Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Száguldó Virágok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#301
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tök jó volt a tegnapi találkozó! Szerintem mindnyájan ragaszkodunk a csapathoz. Most rajtunk múlik, mit hozunk ki belõle.

Közérdekû bejelentés:
Duna Maraton pályabejárás lesz szombat és vasárnap 10 órai találkozóval a Visegrádi kompnál.

#302
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Csak tudatni szeretném, hogy mi Száguldó Virágok nem fonnyadtunk el, sõt ismét bontogatjuk szirmainkat. A csapat megmarad, mert úgy döntöttünk! :)

Csajok, miénk a terep...
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#303
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Lányok! Milyen volt a Mogyoróhegyi CC? Kik voltak?

#304
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
o, kislust, ezt nemtom miért kaptam. szójátékviccet ûztem, bár asszem nem volt túl humoros. és hogy mibõl gondolod hogy nem szoktam kimenni a szabadba nemtom. nem offolni akarok csak gondolom a válasz joga megillet.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#305
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
bruce, attibike: ennyire ki vagytok éhezve? menjetek ki a szabadba, és szedjetek fel egy lányt inkább.....:chin:
Van állásom...:bananadan

#306
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Még nem láttam készen, de piros lesz a mez, vagy "tégla" (?) és fehér margaréták. A terv tetszett. :)

#307
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Tegnap alakultunk meg.

Grat Era, örülök, hogy összejött a csapat. Remélem nem lesz köztetek sok hajcibálás, bár a bringás lányokról ez nemigen mondható el. :)
Kíváncsi vagyok a végsõ összeállításra és a mezekre is. Áruld el milyen színt választottatok végül, légyszi, légyszi, légyszi... :)

#308
attibike

attibike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
Örülök neki fõleg ha csini lányok tekernek majd elõttem fel a hegyre egy kikötésem van ha nagyon meleg lesz a maratonokon akkor az itatópultoknál nyugodtan öntsétek le a mezeket vizzel biztos felfrissülés lesz nektek és a srácoknak is!! :)
join your life, join your bike

#309
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

A mez még tervezési stádiumban van.
Feltûnõek leszünk, az biztos. :)


de ha esetleg nem készül el, bizton állíthatom, hogy meztelenül is feltûnõek lennétek ;-)

Sok sikert!!

:-)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#310
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
De Era...ez nem minõsül diszkriminációnak?
Egyébként nincs ügyvédem...;-)))
Sok sikert, de akkor a nevezéseknél a "Scud Flowers" legyen feltüntetve ám!!!

#311
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tegnap alakultunk meg. Vannak, akiket nem is ismerek név szerint. Minden esetre a fórumról Konamanó, Lensver, és nem is tudom még ki. Minden esetre az elsõ maratonon mindenki megismer majd minket. :)
Talán már az április 10-i CC versenyen.

#312
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
És öltöztetõtök van már? :D

Egyébként gratula hozzá. De kiket takar ez a csapat, vagy ír6nál róla valamit Era, de ha valahol lehet róla olvasni bõvebben, akkor egy link is megteszi.

#313
sigi

sigi

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Gratula a csapathoz! Remélem nem fognak rátok mászni a darazsak!
"Amint elindul a verseny, már nincs gond. Azt csináljuk, amihez értünk, tekerünk. Nem esik ugyan jól az izmoknak, de fejben azért könnyebb, mint a rajt elõtt." (Julien Absalon, a hegyikerékpáros)

#314
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Közép kategóriás gépeket és vázakat kapunk. Sokan inkább a saját bringával megyünk.
A mez még tervezési stádiumban van.
Feltûnõek leszünk, az biztos. :)

#315
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Tényleg,ha mez is van már,arról egy kémfotót betehetnél :-)
Meg a bringákról,amiken száguldoztok! Már,ha tényleg mindenki kapott.

#316
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Mindenféle támogatást, szponzorálást szívesen veszünk. :)
Engem végülis az anyagi része nem érdekel..., csak az, hogy vidám és küzdõ szellemû lányokkal szép tájakon, és nagyon jó háttérrel (edzés, utazás, nevezés, csini mez) még inkább csak a bringázásra koncentrálhatok.

#317
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
na hát én is sok sikert kívnok nektek!!

esetleg egy masszõrt!?
:)

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#318
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
Feltöltött kép

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#319
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
csak nõi...
ez a Harang-féle új 1esület, ~11 tag van,mindenki szponzorált,csapatbusz,Hawaii,minden:)
elég hirtelen yött létre,és van némi köze 1 új befektetéshez...azt hiszem.
sok sikert mindenkinek benne!

#320
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Erre a kérdésre én is gondoltam, de kora lett volna a poénkodás... :D
OFF

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D