyre 97-en jelentkeztek. A harmadik a pont, de az szerintem elég lesz. Aztán érhetnek még meglepetések.

#2722
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Ugyan, nem ellene, hanem mellette. :-) CSak jó tisztázni a részleteket.
Különben is, a mi családunkban mindenki bírja a Birodalmat. :D
És lécci ne mesélj a harmadik részrõl semmit, mert még mindig nem láttam, ami tök ciki, tudom, de így van.


tenyleg nem lattad??
de cikii :]
mondjuk nem vesztettel semmit, az a vege, hogy...
na, de te holnap mesz vergodni, ne ezzel torodj :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2723
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

az mar edesmindegy. a sorom ellen politizaltal, ezt sosem felejtem el :)


Ugyan, nem ellene, hanem mellette. :-) CSak jó tisztázni a részleteket.
Különben is, a mi családunkban mindenki bírja a Birodalmat. :D
És lécci ne mesélj a harmadik részrõl semmit, mert még mindig nem láttam, ami tök ciki, tudom, de így van.

#2724
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Márhogy ki? És melyik? A mester, vagy a tanítvány? :D


az mar edesmindegy. a sorom ellen politizaltal, ezt sosem felejtem el :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2725
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Semmi gond, néha annyi új hozzászólás van, hogy nekem sincs idõm végigolvasni mindet. Nagyon szívesen, remélem lesz valami haszna!


#2726
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Végignéztem még1x a képeket, talán ha 5 olyan van közte amit ki tudnék venni belõle mert nem olyan fontosak szerintem. Vác után azért már nem lesz ennyi. És hogy milyen balesetveszélyes helyenként az út? Pont elõttem történt Gödön, hogy egy bácsika megpróbált kikerülni egy az út teljes szélességében futó hosszbordás víznyelõt, de elesett szegény a padkában:(. Mire eltettem a gépet és odamentem már felkelt, szerencsére nem lett baja csak a pedál törött le. Döbbenet, akkora volt a víznyelõ, hogy tengelyig be tudtam volna nyomni a kereket (ha rajta ülök és ráhajtok be is ment volna addig). Félig betuszkoltam és úgy fotóztam le, jól néz ki...


#2727
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Stiggs!
Nem válaszoltál rá, hogy aktuális-e még a Göd-Szob bringaút hibáinak lefotózása! Nem baj úgy vettem, hogy hallgatás: beleeggyezés;). Ma megcsináltam Gödtõl Vác északi végéig, remélem a többire is lesz idõm a napokban. 78 kép sikeredett belõle!!! Hihetetlen mik vannak!
És itt szeretnék elnézést kérni mindenkitõl akit félrevezettem: mégis van Göd-Vác közt is keróút, csak jól eldugva.


Bocsánat!!! Én vagyok a hunyó, csak hát esküvõ intézésben vagyunk ezerrel! Jöhetnek a képek! Várom! Abszoluuut aktuális. És köszönöm a fáradozást!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2728
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

nezegettem az oldalt, ez ilyen jofejseg dolog :)
csak ezersok szabadido kell hozza, bar ketsegtelenul hasznosan toltod a raforditott orakat.

edit:
szokik lenni, hogy valaki kiuriti a ladat, aztan egyszeruen odebball?

Nem kell hozzá több, mint amúgy egy kiránduláshoz, vagy biciklizéshez.. Ha megyek valahova, akkor körbenézek van-e a környéken, és ha az idQbe belefér, akkor megkeresem.
Szokott lenni, de valószínu, hogy olyan, aki véletlenül találja meg.. Ha már valaki belefeccöl ennyit, akkor nem fog kárt okozni.. Ha meg mégis, akkor jó nagy tapló lehet..
Egyébként meg nem olyan nagy dolgok vannak ezekben a ládákban, hogy ennyit megérjen.. Apró ajándékok, sokszor az egész egy nagy kacat..

rc

#2729
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

eh.
te is biztos sith vagy.
:]

Márhogy ki? És melyik? A mester, vagy a tanítvány? :D

#2730
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
eh.
te is biztos sith vagy.
:]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2731
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

hat nem is tudom... szerintetek?
egy vigaszsort/kopf azert megitelhetnenk :]


Stiggsnek a sok feldolgozandó képért, vagy Votinak a sok munkáért? :D

#2732
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

hát van mikor délelõtt, van hogy délután, van hogy nincs idõm 1általán, ....mondjuk még pár hónapig elég kötetlen a munkaidõm.....


heh. akkor maradt kifogasom, en miert nem jarok ki... ;)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2733
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Stiggs!
Nem válaszoltál rá, hogy aktuális-e még a Göd-Szob bringaút hibáinak lefotózása! Nem baj úgy vettem, hogy hallgatás: beleeggyezés;). Ma megcsináltam Gödtõl Vác északi végéig, remélem a többire is lesz idõm a napokban. 78 kép sikeredett belõle!!! Hihetetlen mik vannak!
És itt szeretnék elnézést kérni mindenkitõl akit félrevezettem: mégis van Göd-Vác közt is keróút, csak jól eldugva.



hat nem is tudom... szerintetek?
egy vigaszsort/kopf azert megitelhetnenk :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2734
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Hát, ha másra nem, erre biztosan jó a fényképezés.:-)) Én is találtam meg így utat, amirõl nem is tudtam. :-))

#2735
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Stiggs!
Nem válaszoltál rá, hogy aktuális-e még a Göd-Szob bringaút hibáinak lefotózása! Nem baj úgy vettem, hogy hallgatás: beleeggyezés;). Ma megcsináltam Gödtõl Vác északi végéig, remélem a többire is lesz idõm a napokban. 78 kép sikeredett belõle!!! Hihetetlen mik vannak!
És itt szeretnék elnézést kérni mindenkitõl akit félrevezettem: mégis van Göd-Vác közt is keróút, csak jól eldugva.


#2736
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

te jarkalsz ki delutanonkent? mar ugy ertem, melo utan?

hát van mikor délelõtt, van hogy délután, van hogy nincs idõm 1általán, ....mondjuk még pár hónapig elég kötetlen a munkaidõm.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2737
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

"szoval hegyre fel ha mar hegyi kerekpart birtoklunk mindannyian. "

al, akkor délután edzésnek ne a margit szigeten körözz hanem gyere kicsit a pilisbe...:)


te jarkalsz ki delutanonkent? mar ugy ertem, melo utan?
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2738
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ha eccer megutom magam, attol kezdve elol en megyek ami a csovon kifer, agyam elborul stilusban :-) Amugy majd valaki. Hehe. Egyebkent szoktak mondani, hogy lefele a sz.r is gurul, varosban meg a fixie is, szoval hegyre fel ha mar hegyi kerekpart birtoklunk mindannyian. Szeptemberben valamelyik hetveget kinezzuk, addig egyeztetunk egy kellemes helyszint es jok leszunk. Nem verseny, hanem tura azaz kirandulas. Ez a lenyeg. Es a hideg serital utana ;-)

"szoval hegyre fel ha mar hegyi kerekpart birtoklunk mindannyian. "

al, akkor délután edzésnek ne a margit szigeten körözz hanem gyere kicsit a pilisbe...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2739
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
en benne vagyok, csak ne a 2-3 es 9-10-ei hetvegek legyenek :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2740
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ha eccer megutom magam, attol kezdve elol en megyek ami a csovon kifer, agyam elborul stilusban :-) Amugy majd valaki. Hehe. Egyebkent szoktak mondani, hogy lefele a sz.r is gurul, varosban meg a fixie is, szoval hegyre fel ha mar hegyi kerekpart birtoklunk mindannyian. Szeptemberben valamelyik hetveget kinezzuk, addig egyeztetunk egy kellemes helyszint es jok leszunk. Nem verseny, hanem tura azaz kirandulas. Ez a lenyeg. Es a hideg serital utana ;-)

Mindenkinek köszi a biztatást! :) Kezdem úgy érezni, hogy mindenki hátul fog menni, de akkor ki lesz elöl? :)
Egyébként meg úgysem hiszek nektek, szóval menjünk el és majd "mutassuk" meg egymásnak.. :D

rc


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak