Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bakony-Balaton riders

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
11267 hozzászólás a témában

#11181
start

start

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
minket miért nem hívsz,visualin? :(
:)

#11182
visualin

visualin

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
V. Gondolkozz a holnapi tihanyin! Hozzám beférnél,elkérlek otthonról,ha ezért nem mozdulsz ki! Ha mást nem,nézelõdnél egy kicsit,a fürdõrucit is elhozhatod megállnánk fûzfön az uszinál is! Agyalj ezen!

#11183
visualin

visualin

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Szasztok! Neked is Book!Nincs alapom a tihanyira,meg 40 fok alatt nem ülök kerékre.:)))

#11184
Book28

Book28

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szia,Zsú! start mondta,hogy ezen a néven futsz itt! Kár,hogy nem leszel tihanyiba! A múltkor láttalak a retek utcában,kissé feszült állapotban beszéltél a marokfonba! :) Mit kerestél arra? Msn-ed müxik?

#11185
start

start

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Szia,visualin! Rég láttalak! Az idén autóval fogsz arra tekerni? A tihanyira jösz?
:)

#11186
visualin

visualin

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok! emptytrash hozzászólásához,csak annyit,hogy télleg igaza van,bár én csak nyáron gurultam arra!Kár,hogy a nyári forgatagban nem lehet rendesen átsurranni Csopakon,B.füreden ! Csopakon én nem is szoktam lemenni a parthoz,hanem vállalva az emelkedõt "csendesebb" kertek alatti utat választom! B.füreden,a hajógyárnál,meg már félek! Nem jó autóablaktörlõnek lenni,mert itt semminek veszik az embert ,ha nyeregben ül és két kereke van.:(

#11187
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Szerdán dél körül sztem megejtek egy ötvenest terepen, Bakonybélbõl indulva. Múlt héten is voltam, NAGYON sáros, helyenként havas is:
http://pix.bikemag.h...188236&cat=2226
Ha valakit érdekel, szóljon és egyeztetünk!

#11188
Kann Matti

Kann Matti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.458 hozzászólás
De jó nektek, most rakom össze a bringám, épp a monoblokk szivat,de megoldom.Hétvégén már én is nyomhatom, de egyenlõre csak prb. út B.almádiig meg vissza.Áprilisra tervezünk egy Pápa Veszprém közötti tereptúrát.

#11189
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ma kerengtem egyet a Gulyadombon. A Betekints és a Laczkó forrás között IGGGEN nagy a mocsár, helyenként hó is van még. Azt a szakaszt talán érdemesebb lett volna a Veszprémvölgyi úton megtenni. Fent már csak 30 cm mély dagonyákkal kellett megküzdeni.
Amúgy jó volt, a nap sütött hétágra. Már nagyon hiányzott.

#11190
Kann Matti

Kann Matti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.458 hozzászólás
Ja még annyit, hogy szerintem a montisok nem annyira publikusok, mint az orsz.-ok, ezt jó értelemben mondom szerintem õk mennek a saját kis erdei utjaikon.

#11191
Kann Matti

Kann Matti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.458 hozzászólás
Szeva.
AZ AZ IGAZSÁG, HOGY ÁLLÍTÓLAG NEM TUDOM, kevés orsz. ismerõssel rendelkezem. Pápán meg csak dolgozni szoktam ott végképp nem tudom , hogy melyik szakág a húzó.

#11192
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
csáó,
veszprémben és pápán az országítisok vannak többen nem? ahogy figyelgettem nekem ez jött le.

pier:a bakony 200 az nem MTB-s túra lesz! de attól függetlenül szerintem megyek/megyünk páran. edzésnek jó lesz.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11193
Kann Matti

Kann Matti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.458 hozzászólás
Üdv.

Hááát Meridám van, de nem szokott érdekelni, hogy ki milyen márkával nyomul egy a lényeg legyen mivel tekerni , én meg olyan vagyok aki szeret tekerni:)
Azért sajnálom, hogy nem érdekli az embereket az ilyesfajta összerázodást elõsegítõ kezdeményezések, na mindegy hát ez Vp., de én mindenben részt vennék, persze ha engedi az asszony:) ill. az elfoglaltságom.

#11194
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Össze fogunk rázódni , csak nem feladni:)

Májusban lesz a Bakony-200 TT, remek alkalom a közös tekerésre.

#11195
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Üdv a klubban...

Sajnos ez a topik egyike a legleülõsebbeknek, pedig anno nagy reményeket fûztem hozzá. Azt hittem, kissé össze lehet kovácsolni helyi bringáséletet. De nem úgy tûnik... Azonban ha Kelly's bicóval nyomod, nyert ügyed van. A Kelly's klub ugyanis a fórum egyik legpörgõsebb topikja. Néha nem gyõzöm visszaolvasni... És akkor is szívesen látnak/látunk, ha más márka híve vagy.

#11196
Kann Matti

Kann Matti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.458 hozzászólás
Sziasztok!
Veszprémi bringás vagyok és én is szeretnék csatlakozni ehheza kisbringázást kedvelõ társasághoz.
Szóljatok, ha túrát terveztek szívesen résztvennék rajta (erdei terep elõnyt jelent.)

Köszi.

#11197
emptytrash

emptytrash

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.789 hozzászólás
Na igen!
A kerékpárút minösége Füzötöl Almádiig rettenetes!!
Utána Almádi és Alsóörs között viszonylag jó, bár Alsóörsnél átvágdosták valami vezeték miatt!:mad:
Csopak határától azért rossz mert leviszik a Balaton felé.
" Sok " idö elmegy mire kiérsz Csopakról, ez mondjuk a legkevesebb, viszont az út minösége itt sem valami jó!:(


#11198
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Siófok után van egy út lent a parton amit csak egy sor üdülõ választ el a víztõl ez a "kerékpárút" is egyben ott jól lehet haladni. Késõbb a tábla szerint jobbra meredeken felfelé kell haladni, mert ha egyenesen mész az zsákutca. No én itt hittem a táblának és felfelé mentem, pedig a Balatonkörön a lenti úton mentünk. Itt fent aztán rendesen el lehet tévedni, hiányosak a táblák és nincs egyértelmû útvonal. Innen aztán a lenti útra is csak Kenesénél találsz vissza, és addig többször át kell kelni a fõúton, aluljáró, lépcsö, stb.

Azt a lenti utat kellene meglelni, de ott volt valami kapu meg sorompó amin átmentünk és nem tudom, hogy a Balatonkör szervezõi kértek engedélyt rá vagy bárki átmehet. Szerintem keresd meg Potty fórumtársunkat, Õ is benne van a szervezésben.

Kenese után viszonylag egyszerûbb tájékozódni, de rossz az út minõsége, ráadásul még valaki írta is, hogy az északi parton a fahidak tönkre mentek a télen. Ha jól emlékszem Csopakon rejtették még el alaposan a kerékpárutat.

#11199
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
A köv túrára gondoltam:
Bfüred-Tihany(komp)-Szántód-Siófok-Bvilágos-Bkenese-Balmádi-Bfüred.
Mennyire van kerékpárúttal ellátva ez a Balaton Kis Kör, mondjuk Siófoktól Almádiig???

#11200
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Kezd a dolog felcsigázni. Kár, hogy az idõpont egybeesik a Garda-Bikefesttel... Azon mindenképpen ott szeretnék lenni.