Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Száguldó Virágok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#281
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tudom. Ma este már biztosan feltöltöm, oksa?? :wtf:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#282
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
aha,értem...na,majd még meglátom :)
Lens, a képekkel mi van? tudod amirõl beszéltünk a talin.

#283
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
kb. 4 óra
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#284
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Idõben mégis mennyi kb?
másnap reggel korán elutazom :)

#285
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Lassú tempót megyünk majd. Most mondjak átlagsebességet? Ismered azt az utat, ami Hüvösvölgytõl megy föl a repcsitérre? Az egy széles út, kicsit kanyarog, folyamatosan emelkedik. Na ott pl.kistányéron nyomnánk föl végig.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#286
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Milyen tempót mentek és mennyit mennétek?Délután felmegyek pestre,és így akár lenne kedvem talán elmenni,persze egy dvd lesz nálam így félõ hogy lemaradok. :)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#287
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem maradjunk a tekerésnél. ;)

9-es indulást kéne megcélozni Óbudáról.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#288
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Miért?Mit szeretnél még?

#289
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás

Péntek este tekerünk a Budai hegyekben, a Natival beszéltük. Ha van kedve valamelyikteknek, hozzatok jó lámpát! (Bringás lányok topik.)
Nálunk lehet aludni. Óbudán.

most tekerünk vagy alszunk ? :)

#290
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Péntek este tekerünk a Budai hegyekben, a Natival beszéltük. Ha van kedve valamelyikteknek, hozzatok jó lámpát! (Bringás lányok topik.)
Nálunk lehet aludni. Óbudán.

#291
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás

Cateye volt az a lámpa? Mert az enyém is csinál ilyeneket, hogy világít, meg nem világít, aztán meg megint világít...

igen,a pontos típus Cateye power opti cube.
macskának macskaszem dukál,nem?:chin:
egyébként a 24-óráson egy fejlámpával kiegészítve egész jól láttam :)

#292
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Cateye volt az a lámpa? Mert az enyém is csinál ilyeneket, hogy világít, meg nem világít, aztán meg megint világít...

#293
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Igen kibírta mivel ez egy szuper lámpa,csak amikor nem használom kiveszem belõle az elemeket és amikor visszarakom gyakran van némi érintkezési problémája,gondolom nehezen kattan be a megfelelõ pozicióba.
De azért volt némi gondom a sötétebb helyeken a sárga szemüvegemben :)

#294
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Mikor kimentünk a Városligetbõl, elmentünk a BVSC pálya mellett, onnan asszem a Tatai úton, de, hogy utána merre?..? Átmentünk pár vasúti sínen, meg kacskaringóztunk olyan helyeken ahol úgy tûnt nem sok ember jár. Mindent egybevéve nagyon élveztem, hogy olyan helyen gurulgatok ahol még nem voltam, és még el sem fogok tévedni, mert Nati tudja merre kell menni :D Aztán az UVH-nál elváltunk, én át a hídon, Nati meg hazafelé azon az oldalon. Sokszor mentem már át az UVH-n, de így sötétben nagyon más.

De tényleg: Te hogy értél vissza? Kibírta a lámpád?

#295
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás

Tényleg jó volt. Tök jó, hogy ennyire lelkes mindenki.
Lens: köszi a kalauzolást. Vicces így 16 év után megismerni a környéket...
Viszont mikor hazaértem még akkor is kb olyan meleg volt mint napközben. De szerencsére a bringán azért jobb a szellõzés, mint a BKV-n.

miért? merre jártatok?

#296
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Tényleg jó volt. Tök jó, hogy ennyire lelkes mindenki.
Lens: köszi a kalauzolást. Vicces így 16 év után megismerni a környéket...
Viszont mikor hazaértem még akkor is kb olyan meleg volt mint napközben. De szerencsére a bringán azért jobb a szellõzés, mint a BKV-n.

#297
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás

köszi :)


Nincs mit,Cica! :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#298
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás

Gratula a csapatalakításhoz!!! :clap:

köszi :)

#299
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Gratula a csapatalakításhoz!!! :clap:
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#300
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Valóban jól sikerült a tegnapi tali :)
Utána meg szuper volt éjszaka a városon át haza tekerni :)