Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eger & Bükk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2820 hozzászólás a témában

#2701
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Hát a remény hal meg utoljára..... Bár ez olyan,hogy Egerben lesz pláza új mozikkal és az uszoda tetõterében meg pizza hut...:D

#2702
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Remélem megérem azt, hogy leaszfaltozzák teljesen :)
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2703
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Egyébként outival gyakran megyek arra,szinte mindig... Csak sajna mindig szétrázza a gépet az út és lehet hangolni... no meg nekem se a legkényelmesebb......

#2704
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Hát szerintem ott még csak a szokásos foltozások vannnak,de vhol ott kezdõdik az egybefüggõ királyság;)

#2705
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Régen nagyon sokat jártam Lillafüredre (kedvenc útvonalam), de outival pocsék az út, montival meg túl széles a gumi. Oda majd jó lesz a fitness bike-om, hacsak le nem aszfaltozzák addigra teljesen, mert már három rövidebb szakasz elkészült tavaly.
Hollóstetõnél is pocsék volt, mikor utoljára ott jártam. Most ott milyen?
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2706
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Hát 7köznap akkor te félreteszed az outit? Hát sajna nekem ez nem megy...Majd holnap olyan 9környékén elmegyek arra szétnézni,akkor csak nem lesz semmi forgalom.... Egyébként nemtom mennyit jársz lillának ,de ami igazi poén hogy amíg hevesen vagy addig olyan az út amilyen... onnantól meg türkörsima,most csinálták meg.

#2707
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Országútival támadom és azért mert itt talán a legjobb az útminõség a környéken. Persze az Egerbakta-Sirok-Parád-Kékestetõ kivételével.

Forgalom: hétvégente szeretek arra menni, mert akkor kivannak tiltva a kamionok és a buszok is gyérebbül járnak.
Hétköznap inkább mountizok.
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2708
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sya Csita!A szokásos bélapátfalvi tekerést milyen bringával támadod? mtb vagy outi? És mennyire jó az út és a forgalom? Mert már nagyon unom felsõtárkányt...

#2709
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
De voltam. Kimentem a szokásos bélapátfalvi tekerésre, aztán levezetésnek ftárkányba.
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2710
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sya Csita! Nem voltál ma véletlenül felsõtárkány irányába ma tekerni?-mert a képedre felettébb hajazó "egyént";) láttam...

#2711
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Volt felvezetõ is és záró is. Az átlag sima turista átlag 23.5 km/h. Mátrafüred és Mátraháza között eléheztem, ez is befolyásolta az erõnlétemet.
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2712
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Gratulálok! És volt vmi felvezetõ autó vagy ilyesmi? Milyen átlagot mentél? Bevallom,én egyszerûen elaludtam...

#2713
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Megvolt a Túra. 138.2 km-et tekertem. Nagyon jó idõnk volt, Kékesen egy kicsit hideg, de nem vészes. Sajnos sikerült egy kicsit rossz fele mennem Abasár után, így sikerült ilyen sokra a kilcsi.
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2714
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Nekem csak rövid cuccom van;) nemhogy a vízállóság okozzon csak gondot,bár én még fiatal vagyok a te hihetetlen nagy és idõs fejedhez képest:D

#2715
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Nem az esõ a baj hanem a hideg. Nem vízhatlan a szerkóm és lejtmenetben átfázik minden porcikám, ami ugye nem kellemes ilyen vén fejjel (30 év)....
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2716
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Hát õszintén nekem sincs kedvem esõben végig gurulni... De megnyugtat a tudat hogy ezzel nem vok egyedül. De reménykedjünk.

#2717
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
10:00 és 10:15 körül érdemes kimenni. Konkrétan Én sem tudom hogy mi módon lesz a csatlakozás.

Én is láttam az elõrejelzést, elég elszomorító:cry:

Majd holnap reggel meglátom hogy egyáltalán menjek e ilyen depresszív idõben..
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2718
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Most néztem meg a met-et háááát,akárhogy nézem ebbõl irdalmatlan zuhé lesz.... Max hõm 15 fok... 10km-es szél, na ez az az információ,ami nekem nem mond semmit:)

#2719
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Na,vajh holnap milyen idõ lesz? Ha tûrhetõ idõ lesz,akkor hol lehet csatlakozni a t-mobilosokhoz? Meg fonak egyáltalán állni Egerben vagy csak simán ilyen érd utol a bolyt és csatlakozz lesz? Vagy a város határában 10:20kor tali?

#2720
transzporter

transzporter

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 363 hozzászólás
Leginkább azoknak. A profiknak a másik irányból jön föl a TdH. Tavaly jó volt, tetszett. A T-mobile túrát én is a Kékes Nagydíj erõfelmérésére szánom.