Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3381
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Hali!

Vizsgám lesz még 3 tárgyból. Mechanika, Közlekedési Hálózatok, és közlekedési Logisztika. Meg még van opkut, de az felejtõs! Szóval még javában tomból nálam az vizsgaidõszak! :wallbange

Már jól van a kislány, szóval a kényeztetést, most asszem kihadja... Egyébként meg felejtsd el! :nonono: Õ nem "olyan" lány! :D

Azért majd visszajuttatom valamikor a tételeket! Bármikor kellhetnek! Még a legjobb családban is elõforul, hogy billegni kezd egy szekrény, akkor meg be kell rakni valamit alá!

Vakáció???? Pöhhh! Ppffujjj! Mi az?

Egyébként én lehet, hogy hét végén megyek Zsóryfürdõre haverokkal! Végre egy kis pihi! Tavaly ilyenkor is ott voltunk pihizni. Azóta sem voltam sehol! Komolyan, amióta utazási irodám van, azóta 2x eljutottam Zsóryra, oszt csá!
Meg persze, ha még tekerni, maratonozni mentem veletek, ami ugyi szupi!
Ha nem jön össze akkor meg megyek tekreni! Gondolom valami megmozdulás lesz a hétévégén! A jövõhét nekem tuti jó!

Uff!

KisÖcsike

ui: Zoozoo, van már hír a bringáról???

Grat mindenkinek az új bringához!
Nem tudtam, hogy sok embernek ilyen szerencséje van a lottón, vagy ingyen osztják a pénzt valahol amit nem tudok? Na mindegy.
Kilométerekben gazdag sok szép tekerést kívánok az új tulajoknak.

Öcsi tarts ki!! Mechanikát tanultam valaha, de már nem tudok sok mindent. A többihez meg nem értek,.
A tételek meg ráérnek -szakmámból kifojólag itthon a szekrények a saját lábukon állnak.
Ja a kutyáim is megelégszenek egy hozzájuk illõ leányzóval, azt meg nem kapnak mert nem kell senkinek a végeredmény, egyébb módon történõ "hasznosításukat" pedig nem szeretném.

Akkor jöv. hétvégén Dobogókõ!! Jó mindenkinek?

B.L.68: szombaton mesélted, hogy tavaly valahol Felsõtárkányban megszáltatok a Bükk Maratonon, annak a telszámát megtudnád mondani? Valami kis faházas-bungallós kempingszerûség. Köszi

#3382
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Igen, csörög, igen mondták :)
Nos kb én is így vagyok per pill - vigyorgok, mint a tök és gyönyörûnek találom :))


Akkor nem mondtam nagy hülyeséget! Csörgés szépen el fog múlni! Vagy ha van rajta csengõ, akkor nem....

De még milyen szép! Szépek, meg jók a Magellanok! (Ajánlom is nekik, ha már rádumáltunk)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3383
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Igen, csörög, igen mondták :)
Nos kb én is így vagyok per pill - vigyorgok, mint a tök és gyönyörûnek találom :))

#3384
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Nagyon köszönöm :)

Szerintem a héten még nem nagyon fogok elszabadulni, DE mindenképpen szavadon foglak!
(Perpill egy elõadás anyagát próbálom a legbarátságosabb prg, a Powerpointban összerakni - sok felmenõ szídása közepette persze, amik az írójának szólnak... )

Kell alkatrészeket zsírozni, vagy most, a garis beállítgatás után pattanhatok rá és mehetek a vakvilágba?


oks! Azért ne hagyd porosodni! Nekem amikor most márciusban össze lett rakva a Trek, elhoztam, mentem vele kb 200 métert, aztán egész éjszaka a szobában járkáltam körülötte, meg beállítgattam, de inkább csak csodáltam, és vigyorogtam, és nem akartam elhinni! :)

Hát elméletilge most teljesen menetkész! De azért nézd meg, van-e elég anyag a láncon meg ilyesmi! Esetleg az elején "csörög" egy kicsit, amíg összerázódik minden. Éppen ezért majd egy pár hét múlva (már ha használtad), akkor érdemes visszavinni, egy garis átnézésre, meghúzgálásra. De dondolom ezt mondták!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3385
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Hát akkor nincs más hátra mint elõre: fogadd gratulációmat a szép új bringához! Használd egészséggel! Legyen benne sok-sok örömöd!

KisÖcsike


Nagyon köszönöm :)

Szerintem a héten még nem nagyon fogok elszabadulni, DE mindenképpen szavadon foglak!
(Perpill egy elõadás anyagát próbálom a legbarátságosabb prg, a Powerpointban összerakni - sok felmenõ szídása közepette persze, amik az írójának szólnak... )

Kell alkatrészeket zsírozni, vagy most, a garis beállítgatás után pattanhatok rá és mehetek a vakvilágba?

#3386
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Meg hát remélem hamarosan személyesen is bemutathatom :)

És csak most jönnek az igazi idegesítõ kérdéseim, mert most aztán minden szart meg fogok kérdezni tõletek - elõre is bocs ;)


Ha érdekel, Gyulával megyünk este egy lájtosat tekeregni! (tényleg lájtos lesz, kb 2 hete csak gyalogosan kerülgetem a bringát a szobában!)
7:15 kor talizunk a Flamingo piacnál a sarki Lottozó mellett. Ha van kedved gyere!

Kérdések jöhetnek! Legalább irogathajtuk a sok butaságot, amit itt, meg ott összeolvastunk! :clap:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3387
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Nos, most hogy lenyugodtam. Jajjjajjajjajj, imádom a cangát!!
Ez egy Porsche a noname, sun system, felsõváltókaros, öntöttvas, 20kg-os csodám után!
Ahogy siklik a levegõben; a talajt sem érzem! :love1:

Mondtam asszonynak, hogy az ágyat most már hármasban fogjuk használni :)

Nos, szárazon a tények: Magellan Polaris :dj: :afro:


Hát akkor nincs más hátra mint elõre: fogadd gratulációmat a szép új bringához! Használd egészséggel! Legyen benne sok-sok örömöd!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3388
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Végülis minden simán ment. 18"-os, zöld lett végül, de nem érdekel, mert így is szép. Egyenlõre még kulacstartó sincs hozzá, de a holnapi napon beruházok néhány apróságra, illetve hétvégén kaszálni fogok... A FRANCBA, TÉNYLEG! :( :(
Szombaton megyek kaszálni a Zempléni hegység festõi lábához. Digit fotómasinát elkérem hétvégére az önkoritól, és akkor szolgáltatok minden szögbõl képet a kétkerekûmrõl. Meg hát remélem hamarosan személyesen is bemutathatom :)

És csak most jönnek az igazi idegesítõ kérdéseim, mert most aztán minden szart meg fogok kérdezni tõletek - elõre is bocs ;)

#3389
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Nos, most hogy lenyugodtam. Jajjjajjajjajj, imádom a cangát!!
Ez egy Porsche a noname, sun system, felsõváltókaros, öntöttvas, 20kg-os csodám után!
Ahogy siklik a levegõben; a talajt sem érzem! :love1:

Mondtam asszonynak, hogy az ágyat most már hármasban fogjuk használni :)

Nos, szárazon a tények: Magellan Polaris :dj: :afro:

#3390
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Na-na! Mesélj!!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3391
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Khmm...
ISTEEENNNN!!! :DDDD

#3392
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Megvan a bringám minden porcikája, holnap viszem szerelõhöz... juhé, juhé, juhé!
persze lemértem az új alkatrészeket is.. :)


Gratula!

Akkor hamarosan igazi, sznob, Trektulaj leszel!
De azért ez a grammhuszárdkodás, már kezd a bukódra menni! ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3393
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Megvan a bringám minden porcikája, holnap viszem szerelõhöz... juhé, juhé, juhé!
persze lemértem az új alkatrészeket is.. :)
WaNNaRiDE

#3394
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Baahhh!

Ha nem akarják adni a hitelt, akkor kötözd magad a bringához! (De ne valami gyors záras alkatrészhez :mybad: ) Hátha megenyhülnek!

KisÖcsike


LOL, rendben van. :)

#3395
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Igen, megvan, holnap megyek érte - haha, vártam 2 hetet és még nem is biztos, hogy mehet a hitel :D


Baahhh!

Ha nem akarják adni a hitelt, akkor kötözd magad a bringához! (De ne valami gyors záras alkatrészhez :mybad: ) Hátha megenyhülnek!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3396
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Igen, megvan, holnap megyek érte - haha, vártam 2 hetet és még nem is biztos, hogy mehet a hitel :D

#3397
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Nahh??? Van már hír a poláris drótszamárról???

KisÖcsike

#3398
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Zoozoo, van már hír a bringáról???


Valami van, mert aszonták du 4-kor telcsizzek vissza. Egyórája valamit épp átvettek. Reméljük.

#3399
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Szia Öcsi!!
Grat a vizsgádhoz, van még?
Gyengélkedik a fiatalasszony? Van két kan, akik szívesen kényeztetnék és egybõl jobb kedvre derülne. Na jó ez csak vicc volt.
Tételekkel nem kell sietni, ráér, nekem egy darabig nincs rá szükségem mert élvezem a VAKÁCIÓT!!!!! -Meg a nyelvsulit.
Csapatmezre jelentkeztél már? Már csak legalább nyóc ember kell!!


Hali!

Vizsgám lesz még 3 tárgyból. Mechanika, Közlekedési Hálózatok, és közlekedési Logisztika. Meg még van opkut, de az felejtõs! Szóval még javában tomból nálam az vizsgaidõszak! :wallbange

Már jól van a kislány, szóval a kényeztetést, most asszem kihadja... Egyébként meg felejtsd el! :nonono: Õ nem "olyan" lány! :D

Azért majd visszajuttatom valamikor a tételeket! Bármikor kellhetnek! Még a legjobb családban is elõforul, hogy billegni kezd egy szekrény, akkor meg be kell rakni valamit alá!

Vakáció???? Pöhhh! Ppffujjj! Mi az?

Egyébként én lehet, hogy hét végén megyek Zsóryfürdõre haverokkal! Végre egy kis pihi! Tavaly ilyenkor is ott voltunk pihizni. Azóta sem voltam sehol! Komolyan, amióta utazási irodám van, azóta 2x eljutottam Zsóryra, oszt csá!
Meg persze, ha még tekerni, maratonozni mentem veletek, ami ugyi szupi!
Ha nem jön össze akkor meg megyek tekreni! Gondolom valami megmozdulás lesz a hétévégén! A jövõhét nekem tuti jó!

Uff!

KisÖcsike

ui: Zoozoo, van már hír a bringáról???
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3400
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Igen, sört kerítettünk rá. Nagykovácsiban megnéztük az ugrálós fiúkat és a büfésátrakat. Hazafelé az esõ elõl be kellett menekülnünk a Zöld Pardonba, aztán a Népligetben véletlenül belebotlottunk egy sörsátorba. A túra egyébként 75km.-re jött ki.


Rajta is vagytok Endroo Crosskovácsi Freeride videóján... :)
WaNNaRiDE