Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#4481
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
CS buzik próbáljátok ki a Batlefield 2-t, szerintem nem fogtok csalódni ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4482
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Módosított G70 és módosított R520 a két VGA, nagyjából ugyanazt kapjuk meg mink is õsz környékén GF7800 meg ATi kitudjami néven. Persze a next-gen-ek valószínüleg oltári elõnyben lesznek mert rögtön benne lesz a játékokban minden effekt, minden plussz, PC-n meg jó sok idõnek kell eltelnie mire kihal az elõzõ VGA generáció (vagy inkább a 2-vel ezelõtti), de végül szebb/jobb lesz mint az adott generáció, lsd. PS2 vs. mai PC-k. De PC-t jóval drágább fenntartni.

Egér/bill. persze hogy nem újdonság, de ez is a 2 platfrom közeledését jelzi.

Szal, lehet érvelni oda-visza ! :)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4483
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
nem mondanám hogy PCs VGA lenne mondjuk a PS3ban, az egy dolog hogy azis NVIDIA fejlesztés, de a NVIDIA csinált már palmokra is meghajtókat, vagy tablet PCkre, amik mondjuk nem PCk, de nemis laptopok.
egér/billcsi sem ujdonság, PS2nél is volt ez a fícsör

#4484
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ok, mindkettõben PC-s VGA lesz, a Box-ban pedig Intel CPU, mindkettõvel lehet netezni, egeret/billentyûzetet használni, stb. Na ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4485
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Vinyó azér lesz bennük gondolom én hogy ne kelljen a 8megás memsticket cserélgetni ha épp GT4ezni akarsz, vagy éppen Tekkenezni:)
USB volt a PS2n is, Boxról lehagyták, nemtom miért. Wifi, egyértelmû, hogy ne kelljen dzsungelben játszani esetleg 2 konzolt összekötve, APn keresztül akár neten is játszhatsz, és nem kell a szobádból a nappaliig elrángatni egy 200 méteres patch kábelt


õõõ
akkor a fényképezõgép az PC? van rajta USB
a telefon PC? van rajta bluetooth
a PSP PC? van rajta WiFi.

DualShock2nél csak egy jobb kontroller van: az XBoxos S-es ;)

#4486
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Engem simán ki lehet kergetni a világból a DualShock-kal, de errõl felesleges flame-elni.

A next-gen konzolok felépítése hajaz a PC-re, ráadásul winyó lesz bennük, USB, Firewire, Bluetooth / WiFi, stb.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4487
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
hát szerintem sosem lesz csak a ház a különbség mert nem PC architektúrát használ sem a GameCube, sem a PS2. Box az más tészta, de a Box2 már nem PCs ha jól tudom.

A pc meg alapvetõen nem arra van kitalálva hogy te jáccál csak. Konzol meg de.
Billentyûzettel meg SAzzal már! Inkább a DualShock 2 ;)

#4488
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
ez a pc vs konzol téma mikor fog má eltünni? mikor értik már meg az emberek, hogy nem fogok odakuporogni az elé a színes doboz elé, hogy 1 méterrõl bambuljam a csodás pal felbontást...áhh elõbb utóbb ugyis olyan "okosak" lesznek a konzolok, hogy csak a ház lesz a különbség pc és konzol között

#4489
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
cs:s ÉS gta:sa :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4490
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Mi a Battlefield 2 ?! :scared:

Ha a SA-ra gondolsz azzal játszottam PS2-n, és a legjobban az tetszett amikor abbahagytam ! :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4491
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
de nemtom mit pampogtok, ez a játék konzolra van, mellesleg ott sokkal jobb mint bármikor egy PCn lehetne
manapság a PCs játék kimerül a CSÉben ;)

#4492
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nya, kijött a Battlefield 2, svihákok ! :cool:

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4493
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem indult el, hivatalos fórumon se tudják megoldani a nyavajámat, ami egyébként sokak nyavajája. :(

A konverzió leszarását úgy értettem, hogyha rendesen csinálták volna meg akkor nem lenne nagyobb a gépígénye mint a VC-nek.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4494
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

de fõleg telibeszarták a PS2->PC konverziót. :(


???

télleg, elindult végre?

Aktuális civil


#4495
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Beletettek pár plussz effektet a VC óta, de fõleg telibeszarták a PS2->PC konverziót. :(

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4496
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
thx Zap!
így minimálgrafikán is akadozik :(
konfig: kevés ;)
verzio:clonedvd mdeth, hoodlum

no mind1 :\ a vice city ment, gondoltam ha ugyanaz a motor akkor tán ez se fog akadni annyira. dehát.

#4497
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

vagy esetleg van valami megoldás hogy ne fagyjon le ha be akarok lépni a display>advanced menüjébe?


konfig ? werzió ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4498
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
ment

Aktuális civil


#4499
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
cool lenne, ha valaki el tudná küldeni az emilcímemre a Dokumentumok>gta san andreas user files nevü mappában lévõ gta_sa.set nevû fájlt ugy hogy elõtte a játékban a grafikát a minimumra állította és elmentette.
NAGGGYON hálás lennék ha valaki elküldené!!
köszi!!
hunmattKUKACgmailPONTcom


vagy esetleg van valami megoldás hogy ne fagyjon le ha be akarok lépni a display>advanced menüjébe?

kösziii!

#4500
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
OMG
5 polygont eljuttatni a csúcsra, nem semmi :D

ha commodore-ra lenne, és joystick-el kellene irányítani aszondom oké
mint a summergames :D rángatni vadul azt a szart
asszem 2t törtem el ;)