Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Montis túrák külföldön

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
45 hozzászólás a témában

#41
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
ajjaj, ahogy látom nyugati szomszédaink meglátogatásának ötlete nem aratott osztatlan sikert, sõt... :chin: no mind1.

Erdély se hangzik rosszul, voltam egyszer, télleg masszív terepek vannak. Meg talán óccsóóbb is.

b

#42
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás
Emberek:
Én tavaly Erdélyben voltam, a Bihar-hg.-ben, a Pádis-fennsikot jártuk be.
Nagyon állat volt. ÉÉÉÉS! Ott aztán off-road a terep. Nem kezdõknek való.
Szóval arra felé is lehet menni, nem csak a steril osztrák hegyek felé.
Marci

#43
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
csóró arc vagyok, így szlovákia: magas/alacsony tatry... Mondjuk, ott eléggé magadra vagy utalva utvonal szervezésileg, szvsz.

OFF:
A mostani angol montenbájkrájderben találtam egy free kiadványt a Walesi montis túrákról..megrendeltem, kiváncsi vagyok, milyen lesz. Érdekes, más országok orbba-szájba postázzák az ilyesmit. Mikor csajom szakdolgozott kerósturizmusból osztrák idegenforgalmi hivatal másfél 7en belül internetes rendelés után küldte a kilónyi katalógusát.
Itthon van még mit tanulni ország menedzsmentet illetõen..

ON

#44
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
üdv. múlt héten síelõ tevékenységet végeztem Ausztriában és ott ráakadtam egy Karintia-régió bringatúra-katalógusra. Ott szervezett túrák vannak durrva árakon, de az útvonalakat, ajánlásokat, stb. lehetne alapnak felhasználni,aztán már csak idõ és netelérés kérdése összehozni egy 1 hetes túrát útvonallal, szállással mindennel. Állat helyek vannak arra (is), gyenge/nehéz terep isis. Engem érdekelne, katalógus megvan, többit neten. Ha egy autóra való arcz összejön, mehetünk... üdv Balázs

#45
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Hova lenne ez a túra? Mikor? Hány nap? Hogyan? Mennyit?Feltöltött kép
Én szívesen mennék, ha idõm engedi!

#46
Bonecz

Bonecz

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!

Külföldi montis túrákhoz keresek utitársakat, illetve ha van tapasztalatatok, élményetek külföldi terepekrõl, akkor osszátok meg velem.

Köszi!