Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3401
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Lehet, hogy Dobogókõ inkább jöv. hétvégén lesz, mert most olvastam a criticalmass topikban:
!!!! Sövény Nyírás !!!!

2005.06.18. MHB(margithidbuda) 12:00

Hozzatok magatokkal: Ollót(eröset), szemetes zacsit, SöRt

A nembelátható bringás utakat(ahol söveény takarja ki), megtisztítjuk. Mindenki készüljön egy ötlettel, hogy szerinte hol kéne vagdosni!


MEGRAKJUK NYÉLEN !
Meg vasárnap Gödöllõre megyek.

#3402
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Csgy: köszi a segítséget mûködik a net!!

Jó volt a hétvégi "sör"túra és még a kutyaházat is leszállítottam a megrendelõnek. Este 10kor már tudtam pótolni a napközben el nem veszítette energiát, de mindent összegezve nagyon jó volt. Kész szerencse, hogy "véletlenül" a Népligetben nyitva volt a Sörkert!!!!:clap:
Szombaton Dobogókõ? Vagy inkább jövõ hétvégén?

#3403
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Hát én is szivesebben Trekkelnék, hidd el. De kutyuskám is gyengélkedik, szóval még õt is tutujgatnom kell!

KisÖcsike

Szia Öcsi!!
Grat a vizsgádhoz, van még?
Gyengélkedik a fiatalasszony? Van két kan, akik szívesen kényeztetnék és egybõl jobb kedvre derülne. Na jó ez csak vicc volt.
Tételekkel nem kell sietni, ráér, nekem egy darabig nincs rá szükségem mert élvezem a VAKÁCIÓT!!!!! -Meg a nyelvsulit.
Csapatmezre jelentkeztél már? Már csak legalább nyóc ember kell!!

#3404
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Peti!

Jók a képek!

Hápi!

Átmentem gépelemekbõl!!! Jupéééé! Megszebadultam az egyik mumusomtól!
Köszi a segítséget! majd vmikor átszáguldok a tételekkel!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3405
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Szép képek, nagyon átjön a hangulat bizonyos helyeken, gratula :)

#3406
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Crosskovácsi 2005: Nagykovácsiban jártam és vittem gépet is.

WaNNaRiDE

#3407
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Igen, sört kerítettünk rá. Nagykovácsiban megnéztük az ugrálós fiúkat és a büfésátrakat. Hazafelé az esõ elõl be kellett menekülnünk a Zöld Pardonba, aztán a Népligetben véletlenül belebotlottunk egy sörsátorba. A túra egyébként 75km.-re jött ki.


Akkor ez olyan hagyományos sörtúra volt.... :cheers:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3408
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Igen, sört kerítettünk rá. Nagykovácsiban megnéztük az ugrálós fiúkat és a büfésátrakat. Hazafelé az esõ elõl be kellett menekülnünk a Zöld Pardonba, aztán a Népligetben véletlenül belebotlottunk egy sörsátorba. A túra egyébként 75km.-re jött ki.

#3409
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali!
Most már jól van, köszönjük Az elmúlt néhány napban fosott szegény, ami ugye hosszú távon nem jó. De ki lett kúrálva, szóval most répán, meg almán, meg kekszen, meg száraztápon él. Egyébként valószínûleg attól volt, hogy 2 pofára tömte a cseresznyét.... :mybad:

Tegnap voltatok tekerni??

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3410
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Mi baja a kislánynak? Remélem nem komoly!

#3411
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ne tanulj, Trekkelj!!!!!:no:
Milyen lett a gépelemek vizsgád? Használt a tételsorom?


Majd híítfûn megyek gépelemekbõl (is)! Egyébként jók a tételek!
Hát én is szivesebben Trekkelnék, hidd el. De kutyuskám is gyengélkedik, szóval még õt is tutujgatnom kell!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3412
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Hali Skacok!

Sorry, de holnapi tekregést nekem is kell mondanom. Az idõjárás még nagyon nem izgatna, bár tény, hogy xar... viszont hétfõn 3 tárgyból vizsgázok, valamint kedden-szerdán 1-1-bõl... Szóval muszály tanulnom, hogy valamit tudjak produkálni!
Ha mentek, akkor jó tekerést! (az olyan mint a Trekkelés.... )

KisÖcsike

Ne tanulj, Trekkelj!!!!!:no:
Milyen lett a gépelemek vizsgád? Használt a tételsorom?

#3413
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Holnap remélem megyünk mert a héten még nem ültem a kétkerekûn a xar idõ miatt. Most néztem az idõjósok jelentését: valaki keletre, valaki középre és valaki nyugatra mond záporokat. Na mindegy, én így vagy úgy megyek egyet de csak aszfalton mert nincs kedvem órákig súrolni a gépet meg cserélni a pár kilcsi alatt leamortizálódott alkatrészeket.
Sunset: DM rajtszámod megvan (1150):bananadan Zemplénnmaratont még nem intéztem.

#3414
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Szia Hápi!
Pénteken viszem be a bringámat a Rákocziba az Andiékhoz és ha kell akkor eltudom vinni neked a fogot a telefonkábelhez ,mert nekünk van,ha esetleg Gyula nem tudja neked eljuttatni!
A mezes net cimmet mikor tudod nekem elküldeni,mert jelentkeznék én is!
Üdv:Barni :clap:
:pisze:

Miért nem löktél egy telcsit!! Munkámból kifolyólag nem tudok egész nap a neten ülni. Ja, mert nincs is hivatalos na mindegy. BMFT csapatmez-emailcím: bmftcsapatmez kukac gmail pont com. Én erre löktem és szerpelek a nyilvántartásban.

#3415
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali Skacok!

Sorry, de holnapi tekregést nekem is kell mondanom. Az idõjárás még nagyon nem izgatna, bár tény, hogy xar... viszont hétfõn 3 tárgyból vizsgázok, valamint kedden-szerdán 1-1-bõl... Szóval muszály tanulnom, hogy valamit tudjak produkálni!
Ha mentek, akkor jó tekerést! (az olyan mint a Trekkelés.... )

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3416
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Az idojarasra valo tekintettel a holnapi tekerest valoszinuleg kihagyom az eletembol. Pedig mennek mar nagyon, de ilyen korulmenyek kozott inkabb a meleg lakasban dolgozatirassal fogom elutni az idot...

Az elhivatottaknak, a megszallottaknak jo hatszelet kivanok.
WaNNaRiDE

#3417
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

A srác azt mondja, hogy külföldrõl még nem érkezett meg az anyag (?) meg még hegeszteni is kell


Kezdõdik....... :argue: :wallbange

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3418
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Nem ismerek más boltot, ahol ilyen részletre adnának cangát és forgalmaznak is Magellánt.
Hozzá kell tennem, hogy nagyon korrektek a boltban. A srác azt mondja, hogy külföldrõl még nem érkezett meg az anyag (?) meg még hegeszteni is kell - valami ilyesmit mondott. Mondta, hogy mindenképpen meglesz, de jelenleg nincs összeszerelve egy ilyen típusú sem :( Kedden kell telcsiznem, szerinte akkor már meglesz.
Szóval nem olyan vészes a helyzet, csak én fújom fel - de azért tûkön ülök hetek óta...
Remélem KisÖcsike azért az 5 hónap nem fog megismétlõdni velem is :)
Sztem ha meglenne, nem érdekelne az idõ :)) Most mondják, hogy jövõ héten is esni fog sajna...

Récseit hívtam, de felét be kell fizetni és 3 hónapra meg a többit. Én meg nem tudok elkülöníteni ennyi pénzt - marad a szétaprózás, amit havonta meg sem érzek.

#3419
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Szia PR! Szombaton kb.10-körül indulnánk! Az uticél még képlékeny, de majd kialakul!
Szia B.L.68


Sejtettem, sajna csak dél körül tudnék indulni, bár az idõt látva még kétséges vagyok magamban. Na mindegy, akkor lehet, megint egyedül/menyasszonnyal gurulok egyet.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3420
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
ZooZoo!
Nem akarok senkinek reklámot csinálni,de keres fel a 3 Ride-bike közül egyet pl:Récsei, és 30 pecen belül megvan a bringád beállítva és tekerésre készen. Ha részletre kívánod megvenni akkor pedig náluk megoldhatod,hogy 3 hónap alatt fizeted ki és nem kell egy fillér plusz lóvét sem fizetned!
Ezt azért tudom,mert én is így vettem meg az én bringámat! :bananadan :clap: :afro: :clap: