Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2641
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

A Rólad készült fotók meg a video nem érdekelnek? ;)


Bár látom magamat eleget, de de. :D


wannaride, egy évig pihenem ki a testi fáradságot, meg a lelki megrázkódtatást. :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2642
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Tekerhetnénk ma egyet, nem?
Itt a XVII.-ben süt a nap, igaz bazinagy felhõk keringenek, de egyenlõre elkerülik ezt a területet.

zoozoo

#2643
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Beszívtál, hogy ilyen "kedves"kedõ lettél?;) Feltöltött kép


Csak reggel 9:50, és 9:55 között vagyak ilyen kedves! Egyébként goromba, kötekedõ, arrogáns, és kibírhatatlan vagyok! :wallbange

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2644
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Beszívtál, hogy ilyen "kedves"kedõ lettél?;) Feltöltött kép

#2645
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Ja! Egyébként örülök, hogy rátaláltatok a topicra kedves Dawn, és kedves Charon! :mmraise: Üdv itt! :juhu:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2646
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Képek megintcsak holnap, ha nem felejtjük el....


Tessék! Látszik, hogy nem voltam! Seholegy fotó! Felháborító! Charon! Nem vagyok elégedett veled! Még szerencse, hogy olyan kedvesen, ügyesen intézed a BMFT csapatmezeket, különben már megnézhetted volna magad!! :horse: :D

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2647
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Képek megintcsak holnap, ha nem felejtjük el....

Mátra maraton konkurencia: http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=524

Ki jön velünk?

#2648
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás


A fószer cangájáról nekem küldj lécci képet, köszke


A Rólad készült fotók meg a video nem érdekelnek? ;)

:love:




#2649
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Jelentem a Lekváros Krokodilok duó és a Team többi tagja sikeresen teljesítette a 24h maratont! Mint már csgytõl olvashattátok a 7. helyen végeztünk a 13-ból. Abszolútban a 98ból 60.ak lettünk!:clap:
Köszönet a két fotósnak akik rengeteg képet készítettek!
Ma már sikerült 4 órát alvás nélkül egyhuzamban ébren lenni!
Olvastam a TT-s írásaitokat. Sajna kishazánkban ilyenek a teljesítmény túrák, meglehet érteni mert 500 Ft nem egy hatalmas összeg. Meghát ez nem egy maraton -gondolom kimondatlanul ahhoz hasonlítjátok. Itt a kis emberek teljesítményén van a hangsúly, hogy lenyomják a távot és büszkék magukra, hogy megcsinálták!

Bozontos Lacygyereknek (MacGaywer ha jól írom)meg üzenem, hogy ezen a topikon jó lenne ha kicsit visszafogná magát! Így fáradtan végigolvasva azt a kocsmaszöveget legszivesebben azonnal... elküldtem nyaralni! A lakhelyemet ne illesse ilyen szavakkal!
Én örülök, hogy az itteni bringás arc megpróbálja kicsit összehozni a kerekeseket és máshonnan is idecsábítja õket! Meg nem utólsó sorban a felújított vasútálomásért! Tudom, hogy kicsi, szerény, talán koszos de a MIÉNK és régebben szarabbul nézett ki. A helyi lakosok közremûködésével sikerült rendberakni! Ha nem tetszik neki nem kötelezõ ide járni! Amúgy meg kicsit rosszul esett a múltkori túra vele! Folyamatosan ment a b... stb. és egy szó nélkül ott hagytak! Legalább szóltak volna, hogy nem akarják ezt a tempót velünk és különválunk.
Tavaly én is voltam a TT és a montis kategóriát lazán nyertem volna ha nem a TTre nevezek. De oda neveztem és nem teszek senkinek szemrehányást, hogy nem szólt elõre, hogy inkább a versenyen induljak!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2650
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Gondolom egy karbon Trek. Ha már... ;)


Nem, elég ha a villa és a hátsó támvilla lesz az... Nem vagyok maximalista! :)
WaNNaRiDE

#2651
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Gondolom egy karbon Trek. Ha már... ;)

#2652
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

...
Mindenesetre jövõre megint megyek (ha az ég is úgy akarja), kicsit más felfogásban, nevezési díj fizetése nélkül.
...


De ehhez minek egy évet várni? Utat tudjuk, autós biztosítás nem volt most sem, ahogy ellenõrzõ hely és frissítõpont sem... ilyen feltételek bármikor adódnak....ûgyhogy minek várni, mehetünk újra...

Viszont a szombati 137 letekert km után végleg eldöntöttem, kell egy országúti!
WaNNaRiDE

#2653
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hápi+Barni gratulálok a 24h-s teljesítéséhez és a 7. helyezéshez! :clap: Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam kimenni szurkolni vasárnap. Hápi ha magadhoz tértél, akkor kérjük a szokásos beszámolót!

#2654
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Bocsika! Pedig azt mondtuk, hogy nem fogjuk megnyomni :D! Mondjuk ez még mindig nem tüdõ kiköp tempó volt, hanem olyan, hogy kényelmesen, de tempósan végigmegyünk a távon és figyelünk arra, hogy a másik ne fáradjon el.


Nincs gáz, kibírtam, nem haltam meg meg mégegyszer köszi a menetszélkiiktatást, csak itthon megnéztem, és júli 20.-án voltam utoljára nagyobbat tekerni.

Mindenesetre én jól éreztem magam azon túl is hogy elég rendesen megfáradtam, aztán a célban???! minden összeomlott, a centrumban meg..... hagyjuk.

Mindenesetre jövõre megint megyek (ha az ég is úgy akarja), kicsit más felfogásban, nevezési díj fizetése nélkül.


A fószer cangájáról nekem küldj lécci képet, köszke

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2655
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

ez a tandem naggggyon fogja a szelet, Charon meg nyomta neki keményen, így elõzni esélyem sem volt. A péceli emelkedõn estek vissza egy picit, de aztán lendületbe jöttek, és úgy mentek el mellettem mintha egyhelyben álltam volna. Majdnem leszálltam tolni


Bocsika! Pedig azt mondtuk, hogy nem fogjuk megnyomni :D! Mondjuk ez még mindig nem tüdõ kiköp tempó volt, hanem olyan, hogy kényelmesen, de tempósan végigmegyünk a távon és figyelünk arra, hogy a másik ne fáradjon el.
Dawn hihetetlenül jól bírja a pörgetést síkon, és az emelkedõn is odateszi magát, hogy néha komolyan meglepõdök!!! (Ez a második szezonja normális bringán!)

Isaszegen a cukrászda, és Vácszentlászlón a pizzéria jövõre kötelezõ lesz. Jól is lakunk és olcsóbb is. (1 pizza kb 600 és két személynek is elég, 1 gombóc fagyi pedig 90 HUF)
De nevezni egy ilyen sz.rra többet sose. A "célban" senki, frissítõpont sehol, az ellenõrzõpontnél se volt pia (felkínálva). Egy TT-n azért elvárom, hogy legalább egy ember legyen ott a célban és mondjon annyit, hogy gratulálok vazze, megcsináltad. Szintidõ mi a fenének volt hirdetve, ha senki nem nézte? A rajthelyhez visszatekerve a versenyzõk nagyban ittak-ettek, senki nem szólt, hogy az nekünk is jár - más kajájába meg bepofátlankodni azért... nem volt képem. Amikor felálltak az asztaltól eredményhirdetéshez, kiderült, hogy van azért kenyér, zsír, meg kb két liter lötyi (kb 10-15 TTsre). Oklevélért is könyörögni kellett. :-(

Egyébként a versenyzõk között volt egy vén szikár fószer, akinek egyedi olasz építésû karbon országútija volt, gyönyörû mufos illesztésekkel, és valami 8 kilós súllyal. 7.5, ha a legkönnyebbre szereli éppen. Majd képet holnap.

#2656
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Muszály volt helyreállítani a vízháztartást valamivel, no meg egy kis kalória is jól jött. ;)

#2657
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Üdv!

A TT.............................. hagyjuk, de annak örülök, hogy mentem 85 kilcsit 3 óra 17 perc alatt 26,4es átlaggal. Igaz, hogy szinte végig Charonékon utaztam, de ez a tandem naggggyon fogja a szelet, Charon meg nyomta neki keményen, így elõzni esélyem sem volt. A péceli emelkedõn estek vissza egy picit, de aztán lendületbe jöttek, és úgy mentek el mellettem mintha egyhelyben álltam volna. Majdnem leszálltam tolni :D
Végülis 13 óra 15 percre értünk a célvonalhoz (õk kb. fél-egy perccel elõbb), s ha azt vesszük, hogy kb. 10 óra 10 perckor rajtoltunk, akkor a versenyzõi szinttõl csak öt perccel maradtunk el. Király.
Jövõre be nem fizetek az biztos, és tuti hogy bejáttszik majd a vácszentlászlói pizzéria, meg az isaszegi cuki.

csgy, láttam az uszi mellett azért még valamibe fojtottátok bánatotokat, ennyire rossz volt?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2658
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Összes kép itt: http://kep.tar.hu/kisocsike

KisÖcsike

ui: Ohhhhh! És Zoozoo!! Welcome back!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2659
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás


A mi Hápink, mint jó kacsa, persze a vízben lubickol!
II
II
\/

Feltöltött kép



KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2660
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép


Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....