Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3181
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Azért kultiválom a görgõs padot, mert a megszokott saját cangáddal nyomathatod és így nem zavar be semmilyen kényelmetlenségi/megszokatlansági tényezõ :).
Más kérdés, hogy Te mondjuk ugrálni szeretsz, márpedig görgõs padon ugrálni nem egy életbiztosítás. :gwizd:

#3182
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Használ közületek valaki görgõs padot? Vagy a szobabicikli a nyerõ? :) Télen oké, hogy lehet bringáznia szabadban, de korán sötétedik és 0 fok alatt már nagyon bebugyoláltan kell nyomatni, nem? Szerintem egész hasznos dolog a görgõspad.


Jah ,az jópofa dolognak tûnik ,fõleg bringával és egy segítõvel ,aki akadályokat dobál rá.
Nekem van egy szobabiciklim ,de rohadtúl kényelmetlen és hát ugye elég unalmas. De persze ez valami noname dolog ,gondolom ebbõl is lehet olyat venni ,ami kényelmes és jár hozzá virtua sisak ,meg instant hegyi levegõ ,dehát kinek van ilyesmire pénze ? :D

#3183
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Használ közületek valaki görgõs padot? Vagy a szobabicikli a nyerõ? :) Télen oké, hogy lehet bringáznia szabadban, de korán sötétedik és 0 fok alatt már nagyon bebugyoláltan kell nyomatni, nem? Szerintem egész hasznos dolog a görgõspad.

#3184
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Na jólvan, látom megvolt a hangulat. Ezt mondtam Öcsike, hogy valszeg a szombati esõ után lehetséges a sárdagasztás.
Nos, nem én vagyok a pozitív életszemlélet megtestesítõje, de van jó oldala is ennek a sárdagasztásnak. Tuti nem annyi energiát égettél el, mint amennyit a táv kivett volna - jóval többet - ERÕSÖDTÉL hurrááá :DDD
Viccet félretéve: marha jó kerekezni pölö a Merzse környékén pont a homok miatt. Mész 5km-t a homokban és ez olyan, mintha 8-at mentél volna aszfalt úton. Jó edzés.
:)

#3185
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Nekem tetszett! :D Itt van néhány kép:
http://pix.bikemag.hu/csgy/Duna2005/

Áruló! :lol1:

KisÖcsike


LOL

#3186
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Nem áruló, csak szépidõbiciklista.


:mybad:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3187
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali!
Köszönjük!
Akor ma te is kivetted a részed a kerékpáros fittness mániából!
Hét közben tuti tekerünk valamikor egy lightosat, ezt beszéltük Gyulával. Én holnap elhozom a bringát a Lacitól valamikor, aztán mehetünk is!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3188
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Nekem tetszett! :D Itt van néhány kép:
http://pix.bikemag.hu/csgy/Duna2005/


Olyan képet akarunk ,amin KisÖcsike aszondja perec !

Amúgy Öcsi ,ha nem törik semmi ,akkor az esés jó móka! ;)
"Pain is weakness leaving the body." Bár hülyeség ,nagyon jól hangzik ,nemde ?

Gratula a teljesítéshez mindenkinek ,aki ott volt. Én ma tekertem le Szentendréig ,meg vissza és majdnem meghaltam ,pedig még 60 km sem volt és nem igen kellett mászni. De legalább volt egy jó kis letörés ... amit persze nem ugrottam le ,mert amikor nagynehezen rászántam magam a bátyám lebeszélt róla. Majd legközelebb viszek protektorokat és jump. Amúgy a vicc az ,hogy hazafelé ráeszméltem ,hogy nem is volt nagyobb ,mint egy lépcsõ ,amit mindig leugrok ,sõt picit talán kisebb is volt ,erre hazafelé majdnem össze is tõrtem magam az említett lépcsõn ,mert holt fáradtan szarul kaptam ki a gép elejét.

Jövõ hétvégén kerékpár ,valaki ? Vagy esetleg hétköznap (késõ?)délutánonként. Bár én még nemtom hogy lesznek a hétköznapjaim. Meg nem is lesz bicóm egy ideig ,mert szervíz ,ki tudja meddig. Remélem legkésõbb hétvégéig meglesz.

Béke belétek,
RR

#3189
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nem áruló, csak szépidõbiciklista.

#3190
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Nekem tetszett! :D I[/URL]


Áruló! :lol1:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3191
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

NA, meséljetek, milyen volt? :)


Nekem tetszett! :D Itt van néhány kép:
http://pix.bikemag.hu/csgy/Duna2005/

#3192
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

NA, meséljetek, milyen volt? :)


szia Zoozoo

Ezt már a maraton topicjában leírtam, ezért csak bevágom:

"Sár? Hol? Merre?? Egyébként a sár az tényleg nagyon gáz volt! Belõlem nagyon sokat kivett! Viszont sikerült zakózni az egyik fotós elõtt egy oltárit!! Azon a fa híd szerüségen a végén, a hegyrõl le, ahol úgy nagyon le, aztán hirtelen nagyon fel, és közbe balra! Mire feleszméltem, hogy mijahelyzet, már azon fa lefelén voltam. A hátsó kerék megcsúszolt, a villa nem nagyon akart mozdulni, és kész a pofára esés! Ez van... egyébként nagyon fain lett volna, de az sár... hááát.... az nem kellett volna. Persze errõl nem tehet senki. A rendezés is rendben volt teljesen, annyi, hogy rövid távnál szerintem kicsit aránytalanul voltak elosztva a frissítök. Az elsõ reszen volt 2, aztán a végéig semmi. Lehet, hogy csak sár miatt volt fáradtabb az ember... mind1, ez is meg volt, így utólag jó volt.... a verseny közben a sárban nem ezt mondtam természetesen...

KisÖcsike"

Összességében még annyit tennék hozzá, hogyha nincs az a ganély, otvar sár, akkor egy nagyon fain kis verseny lett volna, olyan, mit aszilvásváradi, így viszont ionkább a sárral való szenvedésrõl szólt. Zoozoo, úgy képzeld el, hogy volt, amikor a komplett monoblokk, hajtókar, váltó, lánc, meg ami még ott van, az egy nagy büdös bumszli sártömeg volt! Kereken, lévõ sárrol már nem is beszélek, meg kerék és a váz közé kerülõ töménytelen mennyiségrõl, ami meg is kötött a vége felé, és alig tudtál haladni! De azért megvolt!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3193
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
NA, meséljetek, milyen volt? :)

#3194
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Volt már vki a kerületbõl Isaszeg felé mostanában a piroson? Mennyire lett dzsungel?
A Papnál vigyázni a szerelõ seggfejjel! Télen mikor meghegesztették a vázamat a nyeregvázcsõnél elfelejtették kiforgácsolni a hegesztés miatti belsó púpot a csõbõl. Nyeregcsõ nem akar belemenni... erre azistenbarma letámasztja a földre a gépet a nagytányérra (kerék ki volt szedve) és teljes erõbõl nyomja bele a csövet!!! Szerencsére nem hajlott meg a cucc, de az ilyennek a kezét kéne eltörni, ráadásul nem is értette, hogy mér pipultam be rá. Az ilyen olyan hülye, hogy fel sem merül benne, hogy vmit rosszul csinál.
Személy szerint a Pappal semmi bajom különben. :guitar:

#3195
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
A rózsa biztos, hogy nem kattog, annak csak annyi a szerepe, hogy összehúzza a kormánycsapágyat beállításnál, amíg a stucnival rögzíted. Utána akár ki is vehetnéd, de hogy nézne ki? ;)
A kattogás szerintem a kormánycsapágyból jön, a telónak inkább recsegni szokott a válla.

#3196
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Ezért ne legyél szomorú - ha gondolod átviszem és megkalapálhatod attól még, hogy jó :D
Egyébként még mindig néha kattan és szerintem rózsacsere lesz. Amikor nagyobb hupliba megyek, hallom - aztán lehet a márkás teló nem bírja a súlyomat :)

#3197
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Na jó, akkor szomorúan visszacsomagolom a nagykalapácsot.

#3198
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

HEHEHE, bocs, de nem teszem el emlékbe ezeket - a laktanyásat sem tettem el :D

Nah, voltam PAP-nál, belenézett, aszongya nincs ezzel semmi baj - én mondtam neki, hogy két ilyen rózsa van és a nem látható az, aminek kifordult a széle. Csöndben kilazította, meghúzta és aszonta most jó :) És azóta jó - remélem azért nem esik ki alólam a villa :)
Egy kis kotyogás-félét hallottam, de utána mondta még ott a szerelõ srác, hogy valszeg, amit most hallok, az a fékek mozgása miatt van, egyszóval a kormány most már okés.
Ezzel teljesen megnyugodtam és vettem egy akkora bringásszemüveget, hogy a fél arcom belefér :D


Akkor oks! Minden rendben! Don'tPanic! És törölközõ legyen nálad!

Egész arcodat befedõ szemüveg?? Az olyan Elvis style?? Az király! nekem is kell olyan!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3199
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
HEHEHE, bocs, de nem teszem el emlékbe ezeket - a laktanyásat sem tettem el :D

Nah, voltam PAP-nál, belenézett, aszongya nincs ezzel semmi baj - én mondtam neki, hogy két ilyen rózsa van és a nem látható az, aminek kifordult a széle. Csöndben kilazította, meghúzta és aszonta most jó :) És azóta jó - remélem azért nem esik ki alólam a villa :)
Egy kis kotyogás-félét hallottam, de utána mondta még ott a szerelõ srác, hogy valszeg, amit most hallok, az a fékek mozgása miatt van, egyszóval a kormány most már okés.
Ezzel teljesen megnyugodtam és vettem egy akkora bringásszemüveget, hogy a fél arcom belefér :D

#3200
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

(szaros gatyát meg kidobtam ;))


Ne pazarolj! Még jól jöhet, ha legközelebb megyünk mászni!! ;) :)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....