Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#2741
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Zoozoo van még egy gazdátlan nevezés a középtávra, öltözz, pakolj, megyünk érted!

#2742
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Hell!

Ma mentek valahova?? Nem is tudok róla. Sok erõt kívánok és dobogós helyeket ;)

#2743
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Öcsike, Te voltál szerelõnél, vagy elõadod a Féktelenül legújabb epizódját?
Ja,és terepgumit raktál föl?


Fék??? Terepgumi???? A hegyekbe??? Minek??? Ne legyetek már amatõrök!!! :scared:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2744
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Unatkoztam, ezért csináltam egy kis itinert a Bükk rövidtávra:

12km fel 400m szint 3,3%
3km le 250m 6,3%
1,5km fel 60m 4%
itató
1,5km le 50m 3,3%
5km fel 110m 2,2%
9km le 250m 2,8%
1,5km fel 40m 2,7%
4km le 100m 2,5%
0,5km fel 50m 10% nekem ez tolós lesz
1km le 60m 6%
4km fel 50m 1,3%
---------------------------
42km 710m


Hiányoznak belõle az ajánlott pulzusértékek.... amúgy vérprofi. :)
WaNNaRiDE

#2745
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Öcsike, Te voltál szerelõnél, vagy elõadod a Féktelenül legújabb epizódját?
Ja,és terepgumit raktál föl?

#2746
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Ó, köszönöm!

#2747
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Kétség sem férhet: Gyula a Profi!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2748
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Unatkoztam, ezért csináltam egy kis itinert a Bükk rövidtávra:

12km fel 400m szint 3,3%
3km le 250m 6,3%
1,5km fel 60m 4%
itató
1,5km le 50m 3,3%
5km fel 110m 2,2%
9km le 250m 2,8%
1,5km fel 40m 2,7%
4km le 100m 2,5%
0,5km fel 50m 10% nekem ez tolós lesz
1km le 60m 6%
4km fel 50m 1,3%
---------------------------
42km 710m

#2749
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Tudtátok, hogy van a XVII. ker.-ben bringásrendõr? Tegnap láttam õket, valami "DELTA" volt a hátukra írva, meg hogy "Bûnmegelõzés". Aztat hittem, hogy polgárõrök, csak miután elsuhantam mellettük, láttam rajtuk a jelvényt. Bár szegények elég nehezen verekedték át magukat a fekvõrendõrön, de legalább jó kedvük volt (viszont az is lehet, hogy azon poénkodtak, hogy rendõrként keresztülhajtanak a fekvõrendõrön).

Tudtommal ezek a Delta akármik polgárõrök. Nemrég olvastam a helyi sajtóban, hogy a X.keresektõl váltak ki és alakították meg a kerületi polgárörséget kb. 10 éve. Én is gondoltam rá, hogy bringával kéne csatlakozni hozzájuk.
Holnap irány EGER!!!!!!!:bananadan
Ja majd elfelejtettem: 89-bõl 23.lettem Öcsön. (Ha minden igaz.)

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2750
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

De, de azt valahogy nem merem bevállalni, még úgy sem, hogy nem tekerek. Különben is csak este 10-ig vagyok hitelesítve, utána lövik a pizsit.
Én sportember vagyok :D

Én is sportember vagyok!!!
Ezért leszek ott!!!!!! Úgynéz ki, hogy sikerül egy öt vagy hat fõs csapatot összehozni.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2751
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=510

Ha valakit érdekel, ha jó idõ lesz én megyek.

Sajna nekem nem jó mert megyek a 24h-ra. De tavaly voltam és nem nagy szám. 4en ha voltunk montisok, és én meg a tt neveztem. Fölényesen nyertem volna...

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2752
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Hi!

Csak beköszönök, hogy szerencsésen telt a balatoni kiruccanásom és fogytam 1 kilót... Nem beteges? Valaki nyaraláskor fogy?! Abnormál ;)
Megyek tovább vasárnap, de holnap még egy lazát karikázok.
Látom mindenki elvolt és jókat túrázott - mindenkit irigylek (cangás rendõrt azért nem) és csatlakoznék elõbb-utóbb a komolyabb megmozdulásokhoz is.
Öcsi, boldog szülinapot így utólag!


Üdv. :)

u.i.: Jövõ nyáron egy laza 10 napos balatoni mtb túrát kéne szervezni, mert iszonyat jó helyek vannak a Bakonyban!

#2753
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

De bûnözõk voltak! Vagy bûnüldözõk??? Áhhh... mind1... :wtf:

KisÖcsike


Bárcsak lenne különbség. ;)

#2754
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
De bûnözõk voltak! Vagy bûnüldözõk??? Áhhh... mind1... :wtf:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2755
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Hát nem tudom... sajna ezek a mai rendõrgyerekek inkább néznek ki bûnözõknek, mintsem rendõrnek! Lehet, hogy õk az új generációs BMX Banditák!

KisÖcsike


Rendõrgyerekek ? Gyerekeknek nem mondanám õket ,sem BMX banditáknak ,annyira nem menõk. Egyáltalán nem azok. ;)

#2756
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hát nem tudom... sajna ezek a mai rendõrgyerekek inkább néznek ki bûnözõknek, mintsem rendõrnek! Lehet, hogy õk az új generációs BMX Banditák!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2757
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Amikor én láttam õket, szerintem 32/32-es áttételt tekertek, így mehettek vagy 5-el az úttesten


Cirkáló sebesség. Ellenõrzik a népet ,nehogy valaki rossz fát tegyen a tûzre. Ezt gyorsan nem lehet tenni. Meg persze gondolom az úttesten többen látják és ezzel a sebességgel még jól meg is nézhetik õket.

#2758
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Amikor én láttam õket, szerintem 32/32-es áttételt tekertek, így mehettek vagy 5-el az úttesten

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2759
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Tudtátok, hogy van a XVII. ker.-ben bringásrendõr? Tegnap láttam õket, valami "DELTA" volt a hátukra írva, meg hogy "Bûnmegelõzés". Aztat hittem, hogy polgárõrök, csak miután elsuhantam mellettük, láttam rajtuk a jelvényt. Bár szegények elég nehezen verekedték át magukat a fekvõrendõrön, de legalább jó kedvük volt (viszont az is lehet, hogy azon poénkodtak, hogy rendõrként keresztülhajtanak a fekvõrendõrön).


Ezeket én is láttam pont tegnap. Valamit nagyon haxoltak éppen ,mintha kereket fújtak volna. Nem Pillangójuk volt ,inkább elkobzott Tescos kerékpároknak tûntek így messzirõl (na jó ,valójában közel voltam ,de nem mertem rájuk nézni ,nehogy egy sikátorban fejbelõjjenek).

Edit: Vajon õk (is) 10km/h -val mennek a járdán ? :D

#2760
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Tudtátok, hogy van a XVII. ker.-ben bringásrendõr? Tegnap láttam õket, valami "DELTA" volt a hátukra írva, meg hogy "Bûnmegelõzés". Aztat hittem, hogy polgárõrök, csak miután elsuhantam mellettük, láttam rajtuk a jelvényt. Bár szegények elég nehezen verekedték át magukat a fekvõrendõrön, de legalább jó kedvük volt (viszont az is lehet, hogy azon poénkodtak, hogy rendõrként keresztülhajtanak a fekvõrendõrön).

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce