Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#2721
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Szia!
Élményeket nem, mivel nekem is ez lesz az elsõ, de az útvonalról igen, mert azt már többször letekertem. Szerintem jó idõben kellemes lesz, és kicsit fárasztó.

#2722
Attisch

Attisch

    vendég

  • fórumtag
  • 127 posts
  • LocationBudapest
hali!

valaki tud élményeket mesélni az említett tt-rõl? ( csak azért ide írom mert Rákoskertrõl indul, meg nehogymá meghaljon ez a topic)

Attisch

#2723
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Teljesen kihalt a topic. Mindenki nyaral?

#2724
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Ma asszem Deli Anettet láttam a Pesti-Bakancsos sarkon teljes Corratec cuccban a titán csodáján. Határozottan jól mutatott. :love1:

#2725
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Nahhhh... csak a pénzbehajtás... másra nem is gondolsz... néhas kiszakadhatnál a a szürke hétköznapjaidból! (munkahelyi ártalom nála, ez van...) :juhu:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2726
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Sziasztok!Sikerült a Mátra maratonra a szállást lefoglalni. Végül is Mátrafüreden, magánháznál három szoba,2.000 ft/fõ. A felét a pénznek föl kell majd adni elõlegként, a héten vagy legkésõbb a jövõ hét elején.Hápi, csgy ha lehet az elõleg rátok esõ részét el kéne majd juttatni valahogy.csaó!
A csúcsot nem elég meghódítani, ha felértél nézz is körül!!

#2727
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

A szombati TT-re jön valaki? Persze csak ha nem esik az esõ.

Ha nem esik az esõ, akkó megyek.

Mez elintézve nekem már.

Charon aztat mondta, hogy õ is meg dawn is jön a Titkos túrára, vagy tanulmány túrára, vagy takarék tövetkezetre.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2728
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Szia Hápi!

Én valszeg szombaton a 24órásra megyek, de akkor már délelõtt is! Ha valaki akar jönni, vagy valamit vinni kell az szóljon, mert egyenlõre 4 üres hely van a kocsiban!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2729
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Hápival beszéltünk tegnap, ha jól emlékszem olyan 5:40 köürüli idõt ment! Szóval Gratula hozzá! Ismét szépet teljesített! És persze mindenkinek gratula! Gyula Bácsinak fõleg! Jó volt újra a nyeregbe látni verseny közben!

Majd még jelentekezem! (most estem túl egy majdnem szívinfartuson)

KisÖcsike

Részemrõl is gratula minden távot teljesítõnek és a kísérõknek is. Jobbulást Öcsi. Nem olyan vészes az a pár karcolás.
Eredményem: 5:25-ös idõ, 175/70. hely abszolútban Cimborám kicsivel több mint 6h töltött a pályán.

Ezúton is szeretnék meghívni minden kedves ismerõs és ismeretlen forumtagot, kedves családját, rokonait, ismerõseit, haverjait, szomszédjait, biciglizni szertõ és nem szeretõ emberkét, hogy szurkoljon a 24h maratonon a Lekváros Krokodilok (K. Öcsi engedélyével) duónak.
(helyszín: Csillebérci gyerektábor szombat déltõl)

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2730
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Ma valszeg BMFT-s csapatmez ügyben ki kell tekernem (ha nem esik) Kistarcsára. Lehet, hogy B.L. is velem tart. Mégvalaki?


Jön Laci??? Akkó én nem! :sloneczni Na szóval én ezt ma a tervezettnek megfelelõen kihagyom! De miért is Kistarcsára???

KisÖcsike

ui: vagy mégis megyek???
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2731
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Ma valszeg BMFT-s csapatmez ügyben ki kell tekernem (ha nem esik) Kistarcsára. Lehet, hogy B.L. is velem tart. Mégvalaki?

#2732
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

A szombati TT-re jön valaki? Persze csak ha nem esik az esõ.


TT??? Titkos Túra??? Tanulmány Túra??? Vagy esetleg Takarék Tövetkezet??? Hmm... :wtf:

Öhmm... szóval még kiderül, hogy beborul vagy mi! De jó lenne, csak a 24hásra is kéne menni... szóval majd meglássuk a vadnyulat kiugrani a bokorból egy Lekvásos krokodilra

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2733
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
A szombati TT-re jön valaki? Persze csak ha nem esik az esõ.

#2734
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Jól néznek ki azok a low-budget fapiramisok. Senkinek nem jutott eszébe ,hogy rájuk menjen bringával ?


Ja, rendezhettetek volna egy kis házi hill-climb versenyt :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2735
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Hali! képeket felraktam! Figyelembe véve, hogy a vacsi új csudafénymasinámat bringázáshoz nem vihetem, így meg kell elégednetek a szállásnál készült képekkel, amket ti tesztek még lehangolóbbá! :i_love_yo

http://kep.tar.hu/kisocsike

KisÖcsike


Jól néznek ki azok a low-budget fapiramisok. Senkinek nem jutott eszébe ,hogy rájuk menjen bringával ?

#2736
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hali! képeket felraktam! Figyelembe véve, hogy a vacsi új csudafénymasinámat bringázáshoz nem vihetem, így meg kell elégednetek a szállásnál készült képekkel, amket ti tesztek még lehangolóbbá! :i_love_yo

http://kep.tar.hu/kisocsike

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2737
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

(most estem túl egy majdnem szívinfartuson)

KisÖcsike


Idézõjelben természetesen! :sloneczni

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2738
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hápival beszéltünk tegnap, ha jól emlékszem olyan 5:40 köürüli idõt ment! Szóval Gratula hozzá! Ismét szépet teljesített! És persze mindenkinek gratula! Gyula Bácsinak fõleg! Jó volt újra a nyeregbe látni verseny közben!

Majd még jelentekezem! (most estem túl egy majdnem szívinfartuson)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2739
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Nekem nagyon tetszett a B.M., pláne a tavalyi pocsék menet és a feladott Szilvásvárad után. Szegény Öcsike nagyot perecelt, Hápiról meg nem tudok semmit. Õ a hosszún indult a haverjával, sajnos nem tudtuk megvárni a beérkezésük.

#2740
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Fék??? Terepgumi???? A hegyekbe??? Minek??? Ne legyetek már amatõrök!!! :scared:

KisÖcsike


Persze, Gracia is megmondta: a fék a buziknak való.

Na, hogy sikerült a bükkmarci?

Én kint voltam a Real-meccsen. Ez a szegény magyar válogatott élõben még bénább mint a TV-ben.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce