Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2881
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Nagyobb tiszteletet az idõsebbeknek! ;)


Jah ,aki ebben a zord ,vad világban ilyen "sok" évet meg tudott élni ,az már tényleg tiszteletet érdemel ! :D

#2882
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nagyobb tiszteletet az idõsebbeknek! ;)

#2883
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Hi! jaja! Én lehettem! Szomszéd Barni bácsit (26) vittem el kicsit gurulni.... tekerésnek nem nevezném, me 15-ös átlagot kellett menni, hogy megmaradjon szegény...

KisÖcsike


Próbáltam neked inteni ,de épp kétségbeesetten néztél hátra ,hogy megvan-e még az utitársad. :)

#2884
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Elõbb Tescoba menet a Péceli (? asszem az ,jah ,kit érdekel.) úton két trekkinges öreg nénit láttam. Az egyik KisÖcsike volt !

Jó persze ,jöhetnek a gagyi Trek-King és hasonló szóviccek. Nem kell a terelés ,hogy meg sem fordult a fejetekben. Pff.


Hi! jaja! Én lehettem! Szomszéd Barni bácsit (26) vittem el kicsit gurulni.... tekerésnek nem nevezném, me 15-ös átlagot kellett menni, hogy megmaradjon szegény...

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2885
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Elõbb Tescoba menet a Péceli (? asszem az ,jah ,kit érdekel.) úton két trekkinges öreg nénit láttam. Az egyik KisÖcsike volt !

Jó persze ,jöhetnek a gagyi Trek-King és hasonló szóviccek. Nem kell a terelés ,hogy meg sem fordult a fejetekben. Pff.

#2886
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

nagyon jó formában van a Srác! Szerintem jöv. indulhat a Touron Armstrong helyet. Majd beszélek Johannal!


Ohhhh... köszönöm... ez kedves! Minnyá elpirulok...... :juhu:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2887
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Szóval a vendégek "egyszerûek". Szerintem is ,rohadna meg az összes. Van amelyiknek még bringája sincs ,csak idejön hülyeségeket pofázni!


Most miért bántod??? Lehet, hogy szervízben van a bringájuk...

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2888
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Végre már nem csak "egyszerû" vendég vagyok hanem már fórumtag!:bananadan


Szóval a vendégek "egyszerûek". Szerintem is ,rohadna meg az összes. Van amelyiknek még bringája sincs ,csak idejön hülyeségeket pofázni!

#2889
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Végre már nem csak "egyszerû" vendég vagyok hanem már fórumtag!:bananadan

#2890
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Öcsi a hûséges edzõtársam a csütörtöki napot az 1222. hozzászólásban tömören és lényegretörõen összefoglalta. Tehát a nyúl él (vagy nem nem érdekel, vagyis hogy igen mert nem a bográcsomban végezte), én is jól vagyok bár a nyakizmom még nyomás hatására eszembe juttatja a húsvétinak nem nevezhetõ, bringásokat kiszemelõ, oldalasan kapálózva vagy 10m-t repölõ tapsifülest. De enélkül is örök élmény marad.
Öcsi csak egy dolgot felejtett ki: NT-n megivott egy kólát meg egy õszilevet és hazafelé úgy jött mintha a Discovery csapat vezette volna fel.
Tegnap este ugyanúgy: Péceli emelkedõrõl áttekertünk Iszegre, frissítõponton egy kóla meg egy õszilé, majd Öcsi megszólal: "hozok valami ütõsebbet". Erre hozott megint egy õszilevet és Iszegrõl Pécelen keresztül 30-35-õs tempót taposva tekert haza. Lényeg: nagyon jó formában van a Srác! Szerintem jöv. indulhat a Touron Armstrong helyet. Majd beszélek Johannal!

#2891
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Holnap tekerni valaki?


Úgy fest, hogy nem fog menni...

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2892
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Holnap tekerni valaki?

#2893
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

A Magellanom, de még mindíg darabokban! Nem megy bele az új tengellyel normáélisan a hátsó kerék a vázba... ha megpróbáljuk orvosolni, akkor akár mûködhet is...

KisÖcsike

ui. Még egy Fecském van. Azt csak fel kell fújni


Én már fecskét strandra sem.

Lehet marad az ,hogy holnap reggel kirohanok a napláshoz. Komolyan. Húzós kilóméter hiányom van. ;)

#2894
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Nincs véletlenül valakinek egy kölcsön bringája ?
Akár egy BMX ,vagy bármi.


A Magellanom, de még mindíg darabokban! Nem megy bele az új tengellyel normáélisan a hátsó kerék a vázba... ha megpróbáljuk orvosolni, akkor akár mûködhet is...

KisÖcsike

ui. Még egy Fecském van. Azt csak fel kell fújni
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2895
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Nincs véletlenül valakinek egy kölcsön bringája ?
Akár egy BMX ,vagy bármi.

#2896
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Mai tekerés tali 6kor Zazúr!

Várom a jelentkezõket, adakozókat, önfelajánlókat, meg a mikulást...

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2897
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Milyen volt a mai tekerés? Megáztatok?


Hi!

Nagyon fain volt! Semmi megázás! Én azért vittem esõkabit, de a laktanya elõtt jött a nagy ötletem, és gyorsan felkötöztük szigszallaggal a nyeregcsövem mögé, persze teljesen aerodinamikusan! Úgy nézett ki, mint a Trek idõfutam bringája! :) Másztunk 3x. Illetve asszem Hápi 4x! Úgy volt, hogy amíg Hápi 1x felmegy, addig én 3x... de nem akartam elvenni kedvenc kabala kacsánk önbizalmát!
És egyik lefelén megtámadta Hápít egy nyúl! Mentünk olyan 45 körül, mikor hirtelen kiszaladt, erre Hápi fékez, erre a nyúl felugrott Hápi nyakára/vállára, de teljes gõzzel! Szegénynek fájt is a válla! Majdnem elesett, de a lélekjelenlétemnek köszönhetõen nem tette, mert elláttam a megfelelõ instukciókkal oldalról, ami így hangzott: Jujj! :scared: Egyébként szerintem ez egy GYalog-Galopp rajongó, nyakratámadós nyúl volt! A nyuszi egyébként csúnyán visszarpült a bokorba, de aztán eltünt. Az Õ álapotáról továbi híreket nem kaptunk. Montam is hápinak, örüljön, hogy nem vaddisznók repkednek ott.... :chin:
Aztán mentünk még Nagytarcsa felé, sikerült elég tempósan felfelé menetelni... (Má az én szemszögömbõl) Szóval jó volt, esõ nem volt, egy picit lett csak vizes a hátsónk, de amúgy szupi volt!

Ja, és Holnap is tekerés! Szóóóval papírkutyák elõõõre!!!!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2898
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Milyen volt a mai tekerés? Megáztatok?

#2899
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Mióta hazaértem (16.15) azóta esik.
Hát nem tudom, lehet, hogy a mait is kihagyom az idõjárásra való tekintettel.
El vagyok kenõdve.
Egy ilyen kocabringás (csak jó idõben teker) mint én nem szeret esõ közben/után tekerni. Majd telcsizek, mi a döntésem.


Kocabringás ?
Azt hinné az ember ,hogy pont a kocabringás teker mindenféle idõben ,lévén ,hogy a disznók (mely állatokat gyakran kocaként is szoktunk emlegetni) szeretnek dagonyázni ugyebár.

Más : A kerékpárom még mindig szervízben és az eddigi teljes nyugalom a mai nap folyamán idegességgé és vérszomjjal társult ingerültséggé alakult át.
Úgy is mondhatnám ,hogy dühös vagyok ,na.

#2900
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Mióta hazaértem (16.15) azóta esik.
Hát nem tudom, lehet, hogy a mait is kihagyom az idõjárásra való tekintettel.
El vagyok kenõdve.
Egy ilyen kocabringás (csak jó idõben teker) mint én nem szeret esõ közben/után tekerni. Majd telcsizek, mi a döntésem.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce