Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3661
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
zoozoo!! Tényleg, miért csak jövõre!
Jön a nyár haverok buli meg ... meg miegyebek!
Ha gondolod a kerület és környékének felfedezésében segítünk. Ha többed magaddal tekersz jobb a hangulat! Kezd minnél elõbb minek várni!

#3662
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Szia Zoozoo! Miért csak jövõre?

#3663
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Hello földieim, Zoli vagyok!

Örömmel tapasztaltam, hogy létezik kerületi "mag" :)
Nagyon régen nyomultam biciklizésben - akkor sem annyira komolyan, mint itt egyesek... vagyis mindenki - de most újra szeretném kezdeni. Régen belvárosba mászkáltam és néha Budára - átlag 50km-ek voltak. Nos ez 10 évvel és 20 kilóval ezelõtt volt.
Szeretnék nekikezdeni megint, egy egyszerûbb bringát venni és edzõdni.
Visszaolvastam az egész fórumot, jók a dumák és érdekességek is vannak. Képek faintok.
Tulajdonképpen csak beköszöntem, mert csatlakozni sztem jövõre szeretnék majd hozzátok. :D
Addig is nemsokára elkezdem feltérképezni "kicsiny" kerületünket és környékét az olvasottak alapján.;)

üdv, zoozoo

#3664
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Wanna: köszönöm a többiek nevében is, és sajnálom, hogy nem tudsz jönni!

Öcsike: kérdezted a Tv.-t, majd hozok a melóhelyrõl egy elemes LCD-st, és fölszigszalagozzuk a kormányodra a Km. órád mellé. :D

#3665
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Nekem sajna a a csapatépítõs, erõlétjavítós, sörözös, sütögetõs, sokáig alvós edzõtáboros hétvégét kihagyós program jut a hétvégére. Helyette lesz sokat dolgozós, tanulós, de azért kicsit tekerõs.

A kollegáknak kellemes hétvégét, remek idõjárást, sok sört és sok kalóriát jelentõ kajálást kívánok.
WaNNaRiDE

#3666
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Uff!

"Nagyon király volt, Öcsi is szépen teljesített!" Köszi Hápim! De azért a tisztesség kedvéért megjegyezném, hogy ez annyit takar a gyakorlatban, hogy nem kellett mentõt hívni a hegyre hozzám, mert kék fejjel leestem a bringáról! :)
Tényleg mázli, hogy nem áztunk meg! Pedig azért végig felhõs volt az idõ, és gyakorlatilag bármelyik percben elkezdhetett volna esni! Biztos azért nem esett, mert cipeltem esõkabit a zsákban!

skacok! Hétvégi programmal kapcsolatban valami konkrétumot lehet már tudni??

Üdv!

KisÖcsike voltam egy messzi-messzi galaxisból
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3667
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
A véke kb. 85 kilcsi.
Útvonal: XVII.ker, Széchenyi-hegy, Normafa-Réteskert (finom rétes reggelire v. tízóraira?), János hegy, Kaán Károly kilátó, Hûvösvölgy (fél-fél jelzõtárcsa a gyomorba), HHH, Meki, otthon édes otthon.
Nagyon király volt, Öcsi is szépen teljesített!:clap:
És nem áztunk meg!
Hétvégén sajna a könyvekbe kell merülnöm, jó bulizós, tekerõs, bográcsozós, beválalós hétvégét kívánok nektek. Én meg majd szomorúan gondolok a bringázásra, de ha vége a vizsgáknak utánna megyek falni a kmeket!
Öcsi jók a képek!

#3668
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Mennyi lett a vége km.-ben? És mi volt az útvonal?

#3669
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Szerbusztok Vizibuszok!

Sikeresen megérkeztünk haza mind2-en! Szuper volt! És persze fárasztó! Gyakorlatban minden hegyet megmásztunk ami az utunkba került, meg még azt is ami amúgy nem.... Féltávnál pizzáztunk, aztán megtekintettük a BM útvonalának egyes részeit! (ami egy HHH másszunk fel a csúcsig akciót takar) Találkoztunk sok birkával! És mind csak azt kántálta, hogy: behehhehe-behehehe! Nem értem ezeket.... Na mind1! Lefele sikerült 64.2-vel repeszteni Hápi szélárnyékában! Csak aztán az a sok vacak, lassú autó... Visszafele az egész városban kétségbeesetten fagyizót kerestünk, majd be kellett érnünk a Mekis fagyival, de az is jól esett! Sajna a térdem visszaúton elkezdett fájni, ezért olyan komótos temót kellett felvenni! Szóval összeségében baba volt! Reggeltõl estig bringán!

Itten meg lehet sasolni a képeket: http://kep.tar.hu/kisocsike

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3670
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Holnap megyünk!
Etyeki barátom is jelentkezet, jönnek kb 9-en.
Fél 11-re beszéltem meg a Normafánál!
Öcsi telefonon talizunk!

Gyula: üdv a családnak! Térdedet kíméld ki, mert hát mindjárt itt van Szilvásvárad!

Jöv. hétvége nekem úgynézki, hogy nem jó mert 26.án van az utsó viszganap fûrészbõl és még semmit nem tanultam rá.

#3671
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Én holnap sajnos nem tudok menni, mert lázad a család. Amúgy a térdem se bírná szerintem :( . Nektek jó tekerést, és várom a beszámolót!

#3672
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ja, látam! Maci felrakta a képeit! Átlag minden 3-on rajta vagyok! Milyen szépen mutatók a kerékpáron! :)

Holnap hogy, s mint lesz a tekregetés???

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3673
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
A fekete tekerés topicon vannak képek, Öcsike Te vagy a sztár! :cool2:

#3674
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ja! És ma Gyulával megmásztuk a péceli laktanyát, és végre sikerült megállás nélkül föltekernem! Az elsõ részét még nagy áttétellel nyomtam, mint a nagyok!

Jó-jó, tudom nem nagy dolog, de azért az egómnak kellett!

Jóéccakát!

KisÖcsike

ui. Ja, és ha lehet feketébe gyertek!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3675
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Öcsi: mi az az érthetetlen szöveg a hozzászólásodon alul!


Ez egy kis idézet az egyik kedvenc könyvembõl, a Galaxis Utikalaúz Stopposoknakból. Ezt egy vogon verseli el. Akik korábban felrobbantották a Földet, mert intergalaktikus beketõutat építenének a helyére. És azért ír ilyen verseket, hogy tudja kínozni a foglyait! Egyébként zseniális a könyv, és nem is egy mai darab. Most fogják adni a mozifilmet nyáron. A könyv hangulatát, nem hiszem, hogy vissza tudja adni, meg nehéz egy 5 kötetes regénybõl 1.5 órás filmet csinálni.... Egykis ízelítõ a könyv elsõ oldaláról:

Elõszó
Messze kinn a Galaxis Nyugati Spirálkarjának soha fel nem térképezett, isten háta mögötti zugában
található egy sehol sem jegyzett sárga nap.
Durván kilencvenmillió mérföldre tõle kering egy tökéletesen jelentéktelen, kékeszöld bolygócska,
melynek majomtól eredõ civilizációja oly döbbenetesen primitív, hogy a kvarcórát még mindig pompás
dolognak tartja.
Ez a bolygó a következõ problémával küzd vagy inkább küzdött: az ott élõk többsége ideje nagy
részében boldogtalan volt. Számos megoldást javasoltak a probléma gyógyítására, ezek azonban
többnyire zöld és piros hasú papírok mozgásához kapcsolódtak, ami meglepõ, hiszen végül is nem a
színes papírok voltak boldogtalanok.
Így hát fennmaradt a probléma: jókora tömegek voltak elkeseredve, és sokan közülük
nyomorúságosan érezték magukat, még azok is, akiknek volt kvarcórájuk.
Többen mindinkább úgy vélték, hogy kár volt lejönni a fáról. Mások egyenesen azt állították, hogy
felmenni is kár volt rá, jobb lett volna, ha ki se bújnak az óceánból.
Ám egy csütörtöki napon, csaknem kétezer évvel azután, hogy valakit felszögeztek a fára, mert azt
mondta, milyen remek is lenne, ha az emberek a változatosság kedvéért kedvesek volnának
egymáshoz, egy Rickmansdorfi kávéházban magányosan üldögélõ lány rájött, hol volt kezdettõl fogva
a hiba, és hogyan lehetne a világot kellemessé és széppé tenni. A megoldás ezúttal helyes volt, bevált
volna, és még csak föl se szögeztek volna senkit sehová.
Bármily szomorú is, a leány nem jutott el a telefonig, hogy beszámolhasson valakinek a felfedezésrõl,
mert egy szörnyen ostoba katasztrófa meggátolta benne, a megoldás így mindörökre elveszett.
Ez a történet nem a leányról szól.
Ez a történet a szörnyen ostoba katasztrófáról és egynémely következményérõl szól.

Mára ennyi volt a kultúrális rovat!
Holnap talizunk!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3676
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

A hétfõ lehet nekem is jó, bár inkább terepen mennék 1000 m körüli szintet...

Ez nekem is tetszik, de csakis lefelé.

#3677
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Egye fene ha a többség azt akarja Hétfõn mehetünk terepen is (HHH-Dobogókõ?), majd holnap megbeszéljük!
Felvonuláson találkozunk!
Öcsi: mi az az érthetetlen szöveg a hozzászólásodon alul!

#3678
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

A hétfõ lehet nekem is jó, bár inkább terepen mennék 1000 m körüli szintet...


Má kora reggel sokat szívott a srác..... :D
Bár tény, hogy nem ártana!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3679
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
A hétfõ lehet nekem is jó, bár inkább terepen mennék 1000 m körüli szintet...
WaNNaRiDE

#3680
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
csgy: Király vagy! :) végre egy olyan kép, amikor nyeregben vagyok :)
WaNNaRiDE