Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2361
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Szerintem mindkettõtöknek igaza van. Stiggs: ha nem történik érdembeli változás, akkor nem kell õket békén hagyni. De neked adjak én tanácsot? ;)
Dórinak meg abban, hogy elsõ blikkre tényleg mindig ilyen sablon f*szságokat küldenek. Nem kell róluk leszállni :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2362
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Ahogy gondolod, de vasárnap szép képek készülnek majd ott is, és jól megbeszéljük a kerülettel is a dolgot. Én hiszek abban amit csinálok, ha te nem az a te bajod!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2363
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Volt szerncsém ma azt is látni az emelített helyen, ahogy a munkavezetõk a jobbnál-jobb verdákkal szépen egymás után álltak rá a kerékpárút maradványaira. Megszólalt bennem a kisördög, hogy az összes kocsiról letörni a tükröt és odaszórni az orruk elé majd iszonyatos tepmóban elhúzni onnan a vázat, de inkább csak beszóltam az egyiknek. de sztem meg se hallotta....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2364
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Kicsim, miért vagy ilyen negatív? tegnap azt mondtad nem lesz semmi az önkormányzat megkeresésébõl, erre tessék, jön az ifa, meg konténer, meg minden. Ennek is lesz eredménye! Ismersz már akkor meg miért nem hiszel benne???
Stiggs


Ez egy olyan levél, ami megvan a néninek sablonként elmentve, aztán az ilyen "akadékoskodóknak" bekopizza a válaszba aztán hajrá. Nem vagyok negatív és nagyon örülök annak, amit az Önkormányzatnál elértél, de amit ez a nõ válaszolt, tipikus lepattintó levél. Tíz év ügyfélszolgálattal a hátam mögött perfekt felismerem azt az ügyintézõ típust, akit hullára nem érdekel, mit akar az ügyfél, de odagányol valamit, hogy csend legyen... :( Tudom, mert az ilyenek miatt szívtam évekig.

#2365
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Akkor nem leszel Te olyan sokáig miniszter :D


dehogynem. maj' ledobok egy jó nagy atomot az ellenzõkre :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2366
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Ati: igaz. Na majd ha én leszek a miniszter :D ...


Akkor nem leszel Te olyan sokáig miniszter :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2367
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Ati: igaz. Na majd ha én leszek a miniszter :D ...
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2368
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

De vazz, platinakártyás 4 éve... hehehe :-)
Stiggs


Abból is már csak ólomkártya lesz :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2369
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Stiggs! Ugye nem T-mobile-os elõfizetõ vagy? Ha igen, sztem akkor számlákat fogsz kapni, amiknek a végösszege egyenlõ a Nap-Föld távolsággal... :D

De vazz, platinakártyás 4 éve... hehehe :-)
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2370
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Stiggs: a válasz a klasszikus "nesze semmi, fogd meg jól" gyönyörû példája. :(

Kicsim, miért vagy ilyen negatív? tegnap azt mondtad nem lesz semmi az önkormányzat megkeresésébõl, erre tessék, jön az ifa, meg konténer, meg minden. Ennek is lesz eredménye! Ismersz már akkor meg miért nem hiszel benne???
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2371
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Stiggs! Ugye nem T-mobile-os elõfizetõ vagy? Ha igen, sztem akkor számlákat fogsz kapni, amiknek a végösszege egyenlõ a Nap-Föld távolsággal... :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2372
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Stiggs: a válasz a klasszikus "nesze semmi, fogd meg jól" gyönyörû példája. :(

#2373
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Nah, megnéztem a napkelte riportot. Kissé agyament ötletnek tartom az "oldjátok meg közösen" ötletet...

petrazc: eljárást lehetne indítani, csak az a gond, hogy mi vesztenénk. Többek közt azért, mert ezek a cuccok átmennek egy ellenörzésen. Az meg nincsen elõírva, hogy minek-mibõl kell lennie. Látsd mûanyag váltó, hajtókar vagy V-fék. Ha meg szétesik, akkor csak annyit mondanak, hogy nem megfelelõen használta. Ha elõírás lenne, hogy milyen anyagokat használhatnak, akkor árban ugyanott tartanának, mint a szakboltban kapható gépek. És ennek nem örülne, apuci, anyuci és az eladóci sem...
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2374
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Eddig csak egyszer volt szükségem rá. Õk centírozták a kerekemet a csattanás után. Azt még nem nevezném odajárásnak.
Na jó, akkor kiszerelem, és elgaloppozok vele.


akkor tenyleg nem fogjak :)
pedig sok bolt alkalmazza, hogy ha vissza-visszajarsz, akkor ezt-azt megtesznek szivessegbol, kis aprosagokat, ami neki semmibe nem kerul szinte, te meg orulsz neki es legkozelebb is odamesz.
amugy az centrirozas.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2375
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Válaszolt a T-mobile vazz!!! Amit én küldtem alább

Tisztelt Oláh György!


Köszönjük, hogy észrevételével megkereste vállalatunkat!

A levelében foglaltak kivizsgálásáról intézkedünk, ennek érdekében a beruházást bonyolító cégnek továbbítottuk levelét. Természetesen meg fogjuk keresni a legmegfelelõbb megoldást, és arról haladéktalanul tájékoztatni fogjuk Önt!


Türelmét megköszönve,
üdvözlettel:


Takács Anna
levelezési képviselõ

Original message!

Subject: ez igen rossz fenyt vet mar a cegre

T. T-mobile

Örülünk hogy gyönyöru új székházat épitenek a szerémi úton. Ugyanakkor kérdeznénk, milyen jogon szüntették meg a közel egyetlen budapesti használható kerékpárút egy szakaszát, milyen jogon veszélyeztetik az arra közlekedõ kerékpárosok életét. És miért kellett tönkretenni azt a munkát amik önkéntesek végeztek, azon a helyen.

Ajánlon az alábbi oldal átböngészését.

http://bringaut.freeblog.hu

Üdvözlettel
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2376
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Arról nem beszélve, hogy tényleg egy közlekedési eszköz is , amivel a forgalomban is részt vesznek.

#2377
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Ati: hihi, vidám az élet :D Én azon gondolkozom, hogy vajon nem lehetne-e a Tesco meg a többi gagyi ellen eljárást indítani gondatlanság / szándékos veszélyeztetés címen??? Mert azért egy szar bringa ha szétesik, tényleg komoly sérülést okozhat... Ez kábé olyan, mintha kartondobozt árulnának autóként. NEM a Trabira gondolok ;)
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2378
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

2-3 kilo.
plusz 7 korul a belso. szal 1 rongy. de, ha odajarsz, akkor valszleg gratisz kicsereli neked :)


Eddig csak egyszer volt szükségem rá. Õk centírozták a kerekemet a csattanás után. Azt még nem nevezném odajárásnak.
Na jó, akkor kiszerelem, és elgaloppozok vele.

#2379
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Srácok, szervízben mennyi szokott lenni egy belsõ csere? Mert hiába veszem meg a ragacsot, pumpa is csak a férjemnél van a kocsiban. Francba.

Belsõ plusz 2-300 Ft kb, de helytõl függ.
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2380
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
2-3 kilo.
plusz 7 korul a belso. szal 1 rongy. de, ha odajarsz, akkor valszleg gratisz kicsereli neked :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder