Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#2781
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Sziasztok!

Szombaton valami kis hajtás? Persze,csak ha az idõjárás is úgy akarja.


Hmm.. milyen belsõ sugallat hatására kérdezed ezt? :)

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, ha nem esik menjünk. Bükkmarcira készülni kellene... valami 50-70 kmmel és legalább 600 szinttel..
WaNNaRiDE

#2782
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Sziasztok!

Szombaton valami kis hajtás? Persze,csak ha az idõjárás is úgy akarja.


Én szombaton Kecskeméten repcsinapon villogok a vadi új fénygépemmel! :bananadan Este meg megyünk szülinapomat ünnepelni! Vasárnap ebbõl kifolyólag mindenre alkalmas leszek, csak tekerésre nem.....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2783
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Sziasztok!

Szombaton valami kis hajtás? Persze,csak ha az idõjárás is úgy akarja.
A csúcsot nem elég meghódítani, ha felértél nézz is körül!!

#2784
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Szoltál volna megoldjuk, mert két szekérrel közelítettük meg BAZ megyét és egy gép ide vagy oda... elfért volna még.


Én kérdeztem, de senki sem biztatott semmi jóval. Igaz te arra nem válaszoltál. Legközelebb téged kérdezlek elõször. :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2785
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Köszönöm a gratulációkat és igyekszem még feljebb kerülni. Persze ahhoz sokat kell még tekerni.

KisÖcsi (!!!!!):chin: Fesztiválon ( Balaton Régió Maraton) is sikeresen helytálltam, még jobbidõvel mint Zemplénben csak hát sajna ott volt a profik jelentõs része. Mindig ez a csak. Miért nem lehet egy maratont szervezni a teljesen amatõröknek.
Majd írok egy hosszabb elemzést, beszámolót a versenyrõl ,csak (már megint) most értem haza és kicsit kivagyok.

Holnap este tekerünk? Egy lightosat, csak olyan formába hozós (nekem levezetõs), nyúlra vadászós frissítõs lazulóst. Öcsivel beszélek délután, aki jön a szokott módon jelezze.

#2786
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

... Múlt hétvégén családlátogatáson voltam a Zemplénben, csak kár, hogy a bringa már nem fért el a kocsiban, pedig amikor mentünk kirándulni (Boldogkõváralja, Regéc) akkor meg is állítottak minket a verseny miatt. ...
.

Szoltál volna megoldjuk, mert két szekérrel közelítettük meg BAZ megyét és egy gép ide vagy oda... elfért volna még.

#2787
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Üdv a visszatérõ vendégeknek! Remélelem azért sikerült phiznetek, meg kicsit elszakadni a valóságtól! Éljenek a szürke hétköznapok!
Nekem meg most kezdõdik egy kis pihi, mivel aug 1-tõl itthonról nyomom az ipart! (ennek a hátrányát már akkor éreztem, amikor szombaton dolgoztam.... de hát inkább ez, mint éhen halni) Végülis jó, mert az elmúlt 1 évben max karácsonykor voltam otthon pár napot... egyébként a max pihim az 2*3 nap Zsórifürdõ volt haverokal, amibe a hétévge is beleesett.... ennyi...
Így azért most több lehetõségem lesz tekerni is egy ideig. Bár egy darabig csak ultralightosat, mert a hátam a múlt hét második felében ritkaxar volt, és még most sem az igazi. (még a legutóbbi tekerlésnél szerzett sérülésem újult meg...)

Üdv!

KisÖcsike

ui: Béres Lacinak mégegyszer köszönöm a logisztikai segítségnyújtást! Õ lett a múlt hét másik hõse!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2788
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Hali all!

Nekem is letelt a szabim, a hétvégén én is csak áztattam a Dunánál.

Hápinak gratula.

Múlt hétvégén családlátogatáson voltam a Zemplénben, csak kár, hogy a bringa már nem fért el a kocsiban, pedig amikor mentünk kirándulni (Boldogkõváralja, Regéc) akkor meg is állítottak minket a verseny miatt.
Aztán meg lent voltam Dunaegyházán a családdal.
Jó volt, csak most annyira nem tudom megemészteni a hétköznapokat. De úgyis megint beleszokok majd.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2789
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

A holnapi meglepetés túrára akkor ki jelentkezik? :D


Senki.
WaNNaRiDE

#2790
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Halihó!
Na ez is letelt, visszajöttünk a Balcsiról. Sokat nem bringáztam lent, azt is csak sétatempóban. Egyszer próbáltam meg egy komolyabbat menni, de tíz kilóméter és egy erõsebb emelkedõ után kis híjján leszédültem a bringáról. Ezután inkább nyakig a vízben tartózkodtam, és csak néha jöttem ki egy kicsit enni.
Hápinak én is csak gratulálni tudok, szép teljesítmény!


Kár, pedig drukkoltam, hogy sikerüljön :( Na, de a vízben tartózkodás sem lehetett olyannyira borzasztó :D

#2791
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Halihó!
Na ez is letelt, visszajöttünk a Balcsiról. Sokat nem bringáztam lent, azt is csak sétatempóban. Egyszer próbáltam meg egy komolyabbat menni, de tíz kilóméter és egy erõsebb emelkedõ után kis híjján leszédültem a bringáról. Ezután inkább nyakig a vízben tartózkodtam, és csak néha jöttem ki egy kicsit enni.
Hápinak én is csak gratulálni tudok, szép teljesítmény!

#2792
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Középtávon, kategoriámban :clap: 128 ember közül a 10.:bananadan helyen értem célba, összetettben is a 175/12. vagyok.
Bár hozzá tartozik az igazsághoz, hogy 26 percet kaptam az elsõtõl.


WoW! Hápi a hét hõse! Büszkék vagyunk rád! :cool2:
Végre kifizetõdött, hogy tartunk téged! Meg ugye meglátszik, hogy velem szokott eddzeni a srác! (ezé van a 26 perc...)

KisÖcsike

ui. Viccet félretéve tényleg ügyi volt! És mégegyszer gratula!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2793
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

128 ember közül a 10.:bananadan helyen értem célba, összetettben is a 175/12. vagyok.


Grat man ,ez nagyon szép ,így tovább !

#2794
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Gratula öregem! Nincs olyan messze az a dobogó ;) Csak így tovább

#2795
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Üdv. mindenkinek ezen a szörnyû meleg szombat délutánon.

Most néztem Zemplén Marci eredménylistáját és életem eddigi legjobb maratonon elért eredményével szembesültem:

Középtávon, kategoriámban :clap: 128 ember közül a 10.:bananadan helyen értem célba, összetettben is a 175/12. vagyok.
Bár hozzá tartozik az igazsághoz, hogy 26 percet kaptam az elsõtõl.

Holnap megyek Öcsre!

#2796
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
A holnapi meglepetés túrára akkor ki jelentkezik? :D
WaNNaRiDE

#2797
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol lehet kapni A/4-es méretü átlátszó matricát, amire lehet nyomtatni?


Papír-írószer ? Nagyon jó ötletnek tûnik ,csak az vele a gáz ,hogy már én is mióta szeretnék és nincs. Persze a szeretnék nem egyenlõ a keresekkel.

Legyen már mára is nem köszönõs sztori : 04 Stinky Dee-Lux -os kisgyerek. Legalább értékelné ,hogy mindketten Konán ülünk ,de nem. Persze nem köszöntem rá ,csak ránéztem ,egy "nyugodtan köszönhetsz fiacskám" nézéssel ,de a kölyök csak félrerántotta a fejét és inkább jaszizott picit.
Meg kell jegyeznem ,hogy sokkal jobban és lágyabban bunnyzott azzal az össztelós szörnnyel ,mint én az erre való bringámmal ,de ez a bringás összetartás dolog csak nem jutott még el piciny fejéig.

#2798
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Péntek este egy laza átmozgató tekerés? Mondjuk a szokott helyen és idõben (18:30 volt Azúr elõtt)
Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol lehet kapni A/4-es méretü átlátszó matricát, amire lehet nyomtatni?

#2799
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Szép jó napokat kívánok! Ki hiányolta a meleget, mert az most megkapta! Én meg izzadok...

A hiányolt versenybeszámoló:

Zemplén Maraton 2005 júl. 24. Idõj.: kb. 30 fok szép napsütéses idõ

Vasárnap reggel öt óra. Kocsik megpakolva és kicsiny teamünk elindul, hogy ismerõsöket menetközben „begyûjtve” a Zemplén Marci pályáját legyûrje. Szerencs felé közeledve ködös idõ fogad minket, s gondolkodóba esünk: „lehet, hogy hozni kellet volna hosszú mezünket”. Szerencs apróka város de annál szebb, az út széle virágoktól hemzseg. ( Fõvárosunk is követhetné példáját)
Szerencset elhagyva körforgalomhoz érünk ahol már nyilacska jelzi merre kell kitérnünk. Nemsokára megpillantjuk a rajt színhelyét, hol már javában osztják a nevezettek jelét. Helyes rendezõk a mezõre irányítva küldenek minket a parkolóba. Parkolunk, majd rajtszámot átvesszük, s a bike-okat is rendbe tesszük. Nini: véletlenül kiderül, hogy mellettünk Era tesz-vesz, s nála lehet rendelni a BMFT-s mezt.
Rajtnál felsorakozva –Dante jóvoltából- középtávosok elsõ soraiba állunk, s a hosszútávosok után pár perccel mi is a nyeregbe szálunk. Elsõ 3 km mászás betonon, s a tetõn a hosszúsok vége már a hátunk mögött kullog. Eközben a rövidtáv gyors része –kik utánunk merészkedtek- is beér, s együtt indulunk a gyõzelemért.
A pálya jó, sok a köves, s néhány helyen természetes a frissítés. Sok rövid durva emelkedõ mely végig tekerhetõ, s a patakátkelések sem ijesztõk. Erdõbénye apró falu, itt válik külön a közép és hosszútáv a helyi lakók ámuló, csodálkozó tekintete mellet (szerintem még soha nem láttak ilyen örült népséget). Utcsó tíz kilcsi száguldás lefele, van benne köves vízmosásos, murvásos, aszfaltos, szõlõkközöttmenõs, pocsolyakerülgetõs, szóval minden mely a hegyibringásnak élete.
Cél felé közeledve 180fok-os visszafordító, mely sok embernek volt buktató.
Kb. 3:10 alatt célba értem, s jutalmul megkaptam "Hegyi" Dew (az a zöld szénsavas löty) frissítésem, s mehettem enni spagettit, melyet tányérszámra osztogattak. Rám tíz percre megérkezett Dante az ösztelóssal s csodálkozott, hogy én már ott pihenek a merev hátsósal. Barni mester egy óra múlva, enyhén megviselt állapotban jelent meg, s igénybe vette az elsõsegélyhelyet (röntgen kiderítette, hogy a vállában elrepedt valami csont). Pite –ki a hosszú távot vállalta be- sok helyen többedmagával eltévedve érkezett be, s jutalma –ha minden igaz- kizárás lett.

Pontos eredményt még nem tudok mert eredménylistát még nem láttam.

Peti (Wannaride): hétvégi tekerést sajnos kihagyom mert vasárnap Öcsre megyek a Balatonrégió Maratonra. Köszi a karkötöt, sört meg a Hugit viszem Bükk Maratonra.:)

#2800
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
Ha arra gondolsz, hogy a lejtõzésig mennyit kell kb. menni, akkor 70km/1100m mászás, ez lenne Dobogókõ(699m). Innen kis túlzással Szentendréig lejt...