Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3681
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nem pont ezeket szerettem volna, hanem mindig az elõzõ képet. A megoldás, hogy megnyitjátok ezeket, és az alsó nyillal visszaléptek egyet. Bocsi!

#3682
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Na halihó!
Találtam néhány képet a díszes kompániáról:

http://www.actionpho...0050501&ind=283
http://www.actionpho...0050501&ind=284
http://www.actionpho...0050501&ind=285
http://www.actionpho...0050501&ind=412
http://www.actionpho...0050501&ind=420
http://www.actionpho...0050501&ind=422
http://www.actionpho...0050501&ind=444
http://www.actionpho...0050501&ind=473

#3683
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
A hétfõ nekem is jónak tünik.Ha mégis közbejönne valami,akkor azt még jelzem.

#3684
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Szia Hápi! Gratula! :clap: Ügyes voltál! Nem hoztál szégyent rám! :lol1:

A Hétfõi tekerésbe nagyon benne vagyok! Ellenkezõ esetben valami kert rendberakás fenyeget otthon! Csak azért kalkuláld bele, hogy púp leszek a hátadon a emelkedõnek felfele!

Szombaton akkor veled a Deákon talizunk. Én is szivesebben tekernék! Odafelel semmi gond, de haza már nem érnék sajna idõben.....

Legyetek jók, és szobatiszták!

KisÖcsike

ui. Ez a 200. hozzászólásom a fórumon! :bananadan
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3685
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Ja és megyek a Fekete Tekerésre de szerintem én megint betekerek.

#3686
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
A huszonakárhanyadikei hétvégét még nem tudom, legkésõbb vasárnap válaszolok rá. Pontosan mirõl is lenne szó?

A legfontossabb amit akarok, hogy hétfõn szeretnék menni egy hosszabb távot (Dobogókö+Pilisi aszfaltutas tekergések vagy Gödöllõi dombság csendesebb útjai), ki tartana velem? Reggel indulnék és valamikor este jönnék haza.

A hiányolt élménybeszámoló:

Szombat este hatra leértünk Sopronba, rajtszám felvétele és infókéréseapályáról után elfoglatuk becses szálláshelyünk majd egy rövidke kis zápor kiséretében megrohamoztuk a pizzériát, hogy elfogyasszuk másnapraenergiávalfeltöltõ vacsoránkat, ki-ki egy üveg sör vagy ûdítõ társaságában.
Sopronban az a jó, hogy ott a legtöbb ember kerékpárral közlekedik,így mindig sok a bringás, de most a verseny idején csak bringásmezbe öltözött bikesok és kétkerekûvel megpakolt autók voltak mindenfelé. Még lefelé is versenyre igyekvõ bringások autókonvojai haladtak a 84-es számú fõúton Sopron irányába. EZ OLYAN JÓ ÉRZÉS!
Vacsi után eltettük magunkat másnapra, hogy kipihenten és energiától duzzadva álljunk rajthoz.
Hét órai kelés, reggeli, "lovak felszerszámozása" és irány a Tesó parkolója, a rajt helyszíne. Már ezen a rövidke kis 5 km-es úton is éreztük, hogy nem lesz könnyû napunk az erõs szél miatt. Ezt leszámítva az idõjárás kegyes volt mert gyönyörû napsütéses idõ adott nekünk vasárnapra.
Helikopter megérkezik, elfoglaltuk rajthelyünket, majdnem összeverekedtünk a Hondaszalon góréjával, majd PONTBAN 9-kor "lassú"(40-es tempó) rajt.
Az elõzõ napok záporai szerencsére nem nagyon áztatták fel a pályát, csak néhány pocsolya nehezítette az elõrejutást.
A zsomszédokhoz átérve mintha autópályán tekernénk, pedig csak a szõlõk között kanyargott az aszfaltút. A frissítõknél a híres energiaital helyett inkább csak a szárnyakat kértem de azt nem adtak.
A pálya jó volt sok aszfaltal -ahol a szembeszél szedet áldozatait-, és tekerhetõ rövid emelkedõkkel, meg izületeket leamortizálódurvakövesrészek nélkül. A végén nagyon tetszett az a 15km-es gyors gurulás a célig, ahol is a rajtszám feléért adtak egy adag tésztát.
Bringamosás jó kis áthüléssel a szélnek köszönhetõen, majd vissza a szállásra és irány egy kis városnézésre cimborámmal, mert oly rég járt Sopronban.
Öt óra tájban indultunk haza és egy kis Etyeki kitérõvel este kilencre haza is értünk. Hétfõn nem igazán tudtam magamhoz térni de most már jól vagyok.
Jól éreztük magunkat, 80 km-et négy órán belül teljesítettem, és Etyeki barátom hatméteres hátoncsúszását leszámítva semmi komolyabb bajunk nem történt. Az új hátsókerekem is jól vizsgázott! Ezekután megyünk Szilvásváradra is!:bananadan

#3687
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Na, jó, de mi egy életen át spóroltunk, meg takarékszövetkeztünk, kéregettünk, szórólapot osztogattunk az aululjáróban, hogy vehessünk egy-egy szép új sisakot! Te meg minden héten valami szuper hi-tech cuccal bõvíted valamelyik járgányodat! Hát így lehet élni kérem! :) Egyébként nekem is kéne új bukó! Ha má mindenki vacsi újban feszít, nehogymá én is kimaradjak! Egyébként nem.... tökéletesen elégedett vagyok vele, leszámítva, hogy a belsõ fejrerászorítós része kienged..... de a ragasztó csodákra képes!

Komolyra fordítva a szót: (az olyan, mintha az oldalára fordítanánk.... vagy ilyesmi)
Szombaton ki jön a Fekete Tekerésre?? Elméletben 11kor kezdõdik, (vagy 10) A Deáknál van a tali. Asszem kb 1-1.5 órás szokott lenni. Elõre láthatóan elég rohanósba leszek, mert délután 3-ra színházjegyem van, szóval lehet, hogy autókázni fogok a városba, meg vissza, különben sehogysem fog beleférni az idõbe... Ha van még jelentkezõ a környékrõl, akkor hozzám még 2 ember kerékpárral befér! És akkor ott taliznánk a Deákon!

Most így ennyi lenne ami úgy hirtelen, és perpillanat, meg amúgyis eszembe(?)jutott...

üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3688
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Itten engem piszkáltatok, hogy vettem egy nyerget, meg milliomos, meg minden...
Aztán meg suttyomban új o.u. bringa itt, új teló ott, új bukó meg mindenhol.
Micsoda világ...

#3689
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás

Hápi: Várjuk a beszámolót a maratonról!

Wanna: Remélem nekünk is megmutatod majd! Az 530m jól hangzik!

Mindenki: Akkor ez véglegesnek tekinthetõ: május 20-21-22.-én Pátkán, Bp.-tõl 70km.-re buli sok tekeréssel, esti bográcsozással, szalonnasütéssel, házi borokkal. Mindenkit szeretettel várok! Aki tud jönni, az jelezze elõre, hogy tudjak kalkulálni az ágyak számával! Köszi!

No végül is lehet,hogy tudok majd menni.Gondolom péntek du. mennénk és vasárnap du. jönnénk.Így van? Pénteken 14h-ig dolgozom,vasárnap meg akkor szabi.

#3690
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás

Giovanni! Hétfõn vagy kedden hozzák a sisakot! Neked XXL- est kértem, nehogy szorítsonFeltöltött kép! csaó

Nem baj,majd növesztek olyan szép nagy fejet mint a tied. Csak akkor meg nehogy kicsi legyen a sisak. Ja és még valami
:kissmyass

#3691
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali! Nekem a 20-22-ei balhé okés!
Laci! Szuper vagy! Szerintem elfogadhatóak az árak!

Most tömören ennyi, me ma suliba vótam, 2 vizsgám volt, és ha nem kerülök 3 percen belül ágyba, akkor zombi leszek! Suliba járós, zimbes-zombis, gyorsan ágybabújós.... Szerintem

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3692
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Mikor mentek nagykerbe? És milyen nagykerbe is mentek? :)
WaNNaRiDE

#3693
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ha esetleg nagy lenne, akkor ki lehet tömni újságpapírral. :D

#3694
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Giovanni! Hétfõn vagy kedden hozzák a sisakot! Neked XXL- est kértem, nehogy szorítsonFeltöltött kép! csaó

#3695
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Sziasztok! Szeretném az érintetteket tájékoztatni, hogy a szilvásvárad maratonra intéztem a szállást: tehát Azsúr családi üdülõ Sz.várad Park u.4.Két fõs szobák, sajnos az ár egy picit emelkedett a tavalyihoz képest, most aszoba ára 5900 Ft/ éjszaka+300 Ft. idegenforgalmi adó/fõ.Tv, fürdõ minden szobában és a kocsikkal is be tudunk állni az udvarra. Tavaly 5000/éj volt az ár . Ideírom még a telefonszámot hátha vkinek szüksége van rá 06-36/355-205. Aszobákat majd a helyszínen kell fizetni.csgy : a 21.-i tábor nekem jó!A részleteket maj megbeszéljük. Sziasztok

#3696
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hápi: Várjuk a beszámolót a maratonról!

Wanna: Remélem nekünk is megmutatod majd! Az 530m jól hangzik!

Mindenki: Akkor ez véglegesnek tekinthetõ: május 20-21-22.-én Pátkán, Bp.-tõl 70km.-re buli sok tekeréssel, esti bográcsozással, szalonnasütéssel, házi borokkal. Mindenkit szeretettel várok! Aki tud jönni, az jelezze elõre, hogy tudjak kalkulálni az ágyak számával! Köszi!

#3697
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Én ma voltam tekerni egy sráccal a fórumról (Attibike), mutatott jó utakat a HHHn és alázott kondiban is... nincs is úszógumija. :D

Ha lehet hinni az órámnak, akkor 530 m szint volt benne... ebbõl kb 50-et toltam.
WaNNaRiDE

#3698
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Halihó!

Nekem a mostani hétvége, meg a jövõ hét vége is fullos. Szóval ha jövõhét után mennénk. Számszerûsítve: ez a 21-22-ei hétvégén, akkor az nekem jó. Indulás meg valamikor péntek délután kéne lerendezni.

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3699
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás

Sziasztok!
Ma derült ki, hogy jövõ hétvégén a két Laci nem ér rá. Mi lenne, ha a Pátkai bulit eltolnánk egy héttel? Egyáltalán tud valaki jönni? Kéretik válaszolni!

Sziasztok.Sajnos nekem egyik hétvége sem jó,mert jövõ héten szombaton,utána meg vasárnap kell bemennem melózni. :wallbange
Persze így a hétvégék másik felén állok rendelkezésetekre.

#3700
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Pünkösdi hétvégén csak a vasárnap és hétfõ jó!
Gépet sikerült ma este hatra összerakni, sokat nem tudtam vele menni, de szerintem mûködik!
Na megyek pihizni mert holnap irány Sopron!!