Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#2661
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép


Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2662
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Itt van néhány kép a mi Lekváros Krokodiljainkról!

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép



KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2663
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

KisÖcsike : 1 gigány képet lõttél ? Meredek lenne.


Tényleg 1 gigányit lõttem! I gigás memóriakártya full! Monnyuk ez a gép olyan 3-4 megás képeket készít! (Canon EOS 350D tükörreflexes-digitális, 8.2 mpixel)

KisÖcsike

ui. minnyá mutizok pár képet, csak kicsinyítek!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2664
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

volt még néhány csoki a zsákomban.

Ez elég furcsán hangzik. Kislány csalogató szöveg ,más zsákról van ott szó ,meg ilyesmi.

Sajnálom ,hogy szar volt Trekking Túra. Vígasztal az titeket ,hogy én egy rohadt jót mentem a hegyen ? ;) Bár titeket nem hoz lázba az ilyen hegyen zúzás ,ha jól gondolom.

500 Ft véleményem szerint nem sok ,még a semmiért sem és itt valójában kaptatok egy útvonalat ,na. ;) Ha hegyre megyünk az is két jegy ,EGY (rövidke) menetért ,340 forint az is. Persze a fiatalok (áldottak legyenek) mindig teledobálják apróbb érmékkel a lyukasztó apparatot ,így ma sem tudtunk sajnos lyukasztani.

KisÖcsike : 1 gigány képet lõttél ? Meredek lenne.

#2665
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Na üdv!

Mínusz két hét szabi és mínusz egy barátnõvel jelentkeznék ismét a lokálpatriotizmus bringa oldalról tekintett színhelyén :)

Igazából, mindent visszaolvastam, nincs mit kérdeznem

Úgyhogy Ennyi ;)

Üdv :D

#2666
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Kicsit sem sajnálod, hogy kihagytad? Volt pedig kedves ismerõs. :D


:scared:


Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2667
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Kicsit sem sajnálod, hogy kihagytad? Volt pedig kedves ismerõs. :D

#2668
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hali!

Megjöttem!

Jelentés a 24h marcsiról: Hápiék nyomják neki rendesen! Feltehetõen a középmezõnyben tanyáznak! Idõ, hangulat szuper!! Most töltöm le a géprõl az 1gigányi képet, oszt majd rakok ide párat!

KisÖcsike

ui: nektek meg gratula a Tortúra Túrához!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2669
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Csaó! A Bringa vagy a bringa?


Jé, ezt csak most olvasom. Egyiket sem hesegetném el! :lick:
Tudod, vén kecske...

#2670
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Legalábbis a szervezõ ott ezt hazudta...


Nevezzük inkább rögtönzésnek. Az szebben hangzik. ;)

#2671
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

Az tény, hogy nagyon magyaros volt a szervezés: pénzt beszedjük, aztán sem ellenörzõ pont, sem itató (amit beigértek), a cél egy vonal a betonon és sehol egy ember, aki gratulál. A szintidõ is húzós volt egy TT-hez (ezzel csak a lelkes hobbisták kedvét veszik el örökre). A végén a "lakomáról" ne is beszéljünk.
Az már egyéni problémám, hogy végig szenvedtem az egészet (talán a rossz nyereg beállítás), és a végére teljesen eléheztem, pedig volt még néhány csoki a zsákomban. Tálán ezért a levlap méretû papírdarabért szenvedtem a legtöbbet rövidke bringás pályafutásom során. Nem fogok szivesen visszaemlékezni erre a TT-re, az biztos.


Jaja. Powerbar csodákra képes, csak csokival nem ment volna, az nem szivódik fel elég gyorsan. A Powerbar kanadai cég??? A célvonal csak a versenyzõkre vonatkozott, ezt is csak ott tudtam meg, a TT egész Rákoskertig tartott.
Legalábbis a szervezõ ott ezt hazudta...

#2672
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Az tény, hogy nagyon magyaros volt a szervezés: pénzt beszedjük, aztán sem ellenörzõ pont, sem itató (amit beigértek), a cél egy vonal a betonon és sehol egy ember, aki gratulál. A szintidõ is húzós volt egy TT-hez (ezzel csak a lelkes hobbisták kedvét veszik el örökre). A végén a "lakomáról" ne is beszéljünk.
Az már egyéni problémám, hogy végig szenvedtem az egészet (talán a rossz nyereg beállítás), és a végére teljesen eléheztem, pedig volt még néhány csoki a zsákomban. Tálán ezért a levlap méretû papírdarabért szenvedtem a legtöbbet rövidke bringás pályafutásom során. Nem fogok szivesen visszaemlékezni erre a TT-re, az biztos.

#2673
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
Akkor is surmó volt...:) én fogtam neki a szelet,én láttam.
A frissitõ kb. annyi volt, hogy egy tutti-frutti teszkóspezsgõtablettát összehoztak egy 5literes kanna langyos vizzel a Valkó utáni dombon. A hidegviz jobb lett volna, de az biztos nem fért volna bele az 500Ft-ba...
Ha meg 4 versenyzõs montis volt, akkor legalább nem b.sz az ideg a 3. hely miatt. Ingyen is mehetett volna akárki. Az oklevelet legalább WC papirra nyomták? Soha a büdös életbe nem megyek ilyen fostaligára, az biztos.
1edül a 29,8as átlagomnak örülök, meg h. bevált a Powerbar, meg mûxik a jobb térdem.

#2674
Attisch

Attisch

    vendég

  • fórumtag
  • 127 posts
  • LocationBudapest
McGywer:
abban igazad van, hogy a szervezés elég pocsék volt, ahhoz képest, hogy a tt-n szintidõn belül értem célba, a megígért frissítõállomás nem is volt (mire mi odaértünk), csak kaptam egy szelet zsíros kenyeret a tt végén ahonnan indultunk, ja meg egy térképet és oklevelet, melyen tényleg 93 km volt, a kiírásban pedig csak 85. Azért ezért 500 Ft-ot fizetni nem volt értelme. Szóval legközelebb nem nevezek, csak simán végigtekerek, az eredmény ugyanaz.

Ami a surmózást illeti, szerintem annak nem ez a megfelelõ helye, és ha jól vagyok informálva monti kategóriában, ha egyáltalán volt ilyen a versenyen csak 4-en neveztek. a 4-bõl pedig csak 1 nem dobogós. Javítsatok ki ha tévedek!

Attisch

#2675
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
A TT k..va szar volt, átb@sztak, h. 93km a táv, aztán csak 88, de igazából a versenyzõknek csak a célvonalig tart és 85km, ami csak 81km volt, én meg persze igy nem a versenyzõi katgóriában mentem, mert a 31es átlag nekem sok. 29,8ast mentem, szóval ha tényleg 93km lett volna, akkor bõ 7perccel szintidõn kívül értem volna be. Persze a szervezõatyaúristen összevissza hadovált, hogy a cigányok Turán 5éve... Most ezt ki nem sz@rja le? még az 500Ft-ba is belefért volna egy normális térkép, nem egy 5éves sz@r... aztán a szemembe hazudik, hogy Õ nem mondott ilyet, hogy 93km.
Most bánom, hogy nem váltottam ki a bírói licenszemet, mert akkor ott helyben megb@szhattam volna... de még kiválthatom, csak az egész montis versenybiztosítás is olyan amilyen, alapvetõ dolgok nincsenek betartva, akkor meg minek volt UCI szintû bíróképzés??? :kissmyass
Ha valaki ott maradt az eredményhirdetésen, írja már meg, hogy a montiban a harmadik nem egy sárgamezes surmó lett véletlenül??? Ha igen akkor pláne :kissmyass , mert akkor a 3. helyem lett el-átb@szva,10percet vertem rá. (2:43:13 a célvonalig, Rákoskerti fosig 2:54...)

#2676
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Azért kérdeztem ,hátha neked sikerült. Nekem csak tippem volt ,de szerintem hamarosan elkezdek keresgélni.

Bocs elnéztem a kérdõjelet. Versenyhangulat! Szétnézek én is.
Öcsi ma felnyomta az adrenalinomat. Délben jelezte, hogy kicsiny csapatunk még nincs fenn a neten, és lehet, hogy nem is fogadták el a nevezést!
Felhívtam Harangot és megnyugtatott, hogy nevezve vagyunk, a netre meg csak tájékoztatóul rakják fel a csapatneveket a teljesség igénye nélkül. Úgyhogy irány a 24h maraton!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2677
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Holnap sok sikert a TT résztvevõinek -aztán ne hozzatok szégyent rám. Lánctalpazás és szintidõn belül teljesíteni a távot.
Üdv Charonnak meg a többi újoncnak. Megnézném egyszer azt a tandemes különítményt!
TT utánn meg mindenkit szeretettel várunk szurkolni Csillebércen a Lekváros Krokodil duónak!!
B.L. Majd valahogy megy a pénz a hétvégén.
Ja néztem Bükk marci eredménylistáját FF amatõrök között 89-bõl a 22. lettem

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2678
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts

Ma asszem Deli Anettet láttam a Pesti-Bakancsos sarkon teljes Corratec cuccban a titán csodáján. Határozottan jól mutatott. :love1:

Csaó! A Bringa vagy a bringa?
A csúcsot nem elég meghódítani, ha felértél nézz is körül!!

#2679
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts

Nahhhh... csak a pénzbehajtás... másra nem is gondolsz... néhas kiszakadhatnál a a szürke hétköznapjaidból! (munkahelyi ártalom nála, ez van...) :juhu:

KisÖcsike


Köszi Öcsike! Tudtam, hogy nem csalódom benned!Feltöltött kép
A csúcsot nem elég meghódítani, ha felértél nézz is körül!!

#2680
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Hol? Légyszi küld el a címet?


Azért kérdeztem ,hátha neked sikerült. Nekem csak tippem volt ,de szerintem hamarosan elkezdek keresgélni.