Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#221
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

vigasztaljon a tudat hogy jövöre már a gáton a kaszinóig lesz kerékpárút...már csak arra kéne visszemlékeznem hogy luppa szigettõl városhatárig van é a gáton aszfalt, mert én csak földúton szoktam arra felé közlekedni...


Attól függ, hogy melyik városra gondolsz. Lupa-Bp közt van aszfaltozott út, de Szentendre irányába nem rémlik. Remélem nem csak vágyálom, hogy kiviszik az utat egészen a kaszinóig.
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#222
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Aga, már csak azt nem értem, hogy hogy kerültél te Dóri gépére...
Dóri = Stiggsné Dóri? :D


AGA vigyáz Stiggsék lakására, amíg õk a hasukat süttetik Marokkóban. :)

Te nagyon rendes vagy, én is megálltam egyszer, hogy tudok-e segíteni, bár igazából nem tudom miben segíthettem volna, de talán az is segítség, hogy megtartom a bringát, vagy használhatja a telefonomat, vagy ilyesmi. De szerintem jólesett a fickónak, hogy megkérdeztem, mert nagyon mosolygott. :) Viszont nem kellett, mert már úton volt a felmentõ sereg.

#223
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Aga, már csak azt nem értem, hogy hogy kerültél te Dóri gépére...
Dóri = Stiggsné Dóri? :D

Tegnap jótevõbiciklista voltam. Hazafelejövet a Filatorigátnál láttam, amint egy apuka térdel a gyerek gépe melett és a pedálnál buzerál vmit. Közelebbérve láttam, hogy szerszám nélkül próbálja meg visszabûvölni a pedált a hajtókarba, nem túl eredményesen. Persze rögtön satufék, szervízkulacs elõ és a kezébe nyomtam egy fogót. Annyira nem vagyok fölszerelkzve én sem, hogy kónuszkulcs is legyen nálam. Szóval apuka kezébe nyomtam a fogót és már pikk-pakk vissza is tekere a pedált. Nem gyõzte megköszönni :)
Viszont el is szállt a jókedvem mikor kiértem a Budakalász-Szentendre bicikliútra ami a 11-es út mellett megy. Sok pocsék úton voltam már, de ez überol mindent. 10-20 méterenként akkora gyûrõdések vannak keresztebe az úton, hogy a fejem leszakadt mire végig értem. Eleinte még próbálkoztam a szokásos trükkel, hogy lementem teljesen a szélére, de ott is ez volt az ábra. A vége az lett, hogy minden ilyen gyûrõdés elõtt gyök 2re lassítottam, majd átdöcögtem rajta. Gonolhatjátok, hogy mennyi idõ alatt sikerült megtennem azt a szakaszt...
Legközelebb inkább bemegyek Kalászra és a hátsó úton támadom meg Szentendrét. Igaz kerülõ, de legalább jól lehet menni.:mad:

vigasztaljon a tudat hogy jövöre már a gáton a kaszinóig lesz kerékpárút...már csak arra kéne visszemlékeznem hogy luppa szigettõl városhatárig van é a gáton aszfalt, mert én csak földúton szoktam arra felé közlekedni...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#224
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Aga, már csak azt nem értem, hogy hogy kerültél te Dóri gépére...
Dóri = Stiggsné Dóri? :D

Tegnap jótevõbiciklista voltam. Hazafelejövet a Filatorigátnál láttam, amint egy apuka térdel a gyerek gépe melett és a pedálnál buzerál vmit. Közelebbérve láttam, hogy szerszám nélkül próbálja meg visszabûvölni a pedált a hajtókarba, nem túl eredményesen. Persze rögtön satufék, szervízkulacs elõ és a kezébe nyomtam egy fogót. Annyira nem vagyok fölszerelkzve én sem, hogy kónuszkulcs is legyen nálam. Szóval apuka kezébe nyomtam a fogót és már pikk-pakk vissza is tekere a pedált. Nem gyõzte megköszönni :)
Viszont el is szállt a jókedvem mikor kiértem a Budakalász-Szentendre bicikliútra ami a 11-es út mellett megy. Sok pocsék úton voltam már, de ez überol mindent. 10-20 méterenként akkora gyûrõdések vannak keresztebe az úton, hogy a fejem leszakadt mire végig értem. Eleinte még próbálkoztam a szokásos trükkel, hogy lementem teljesen a szélére, de ott is ez volt az ábra. A vége az lett, hogy minden ilyen gyûrõdés elõtt gyök 2re lassítottam, majd átdöcögtem rajta. Gonolhatjátok, hogy mennyi idõ alatt sikerült megtennem azt a szakaszt...
Legközelebb inkább bemegyek Kalászra és a hátsó úton támadom meg Szentendrét. Igaz kerülõ, de legalább jól lehet menni.:mad:
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#225
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Ja, nem kellett mer fújtam útközben 2 benzinkútnál bele. Átoktüske, a szokásos. a környék tele van vele, de majd egyszer veszek gyomirtót oszt kinyírom mindet :ördögsmile: háháhá

Ride everywhere.

.


#226
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Kösz Ati :)
Tin: sikerült egy defektet raknom Dóri kerekébe ;) Ilyen az én formám...


:) Hol? Hazatoltad? Ha még együtt lettünk volna, akkor tudtam volna adni defektjavítót.

#227
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Kösz Ati :)
Tin: sikerült egy defektet raknom Dóri kerekébe ;) Ilyen az én formám...

Ride everywhere.

.


#228
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
...vagy ha fordítva ül...

#229
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Biciklisnek csak akkor van hátszele, ha eltéved.... :P
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#230
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Okés, majd este elnézek, de mostan megyek tekerni :)

Hátszelet! :)
Én majd délután.

#231
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Okés, majd este elnézek, de mostan megyek tekerni :)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#232
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nofene? Akkor majd csinálok megint képeket és megtelítem velük kedves Stiggs Úr postaládáját. :)

Kicsit elhavazódtam meg nem nagyon volt idõm semmire, de most már ellapátoltam a havat és az idõvel is kibékültem :)


Nézz be a blogra, ott sokminden le van írva.

Már most havat lapátolsz? Mi lesz télen? :)

#233
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

Talán a legemlítésreméltóbb, hogy Stiggs átalakítja a blogot, rendes honlap lesz belõle. Pénteken voltunk is megbeszélni a dolgokat, de még bõven van idõ az ötletelésre.

Ja, és szia! :)
Amúgy merre jártál eddig?


Nofene? Akkor majd csinálok megint képeket és megtelítem velük kedves Stiggs Úr postaládáját. :)

Kicsit elhavazódtam meg nem nagyon volt idõm semmire, de most már ellapátoltam a havat és az idõvel is kibékültem :)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#234
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Üdv újra Mindenkinek! Kicsit eltûntem, de most már valszeg ismét itt tudok lenni. 2 évbe telne míg visszaolvasnám a dolgokat. :)
Történt vmi említésre méltó?

AGA! Füled érjen bokáig! :beer:


Talán a legemlítésreméltóbb, hogy Stiggs átalakítja a blogot, rendes honlap lesz belõle. Pénteken voltunk is megbeszélni a dolgokat, de még bõven van idõ az ötletelésre.

Ja, és szia! :)
Amúgy merre jártál eddig?

#235
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Üdv újra Mindenkinek! Kicsit eltûntem, de most már valszeg ismét itt tudok lenni. 2 évbe telne míg visszaolvasnám a dolgokat. :)
Történt vmi említésre méltó?

AGA! Füled érjen bokáig! :beer:
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#236
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Köszszépen, csknemlesz ;) :D

Ride everywhere.

.


#237
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 posts
Boldog szülinapot aga :) legyen még sok belõle!
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#238
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Kösz szép :) Eddig te vagy az egyetlen aki ilyet tett.
Ja meg lor egy buekot is mondott :)

Nem került semmibe. :)

#239
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Kösz szép :) Eddig te vagy az egyetlen aki ilyet tett.
Ja meg lor egy buekot is mondott :)

Ride everywhere.

.


#240
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
És most akkor tényleg boldog szülinapot AGA! :birth: