Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2761
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Én sportember vagyok :D


De rossz.... :mexico:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2762
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
De, de azt valahogy nem merem bevállalni, még úgy sem, hogy nem tekerek. Különben is csak este 10-ig vagyok hitelesítve, utána lövik a pizsit.
Én sportember vagyok :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2763
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

A szintidõ mondjuk érdekes: 85km=4óra. Hogy fér ebbe bele a sörözés? :chin:


Meg lehet oldani! :cheers:

Akkor lesz a 24h maraton, nem??? Én akkor már eligérkeztem Hápinak, mint hivatalos fotós, és sörfogyasztó, valamnt a technikai stáb feladatát is ellátom! (szegény Hápi...)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2764
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
A szintidõ mondjuk érdekes: 85km=4óra. Hogy fér ebbe bele a sörözés? :chin:

#2765
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Lehet, hogy ebben is benne vagyok, kérdés, hogy a család mit talál ki 20.-ára.


Nem hangzik rosszul...
WaNNaRiDE

#2766
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=510

Ha valakit érdekel, ha jó idõ lesz én megyek.


Lehet, hogy ebben is benne vagyok, kérdés, hogy a család mit talál ki 20.-ára.

#2767
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

Szuper volt a szombati nap.... legközelebb Pap-rétrõl legurulva tényleg megállhatnánk azon a festõi helyen.. Öcsike is kifotózhatná magát, meg mi is szusszanhatnánk egyet. Javaslom, hogy a Bükk maraton után ismételjük meg a túrát hasonló módon, annyi eltéréssel, hogy Esztergom fele menjünk és onnan jöjjünk hazafele. Na?


Én benne vagyok!

#2768
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=510

Ha valakit érdekel, ha jó idõ lesz én megyek.

Tegnap voltam Charonéknál, mez rendelve, kifizetve, s kipróbáltuk a tandemjüket.








Szóval NEKEM IS KELL TANDEM ANYUUUUUUUUUUU :cry:

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2769
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Szuper volt a szombati nap.... legközelebb Pap-rétrõl legurulva tényleg megállhatnánk azon a festõi helyen.. Öcsike is kifotózhatná magát, meg mi is szusszanhatnánk egyet. Javaslom, hogy a Bükk maraton után ismételjük meg a túrát hasonló módon, annyi eltéréssel, hogy Esztergom fele menjünk és onnan jöjjünk hazafele. Na?
WaNNaRiDE

#2770
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Végül is nem Dobkõre mentünk, hanem egy Rákoshegy-Kõbánya-Batyi-Szentendre(HÉV)-Paprét-Visegrád(frissítés)-Római(frissítés)-Kõbánya-Rákoshegy túra kerekedett a két Laci, Wannaride és nem utolsó sorban egy nagyon kedves bringáslány, Orsi részvételével. Nekem a vége 107km lett.
Nagyon kellemes volt.
A mai bringázásban benne vagyok, úgyis be kell állítani a szamarat rendesen, tegnap ugyanis nagyszervíz volt.

#2771
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
[quote name='sunset'][quote name='csgy']



A menet nem lesz annyira horrorisztikus,mert ott leszek én is és nekem meg a válam a zemplén marcin való esés óta elég katasztrofális. Müködni müködik,de nem tökéletesen! Ezért én biztos, hogy lazára veszem a tempót!

Gyere,mert akkor lesz társam akit kisérgethetek!!!!!!!!!

ui: A hápi szavait meg el kell engedni a füled mellett és jönni kell tekerni!!!!!!! [/QUOTE]
Tényleg nem volt olyan horrorisztikus!
43km-et mentünk 7 azaz hét óra alatt! Elején az a torony iránt fel Nagy-Hideg hegyre nem kellet volna, föleg az az ösvény amin mindenki tolta és szenvedett! 25 kilcsi fel a többi meg lefelé! Meg az a hideg ami a hegytetõn várt. Még mindig fázok tõle.
Hazafelé kellemes volt az a harmincas átlag! Nektek milyen volt a hétvége? Voltatok Dkõn?

Igen vasnap bringával mentem volna a befutóra ha lett volna hozzá hangulatom, meg lelki erõm, a szombati nap után.
Gratula LENGYEL TOMInak a gyõzelemhez:bananadan . Megverte az éppen aktuális német bajnokot is! Az elején nem hittem benne, hogy ilyen külföldi csapatok mellet sikerülhet nekünk! De megcsinálták a fiúk! :clap:

Ja és utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT ÖCSI! Emlitetted, hogy szülinapi partira mész de, hogy a sajátodra azt nem. Milyen volt a röpnap?
Holnap este tekerünk?

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2772
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Halihó!

Köszönöm szépen a Szülinapi köszöntõket! :hehe: Tegnap este/ma hajnalban sikerült is megünnepelni! Szóval a mai napot a másnaposság jellemezte... :cheers:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2773
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
HEPPI BÖRZDÉJ Öccs

:impra:

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2774
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Valamiben had legyek már elsõ:

Öcsike boldog szülinapot!
:birth:

#2775
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
[quote name='csgy']A Börzsönyi túra terve elég horrorisztikusan hangzik, inkább kihagyom. Nekem elég egy HHH túra Római levezetéssel. A befutóra bringával mész?

Szia Gyula!

A menet nem lesz annyira horrorisztikus,mert ott leszek én is és nekem meg a válam a zemplén marcin való esés óta elég katasztrofális. Müködni müködik,de nem tökéletesen! Ezért én biztos, hogy lazára veszem a tempót!

Gyere,mert akkor lesz társam akit kisérgethetek!!!!!!!!!

ui: A hápi szavait meg el kell engedni a füled mellett és jönni kell tekerni!!!!!!! :clap: :clap: :clap: :bananadan

#2776
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
A Börzsönyi túra terve elég horrorisztikusan hangzik, inkább kihagyom. Nekem elég egy HHH túra Római levezetéssel. A befutóra bringával mész?

Ha délutánra eláll az esõ, akkor mennék a laktanyához. Jön valaki?

#2777
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Sziasztok!

Szombaton valami kis hajtás? Persze,csak ha az idõjárás is úgy akarja.

Szia Laci! Merre voltál?
Nekem sajna nem jó mert többedmagammal a Börzsönybe megyünk (ha gondoljátok jöhettek oda is; hátrébb valahol felraktam a tervet). Vasárnap ha jó idõ lesz megyek megnézni a TDH befutóját. Jön valaki?

#2778
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Köszi Hápi a színvonalas beszámolót! És mégegyszer gratula az eredményhez!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2779
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
2005 júl. 31 Balatonrégió Moutainbike Maraton Öcs

Reggel hatkor indultunk a csodálatos Balatonfelvidék egyik völgyecskéjében elterülõ Öcsre, ahol második alkalommal rendezték meg a Balaton Régió MTB Maratont. Útközben Etyeken felvettük Barni barátom, ki sérülése miatt csak a pálya szélérõ figyelte a versenyt.
Kb. 9 h felé érkeztünk meg eme parányi falucskába, hol már nyüzsögtek a jobbnál jobb gépek, s észleltem, hogy sok profi is tiszteletét tette. :mad:
Még le sem parkoltunk, de a szervezõk már szóltak, hogy vigyük arrébb a kocsit, mert zavarja a helyi tömegközlekedést. Gyorsan neveztem, s irány a Kõfejtõ parkolója, ahonnan tavaly volt a rajt. Idénre sajnos komoly színpadi technikát építettek oda, s ezt nem merték rábízni Harangékra. Kocsiból kiszállok s esõfelhõt nem látok. Mire örülni kezdenék érzem, hogy valami nincs renden. Komoly szél borzolta nem túl hosszú fejsörényem. Összekapom magam, s irány bemelegíteni. Ahol tavaly negyvennel száguldoztam ott most nem birok menni csak hússzal –a szél miatt.
Háromnegyed 11kor beállok a rajthoz, s várom, hogy „mindenholottvagyok” Ádám útnakindítsa a kb. négyszáz fõt számláló bringástömeget. Ez 11 órakor megy is történik az UCI szabályainak megfelelõen rajtzene nélkül.
Balszerencsémre a tömeg közepére sikerült beállni a rajtnál, így a lassú rajt nekem a megfelelõ pozíció elérése volt. A felvezetõ autó szerencsére nem a szokásos negyvenes tempót nyomta ezért hamar sikerült az elsõ sorba verekednem magam, hol már rámszóltak: „hova sietsz, majd az elsõ emelkedõn kell menni”. Az elsõ emelkedõ meghozta a várt eredményét: aki tudott ment aki nem az meg lemaradt, így a tömeg mégjobban oszlásnak indult. A pálya dimbes-dombos föl-le menetel volt, néha olyan helyen is ahol szerintünk elõzõ nap vágtak utat a gazba és az erdõbe. A legnehezebb rész az elsõ harmincon egy közel függõleges kb. 30m-es lefelé és egy közel 45 fokos 50m-es felfelé volt.
A táv felénél ismét visszatértünk Öcsre, ahol a rövidtávosok kiszálltak, mi hosszúsok pedig Kab-hegy felé vettük utunkat. Ezen a részen nagy meglepetésemre a több mint egy hete tartó szárasság ellenére is akadtak tócsák. Az egyiknél láttam középen egy kis szilárdnak tûnõ részt amin át lehetett volna hajtani, ha nem süllyed majdnem tengelyig az elsõ kerék. De szerencsésen megúsztuk az utánam hajtó emberkével. Kiérve az aszfaltra nagyhajtás kezdõdött a láthatáron tekerõ emberkék begyûjtésére, ami sikerült is. Néhány kilcsi aszfalt után következett a verseny legnagyobb emelkedõje fel Kab-hegynek. Most sem sikerült feltekerni rajta. Nem hosszú csak meredek. (kb.200m lehet, de legalább ennyit is emelkedik) Itt frissítõt kaptunk majd gurulás volt Úrkútig a következõ frissítõig. Innen rövid mászás után elértünk egy pályabíróhoz, akinél volt sör és adott is volna!:) Innen már csak egy kis egyenes és vagy 10 kilcsi volt hátra, amit sikerült megfelelõ tempóban lenyomni (kb. 45km/h), így 2h 50 perc körüli idõvel értem célba. Célba érkezéskor majdnem elütöttem Ádámot, aki nem tudom, hogy miért de a pálya közepén állt mikrofonjával. Jutalma a padlófék miatt keletkezõ kerékcsikorgás lett, mely még a szót is belefojtotta.
Mindent összevetve egy nagyon jó maratont sikerült teljesíteni, jó idõben és jó idõ alatt 20,3-as átlagtempóval. Pontos végeredményt még nem tudok mert a neten még nincs fent.

#2780
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Én is, én is! Persze csak ha van elég türelmetek hozzám.