Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#5501
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
én most ezen ügyködöm. True Crime: Streets of La
GTA3/VC és Max Payne ötvözése. elég jól hangzik. ;) ütõs kis játék.
www.truecrimela.com

#5502
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás

a raid over moscow olyan régi, hogy még kazettán volt meg nekem....


jahh... aszittem vmi pc-s gém.

még commodore: volt egy rókás. Címére sajna nem emlékszem (majd jól megnézem), de lehetett benne bringán (!!) üldözõ kutyákat lõni, almát kellett lopni a fáról, tyúkokat az ólból, ... aztán ezeket vitted az asszonynak. :D
The Sensual Woman

#5503
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a raid over moscow olyan régi, hogy még kazettán volt meg nekem....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5504
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

a komondor 64-et akkor miért hagyjátok ki?:)
vagy az a F1-es gumicserés játék...


Pitstop 2? ;)
vagy mijaneve

#5505
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
ám legyen :D
polc legtetején pihen... és néha összerakódik. Imádom.
The Sensual Woman

#5506
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a komondor 64-et akkor miért hagyjátok ki?:)
jó kis wizard, vagy az a F1-es gumicserés játék...
ahh:D
komolyna mondom, a telefonomon most kb dettó ugyanazok a játékok vannak:) kicsit fejlõdött a technika:)

#5507
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás

a raid over moscow-val az volt a baj, hogy már ki se tudtam repülni a hangárból... :D

kicsit vissza... ezt ilyen sokan ismerik? nekem vhogy kimaradt... milyen régi?

akinek kell, nyomatok egy listát, mim van... másfél cd tele régi "szarokkal", közte plö a Hubie, Blackthorn, ... oszt majd törölgettek 24óra után :bananadan

és osztálytársamhoz jártunk mortal kombatozni, mert neki 386-osa volt. DX! turbó gomb, meg kulcsos zár.

detto :D
bár én ilyen géppel kezdtem, a lotus nem ment rajta. Az sose ment, még a k5ös amdvel sem. 75kemény MHzvel rendelkezett. Aztán szomszéd kapott 486dx-2 -t, azon ment. Meg a Duke Nukem 3d...
The Sensual Woman

#5508
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
help me...
Telepit(eném)em fel az UG2-t erre kapom üzenetként, hogy a cars\hummer\vinyls.bin t nem tudja feltenni.. megtudom valahogy oldani, vagy meg kell probálni újraírni?

#5509
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Brazil kis játék volt, bár mindig megkértem vkit, hogy szedjen össze pénzt a dokkoló komputerre, mert a térlátásom nem volt megfelelõ ahhoz, hogy benavigáljam magam a prögõ-forgó dodekaéderbe. Ja, meg mindig vmiért piros lettem, és jöttek a szaruk, és lelõttek... Általában nem olvastam végig a bolygók leírását, és uránt vittem, oda, ahova nem kellett volna, vagy sokat lehetett keresni a csempészettel, már nemtom, de jó volt. :Ö

Elite?


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5510
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

lemmings, lol, mekkora játék volt! :D


Most is az!!!

#5511
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
lemmings, lol, mekkora játék volt! :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5512
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
szinuhe: Ezer köszönet a linkért!
Megtaláltam az oldalom az egykori kedvenc játékomat a Mayhem in monsterland-ot. Legkirályabb ügyességi ugri-bugri! :matrix: Mindenkinek ajánlom!
Nameg a Last Ninja sorozat! Micsoda szép idõk voltak!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#5513
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
akkor is a lemmings+a prehistoric az olasz.
Absofuckinglutely infuckingcredible

#5514
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
azt nemtom. nem probaltam.
ezt a fajtat nem is tudnam momentan :|
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#5515
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
hát ha ez az emu tényleg mükõdik.....
én régen leszedtem egy csomó fajtát meg játékokat is, de mégha müködött is akkor se tudtam mivel irányitani a dolgot...

#5516
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
hát nekem türelmem nem volt annyit szórakozni vele
Majd most meglátjuk :bananadan

#5517
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
http://www.c64games..../emulatoren.php

nem is kerestem tobbet, de ezen felul tomve van a net emukkal es gamakkal hozzajuk.
ha netan nosztalgiazna vki kicsit... :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#5518
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Elitehez túl fiatal voltam.Nálunk azt már Descent 2-nek hívták,és sokkal inkább az akcióra volt kihegyezve:) Ilyen oldalra scrollozós,logikát igénylõ stuffok közül az Oddworldon túl (fentebb Mlítette Zorg) a Lost Vikings ugrik be,azzal yo sokat lehetett tökölni,vagy Dizzy,a tojás - csak ezt angoltudás hiányában nem sikerült anno abszolválni,vagy csak túl hüjjék voltunk hozzá?!?:) Ott volt még a Donkey Kong is,SNES-en,de azon csak a játékboltban tudtunk játszani sunyiban,óránként 50 Ft-ért (oszttársam bátyja dolgozott az üzletben és ennyiért viselt L 7-8 kretént a 2 szem kiállított gép mellett:D )

#5519
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Elite?

#5520
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ha képes voltam kirepülni (ment az azért sûrû anyázások közben) akkor volt egy 2d oldalnézetes repülés, aztán egy landolás, ami megint szivatott, mert le lehetett zuhanni. aztán meg egy lövöldözés szembõl valami falak mögött ugráló nemtudmmikre, na annál tovább nme jutottam...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.