Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#5521
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
pedig annyira nem nehéz, csak rá kell jönni...
Most már biztos menne.
Én utána szoptam mindig meg. Bár párszor a Vörös teret is bombázhattam.

#5522
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
ismerõs helyzet
nekem egyszer sikerült :clap:
de utána jött egy áramszünet :no:

#5523
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a raid over moscow-val az volt a baj, hogy már ki se tudtam repülni a hangárból... :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5524
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
geos az oprendszer
én még programokat írtam alá

X
Ha valaki szeretne emulálgatni, meg játszani
Ó Ace a repcsiszimulátorok õse, Creatures, Cliff Hanger, hmm Raid over Moscow
Egész elérzékenyültem.

#5525
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Sanitarium - 3(!!!) CD-n volt, asszem '96-ban. Ma simán tiltólistán lenne a sztorija miatt... Mondjuk iszonyat nyomasztó egy "játék" volt.
"In idem flumen bis non descendimus"

#5526
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mingyá felmegyek a padlásra, és lehozom a jó öreg c64-et. ;) nekünk van hozzá phillips monitor is, igazi 3 szinû: fehér/fekete és zöld szineket ismer. lol. nameg nyomtató. 9 tûs mátrixnyomtató. mekkora szám volt az, te jó ég. sõt, operációs rendszerünk is volt hozzá, lemezes. csak nem tudom a nevét. volt benne szövegszerkesztõ, meg ilyenek. tiszta vindóz 3.1 volt!!
meg aztán voltak a buta sportos játékok, ami igazi joystick killernek bizonyultak, mert csak akkor futott a csákó, ha jobbra-balra rángattad....
(joy: ausztriában kaptunk igazi micro-s joyokat, azok mekkora zsírok voltak)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5527
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Mond valakinek valmit az, hogy Nooby, the aardvark? :afro:

#5528
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a c64 az egy zsír dolog volt. Havernak 128asa volt, és õ volt a király. :)

Emléxem, volt egy vipera nevü játék, ami egy az egyben a nokia snake-jének õse. Ha belegondolok, hogy a mostani telefonokra már komolyabb játékokat lehet leszedni... :brum:

A vizard tényleg király volt, meg volt Boom nevü játék, (doom gagyizás) legalább 2 ember kellett hozzá, ha egyszerre akartál menni is meg lõni is, meg volt a Hudson Hawk, a Mission Impossible, meg valami bruce lee-s mászkálós, ezek nagyon filingesek voltak, az autósoknak sajna nem volt jó a grafikájuk, meg persze nulla fizika, de voltak egész jó 2d-s verekedõsök.

és osztálytársamhoz jártunk mortal kombatozni, mert neki 386-osa volt. DX! :cool2: turbó gomb, meg kulcsos zár.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5529
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

...jott a boszorkany, vagy mijahovirag volt az, akkor egyszeruen... feltunk :D


ahogy mondod!!! :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5530
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
De jó, hogy nem mostanában vagyok kissrác....
Annyi "szarral" játszottam életemben..

Kalaius: Ja, a link bennem is durva emlékeket indított.

Énmég ZX Spectrumon kezdtem, aztán volt TV COmputer, meg Enterprise 128...
Aztán az elsõ PC faternak. CGA monitorral (fekete,fehér, rózsaszín, meg buzikék szineket tudott) és volt egy olyan játék, hogy labdát kellett fejelgetni... Még talán XT gép volt.
Aztán beindult a fejlõdés, amikor 1 teljes lemezes (!!!) játékok jöttek! 1.4 Mega volt és legalább annyira készen voltunk tõle, mint a 7 centi rugóúttól pár évvel késõbb.... Hehehehe
Mekkora gagyik voltak. De ami király volt, hogy legalább profi ötletek kellettek, mert a tecnika nem tolta a széket a fejlesztõk segge alá.

#5531
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

ill. valami buta 2d lövöldözõs, olyan pacnam féle labirintusokban, nem tudom mi a címe. (wizard warrior, vagy ilyesmi, hátizsákos kiscsávókkal mentünk, és lõttünk, lol)


wizard of war lesz az :)
lehetett ketten jatszani, egy haverommal esteket toltottunk el vele. es mikor jott a boszorkany, vagy mijahovirag volt az, akkor egyszeruen... feltunk :D
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#5532
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
az nfsu2 soundtrackje is pörfikt! (snoop dogg & the doors) ;o)

#5533
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
gta1?
az szerintem PC re teremtett szörny volt már...

#5534
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
gta1. naja. ;)

#5535
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
F14 Tomcat? Microprose (vagy mi)
meg jajj mi is volt.. postman? :D
1 szó mint 100... örök darabok születtek arra a gépre

#5536
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
amivel éveket eljátszottam c64-en, az street rod, pirates!, a magyar fejleszésû newcommer (6 lemez volt!) ill. valami buta 2d lövöldözõs, olyan pacnam féle labirintusokban, nem tudom mi a címe. (wizard warrior, vagy ilyesmi, hátizsákos kiscsávókkal mentünk, és lõttünk, lol)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5537
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
nekem még meg is van !
azok voltak az igazi játékok....
kevésbbé tudta felszívni rajta magát az ember..
nahjó. néha törtek joystickok :gwizd:

#5538
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
nekem olyan nem volt :( :) ...Még a Commander Keen ugrik be abból az idõszakból :P

#5539
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
énmeg commodore-on :)

#5540
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
street rod-dal órákat játszottam réges rég a szuper 133-asomon :D