Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3941
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Õõõõ, én nem mondtam, hogy rendes apa vagyok! :chin:

#3942
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts

A rendes apa feltolja a gyereket, hagy nõjjön az önbizalma!


Tulajdonképpen igazad van! Szombaton hozod az Andit! nem!?

#3943
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
A rendes apa feltolja a gyereket, hagy nõjjön az önbizalma!

#3944
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Sziasztok! Jó lenne ha a szombat összejönne! Én hétfõn locsolkodás helyett hajtottam egy keveset a fiammal megpróbáltuk a HHH-t de a negyedénél elfogyott a gyerek lendülete, de legközelebb majd magasabbra jutunk,meg van még ideje fejlõdni.Még ami nekem közbejöhet, ha ma nejem kitalálja, hogy látogassuk meg a nõvérét,de majd megpróbálom lebeszélni! Aztán az sem ártana ha az egyszerûség kedvéért nem esne! Mindegy majd kiderül! Sziasztok

#3945
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Inkább most szombatra :) , mivel hétfõ van. Máskor csörögj rám nyugodtan, pénteken én is voltam tekerni. Terepen mentem Ecserig, és vissza. Most pont jó volt az út, nem volt sem sár, sem homok.


Hali! Na igen, szóval a héten! Egy kicsit megzavart ez a hosszúhétévge, meg idõelõreállítás, meg ez a sok nappal, meg éjszaka, meg forog a föld, meg mittudomén..... :wallbange

Péntekenként lelépek általában elõbb. Kb. 5 fele tudok ilyenkor elindulni bringázni. Egyébként hétközben legkorábban este 7-re kerülnék a paripára, de az már nem a legszupibb..... Ha ez az 5 óra körüli idõpont neked megfelelne, akkor egyeztethetünk legközelebb!

Hápi! Ez midnig így van! indulnál el bringázni, leszakad az esõ! Mikor végeztél, meg eláll! Majd csinálunk esõelterelõ hadmozdulatokat! Valakit kisorsolunk, aki valamivel a többiek elõtt indul, és az majd magávalcsalogatja az esõfelhõket! :clap:
Friss kenõanyag? Az olyan mint a libazsír??? Vagy a kenõmájas??!! :P

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3946
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
A hétvégét még nem tudom. Lehet, hogy nem lesz jó! Ugyebár a munka az munka! Majd még megbeszéljük!
Voltunk ma tekerni -be kellet pótolni a múltheti lemaradást- Nagytarcsán keresztül átmentünk Mogyoródra (a faluba vagy város, nemtudom na mindegy) ahol elkapott egy pár csepp esõ, így jobbnak láttuk gyorsan hazatekerni. Mire hazaértünk kisütött a nap de már gyülekeztek a fellegek egy kiadós esõhöz -szerintem Gödöllõ környékén igencsak elõ kellet venni az esernyõt az ott lakóknak :deszcz:.
Ezt elszámitva nagyon jó volt, kezdem visszanyerni a tavalyi formám!
A gép még nem az igazi de alakulgat. A friss kenõanyagnak még be kell járódnia.

#3947
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Inkább most szombatra :) , mivel hétfõ van. Máskor csörögj rám nyugodtan, pénteken én is voltam tekerni. Terepen mentem Ecserig, és vissza. Most pont jó volt az út, nem volt sem sár, sem homok.

#3948
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hát sajna az idõjárás közbeszólt! És ráadásul szombaton tök frankó idõ volt! Bocsi skacok! :gwizd: Akkor a HHH akciót jövõ hét szombatra pozicionáljuk?

Pénteken voltam bringázni a munka után. Feltekertem a régi orosz laktanyához. Illetve sajna volt hogy meg kellett álnom kifújni megam! Mikor épp aerocsomagokat integráltam a tüdõmbe, látom, hogy egy bringás jön utánnam szorgalmasan! Megállt, köszön, bemutatkozik, aztán tekertünk tovább. Megindult ismét durván az út felfele, a srác halál könnyedén teker mellettem, meséli, hogy a Gyömrõi, és egy gyömrõi klubban teker, és erre és erre szoktak tekerni, én meg csak nagyokat ühümöztem miközben majdnem kiköptem a tüdõmet! Aztán egy idõ után mondta, hogy akkor õ megy! Aztán elindult felfelé ezerrel! Hát ott az önérzetemet a földbetaposták!!! :help: De hát ez van!

KisÖcsike

Ja, és mindenkinek Bódog Nyulat!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3949
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
I'll be there!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3950
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

"A megmozdulás rovatban a máj. 15.-i dátum van megjelölve!"

Igen Hápim! Csak 2004! :juhu:

KisÖcsike

Igazad van megnéztem megint. Lehet, hogy a "hosszú és nehéz" :mybad: "konferencia" miatt néztem el. De már sokan hiányolják, és remélem lesz belõle valami!


Holnap én biztos megyek csak az esõ ne essen!! Szokott idõben a szokott helyen.

#3951
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Akkor holnap mindenki jön?

#3952
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
"A megmozdulás rovatban a máj. 15.-i dátum van megjelölve!"

Igen Hápim! Csak 2004! :juhu:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3953
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Hát a Fekete tekerés ahogy a dolog jelenleg állnak, nem lesz szerintem.... :cry:

A megmozdulás rovatban a máj. 15.-i dátum van megjelölve!

#3954
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Szélesy Ricsi névre hallgat a Zilletõ. Volt osztálytársam, meg cimbi. Amúgy õ is rákosmenti!

Akkor olyan mint nekem a "tengelytöröt" cimborám!

Ha vasárnap esetleg esõs idõ lenne (remélem nem lesz) akkor hétfõn megyünk?

#3955
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Április 22.-én bringás felvonulás! Több mint 10000 bringást várnak!!:bananadan
www.alleycat.hu itt is a forumon belül

Ott a helyünk!

#3956
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

A vasárnap most már nekem is biztos OK! Betonon megyünk vagy/és erdõben (is)?

Asszem is. De 98% aszfalt biztos.

#3957
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Na megnéztem most már mûködik! Jók lettek. A túratársad ki a képen?


Szélesy Ricsi névre hallgat a Zilletõ. Volt osztálytársam, meg cimbi. Amúgy õ is rákosmenti!

Ebben a felvonulásban én is benne vagyok! Bár péntek lévén dolgozok, de majd megoldom!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3958
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Április 22.-én bringás felvonulás! Több mint 10000 bringást várnak!!:bananadan
www.alleycat.hu itt is a forumon belül

#3959
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Na megnéztem most már mûködik! Jók lettek. A túratársad ki a képen?

#3960
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Már mûxik! Megcsináltam..... a kiterjesztések elõl lemaradtak pontok...... Mondhatni: hoppá!

Hát a Fekete tekerés ahogy a dolog jelenleg állnak, nem lesz szerintem.... :cry:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....