Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#1981
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

A (mézes) hagymateát már nekem is sokan mondták régebben edzésen, de még nem próbáltam ki. Viszont azt ajánlom mindenkinek, hogy ne csak a szokásos mézeket próbáljátok ki. Ami nekem nagyon bejön az a repce méz, talán jobb is, mint (pl betegségre), mint az akác méz és nehezebb "hamisítani", mivel tökfehér.. És ne "gazdaságos" mézet vegyetek, hanem termelõit!


A repcemez mellett ajanlom meg a hars-, hars-szelidgesztenye-, s napraforgomezet. Ha valaki csak nagy nehezseg aran tudja ezeket beszerezni, az irjon, egy munkatarsam baratja termelo, legkozelebb oktober elejen lesz szallitas.

Stiggs, berozsdasodik a metszoollom, minel elobb talald ki az idopontot legyszives, hogy tudjak tervezni (bar szeptemberben mar csak a 17-i hetvegem szabad).
P E R I L L U S T R I S

#1982
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Igen, tök hasonlóan érzek. Miután meg olvastam egy hozzászólást az Alleycaton, ami arról szólt, hogy a futároké az oldal, meg a CM, meg különbenis elment a kedvem kicsit a CM-tõl is.

Én vennék, ha tudsz olyat rendelni, ami rámjön. :)

Te jó ég, mit írtak? Valami idézet, vagy link?

#1983
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

És akik melletted vannak mit szólnak a sok hagymához?:D :D


Esznek ok is! :)
P E R I L L U S T R I S

#1984
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Dóri, Öcsém, meg én, gondolkodunk a rendezõségen, de azt még meg kell szülnünk. Szeretném is meg nem is. Mert lehet hogy tök jó buli lesz narancsan tekerni végig a városon, , és nem lesz semmi gyász, de az is lehet hogy pont kifogok, valami barom bandát, akiket véggig figyelmeztetni kell meg visszarugdosni a villamossinrõl, oszt jól elb***szák a napomat. Tehát még hezitálok.

Más, ha csinálok polot share the roadost (az a bringás jingjang az oldalamon, narancsárgában, fekete polon) egy párat (kb50db) akkor vennétek önköltségi áron? kb 1200 pénz körül jönne ki darabja.

Stiggs


Igen, tök hasonlóan érzek. Miután meg olvastam egy hozzászólást az Alleycaton, ami arról szólt, hogy a futároké az oldal, meg a CM, meg különbenis elment a kedvem kicsit a CM-tõl is.

Én vennék, ha tudsz olyat rendelni, ami rámjön. :)

#1985
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Szép jó reggelt Mindenkinek


De ha már a CM-nél tartunk.. A törzstagok közül ki akar "felügyelõ" lenni? És ki akar csak végig tekerni, mondjuk a team-mel?


Nem tudom, hogy mennyire tartozok a törzstagok közé, de én a "felügyelõk" közt szeretnék lenni. Gyûjtöm a pólókat :D

Stiggs! 1200 Ft egy polóért kibírható összeg. Fõleg egy ilyenért. Szal mikor lehet rendelni? :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#1986
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 posts

Én szivesen vennék:icon_razz


Feltetlenul vasarolnek. Szitazottat rendelsz, ha...?
P E R I L L U S T R I S

#1987
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Más, ha csinálok polot share the roadost (az a bringás jingjang az oldalamon, narancsárgában, fekete polon) egy párat (kb50db) akkor vennétek önköltségi áron? kb 1200 pénz körül jönne ki darabja.

Stiggs


Én szivesen vennék:icon_razz

#1988
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Valahogy hasonlóan érzek. Inkább példamutató tömeg lennék. :-)

Dóri, Öcsém, meg én, gondolkodunk a rendezõségen, de azt még meg kell szülnünk. Szeretném is meg nem is. Mert lehet hogy tök jó buli lesz narancsan tekerni végig a városon, , és nem lesz semmi gyász, de az is lehet hogy pont kifogok, valami barom bandát, akiket véggig figyelmeztetni kell meg visszarugdosni a villamossinrõl, oszt jól elb***szák a napomat. Tehát még hezitálok.

Más, ha csinálok polot share the roadost (az a bringás jingjang az oldalamon, narancsárgában, fekete polon) egy párat (kb50db) akkor vennétek önköltségi áron? kb 1200 pénz körül jönne ki darabja.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#1989
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

ah. kiabalni a sok hulyegyereknek, hogy maradjanak mar a nekunk fenntartott savokban es ne mutogassanak ki az autosoknak... eszemben sincs :)


Valahogy hasonlóan érzek. Inkább példamutató tömeg lennék. :-)

#1990
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts

Az biztos, hogy sikerélmény lett volna, jól is esett volna.. :) Remélem addig nem kell várni, csak sikerül a következõ sövényezésre elmenni.. :)

De ha már a CM-nél tartunk.. A törzstagok közül ki akar "felügyelõ" lenni? És ki akar csak végig tekerni, mondjuk a team-mel?



ah. kiabalni a sok hulyegyereknek, hogy maradjanak mar a nekunk fenntartott savokban es ne mutogassanak ki az autosoknak... eszemben sincs :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#1991
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Nekem is a tigris a kedvencem...........

Juszt sem mondom, hogy nekem is.. :D

#1992
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Mégis sikerélmény lett volna. Na majd a CM-n

Az biztos, hogy sikerélmény lett volna, jól is esett volna.. :) Remélem addig nem kell várni, csak sikerül a következõ sövényezésre elmenni.. :)

De ha már a CM-nél tartunk.. A törzstagok közül ki akar "felügyelõ" lenni? És ki akar csak végig tekerni, mondjuk a team-mel?

#1993
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Nekem is a tigris a kedvencem...........

#1994
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Háát, amilyen "kevesen" vagyunk, nem lett volna nehéz.. :)

Mégis sikerélmény lett volna. Na majd a CM-n

#1995
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Sajnálom, hogy nem tudtál jönni. Kerestem a Kelly's-t nagyon, de nem láttam, pedig téged simán beazonosítottalak volna. :)
A kiállítás nem volt valami jó, az arcok, akik ott voltak, azok igen. :) Szóval megérte elmenni.

Háát, amilyen "kevesen" vagyunk, nem lett volna nehéz.. :)

#1996
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Micimackó? :cool2:

#1997
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Rokonom....amerikai nagybácsi...vagy vmi ilesmi...:)


Szegény, pedig hogy várt, mérnem mentél a szülinapjára? :)

#1998
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Most nemazért, de a Micimackóból a Tigris volt a kedvencem. :D

Rokonom....amerikai nagybácsi...vagy vmi ilesmi...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1999
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Nekem meg elmult a taknyom de kezd fajni a torkom :-) Najo, nemi takony is van meg azert. Lehet megis be kellett volna szedni az antibiotikumot? De akkor se fogom, eros vagyok, majd a testem megoldja :-)


Al, egyél fokhagymás kenyeret, meg olyan levest, amibe belefõztek tyúkállatot, és jó sok erõspaprikát szórjál bele. Az elintéz mindent! :)

#2000
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

tiszta szerencse hogy a tigrisek úúútálják a mézet....:)

Most nemazért, de a Micimackóból a Tigris volt a kedvencem. :D