Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eger & Bükk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2820 hozzászólás a témában

#2681
Inász

Inász

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Lakik vki itt Miskolc környékén?:)

#2682
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

hellosztok

tudnátok ajánlani a bükk-ben olyan helyet, ahova érdemes elmenni 2-3 napra túrázni, és nem viszonylag olcsók is a szállások? debrecenbõl mennénk fel egy hosszú 7végére.


szerintem menj fel a Bánkúti síházba. viszonylag olcsó és onnan bármerre mehetsz csillagtúrákat.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#2683
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Persze:)

#2684
Inász

Inász

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
hello mindenki
Miskolc még belefér ??:)

#2685
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Mennyire vagy nagy túrázó? Mert akkor gubaház hogyha igen és továbbra is az erdészetet hívd!:D Ez felsõtárkány és környéke,ha pár lapot visszalapozol akkor ott megtalálod a pár látnivalót a környéken,de ott már a szállás állapota nagyon lehangoló...az emberek inkább sátraznak ott. Kijelölt tüzelõhely van és háztól nem messze pedig forrás. A stimeczház egy jobb hely lenne külsõ állapot alapján,de hogy az kiadó-e lövésem sincs, azért holnap megkérdezek pár ismerõst hátha van vmi jó 5letük.

#2686
en2002

en2002

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás

Hívd fel az erdészetet! Szilvásváradon van több ház amit ki szoktak adni...bagóértot nem merek mondani mert régen aludtam ott nagyon... A házakban van villany és jéghideg víz. A táj pedig egyszerûen gyönyörû,nem véletlenül NP;). Az olaszkapu környékét üldözd,ha jó csalok az egyik házat feketsárnak hívják...kettõ van ott az olaszkapu két oldalán. Az olaszkapu az szilvásváradról lillához/jávorkúthoz vezetõ úton van,az a hely ahová még legálisan fel lehet menni autóval szilvás felõl,ott van egy kis parkoló. Rem a többieknek lesz ennél jobb ötletük!


köszi. szilvást ismerjük, 2 éve túráztunk ott, igaz scak gyalog. voltunk akkor az olaszkapunál, meg vmi kilátóba is felmentünk.
TREK 6500 DISC
Ez nem egy bicikli. ez egy Trek!
Képeim: http://kep.tar.hu/kerotura

#2687
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Hívd fel az erdészetet! Szilvásváradon van több ház amit ki szoktak adni...bagóértot nem merek mondani mert régen aludtam ott nagyon... A házakban van villany és jéghideg víz. A táj pedig egyszerûen gyönyörû,nem véletlenül NP;). Az olaszkapu környékét üldözd,ha jó csalok az egyik házat feketsárnak hívják...kettõ van ott az olaszkapu két oldalán. Az olaszkapu az szilvásváradról lillához/jávorkúthoz vezetõ úton van,az a hely ahová még legálisan fel lehet menni autóval szilvás felõl,ott van egy kis parkoló. Rem a többieknek lesz ennél jobb ötletük!

#2688
en2002

en2002

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
hellosztok

tudnátok ajánlani a bükk-ben olyan helyet, ahova érdemes elmenni 2-3 napra túrázni, és nem viszonylag olcsók is a szállások? debrecenbõl mennénk fel egy hosszú 7végére.
TREK 6500 DISC
Ez nem egy bicikli. ez egy Trek!
Képeim: http://kep.tar.hu/kerotura

#2689
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
még nem, most készül a kecó-fürdõszoba stb, felujitás... kb, aug vége.

#2690
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Télleg S.gab! Egerbe költöztél már?

#2691
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Azé nemtom figyelted-e,de szépen letudták egy vigyázat úthibák táblával az utak karbantartását arrafelé;)

#2692
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
szerintem OK, bár nem sokat unatkozol, fõleg egerszalók környékén.. :-)

#2693
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
wow! és milyen az út? no meg a kaja?:D

#2694
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
emberek, FAEPEEER!
annak, aki ugyebár, szereti.
tegnap mentem egerbe gyöngyösrõl verpelét felé, s tök jó eperfák vannak itt-ott az út mellett.
ma jöttem vissza, de nem birtam neki ellenállni ujfent sem.

#2695
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
akkor senki?

#2696
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Esztergomba,válazt6ó távok 10-50-190km nevezés elõre... http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=480 így eccerûbb

#2697
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás

Emberek merre van Dédestapolcsány? Jön vki a küllõszaggatóra vasárnapra?


Ez milyen küllõszaggató és hol?
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#2698
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Köszííííí:D mostmár nemfogok teljesen hülyén meghalni;) tekertem ma egy sráccal felsõtárkányban és mondta a szarvas fogadónál hogy a hegy túloldalán lakott désetapolcsányban...és sehogy se jöttem rá..szal kösz mégeccer:D

#2699
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Eger-Szilvásvárad- Nagyvizsnyó útvonalom kell mennitovább és ott van:)
feltéve, hogy egerbõl mész:)

térkép itt

#2700
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Emberek merre van Dédestapolcsány? Jön vki a küllõszaggatóra vasárnapra?