Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#4441
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

nekem bejön a SA. a cs-t is már 4 éve játszom, nem vagyok az a játékot hamar megunós tious :D

Sztem az SAban az a zsír, hogy mindig akad valami elmebeteg poén. A reklámok, a nevek, a beszólások, stb. Mondjuk az se gyenge, mikor egy építésvezetõt kell toi-toi wc-vel együtt bebetonozni a házalapba:D

edit: ja és miközben egy buldózerrel lökdösöd a budit, benne a csókával, dörömböl és üvölt hogy szaros lett a ruhája:D Szal jók a részletek, bár a grafika idejétmúlt.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4442
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

ezt mindaddig nem hiszem el amig nem hivatalos forrás terjeszti
NVidia chip esetleg igen
de nem GeForce!


PS3-hoz igazított G70 lesz/van benne, nézz körül a neten ! ;)

(már csak azért is, mert "kicsit" valószínütlen, hogy akár az ATi, akár az NV képes lett volna 2 különbözõ VPU-t kifejleszteni egységnyi idõ alatt)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4443
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nekem bejön a SA. a cs-t is már 4 éve játszom, nem vagyok az a játékot hamar megunós tious :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4444
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
demo gondolom olyan mint a filmek trélere
120 percbõl összevágnak 3at ami izgalmas

SA: én mondtam hogy uncsi, már PS2n is uncsi volt fél éve
KOTOR2 jó, legalább játszható, nemúgy mint az 1 amiben soksok zsákucca vót
Burnout3:D GT4:) Guilty Gear X - emez meg cell shading bunyós játék iszonyat kombókkal
SW:BG betölgráundsz, vagyis az összes film(kivéve a 3) nagy csatáit lejátszhatod
mókás mondjuk a hoth bolygón gyalogosan futkorászni a lépegetõk elõl

PS jó

#4445
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Kala elakadtam a trespasserben :) A demó tényleg jobb. A postallal is ez a helyzet, miért basstyák el a rendes game-eket, ha a demó jó?

Ride everywhere.

.


#4446
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
jo ez a GTA SA csak 2 nap utan meguntam :( elvegre ez mar a 3ik ugyanolyan ... jo jo masabb meg tobb mindent lehet benne csinalni de az elejen ez a respectert csinalos mission áhhh nagyon gáz.

jobban tetszett az igazi bûnözõs 1 és 2 bank rablas mar majdnem az elejen.

viszont ajanlom minden RPG nek a
Star Wars Knight Of The Old Republic 2 nagyon nagy ....
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4447
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
nekem aztan 8 mi van benne maradok a pcnel :)
ezt legalabb csendben tudom fejlesztgetni ,meg jatekok is olcsobbak hozza :D :D ;)

#4448
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
ezt mindaddig nem hiszem el amig nem hivatalos forrás terjeszti
NVidia chip esetleg igen
de nem GeForce!

http://www.sonypsp.hu/cikk18.html

#4449
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás

a PS3-ban van csak "PC-közeli" VGA.


no meg a geforce ;)
http://playstation.a...NVIDIAinPS3.htm
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4450
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
najó de a boxon pl win2k fut
meg vinyóra menthetsz
meg tököm, de usb az nincs benne...

#4451
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az X-Box-ban van P3 + módosított GF3 és nem vele egyenértékü hanem pontosan ugyanaz ! PS2-ben semmi PC-s alkatrész nincsen, a PS3-ban van csak "PC-közeli" VGA.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4452
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
nintendobol is lesz köv generációs, tény hogy az inkább a gyerkõcöknek való donkey konggal dobolgantni:)

http://images-jp.ama...09.LZZZZZZZ.jpg
ayane a kedvencem: http://ws1.orf.at/oe...53_2_225211.jpg
:D:D:D

PS2: GT4
http://img.tar.hu/st.../12831811.jpg#3
ez se csúnya

#4453
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
A nyúgenerésönre azt értettem amik mist jönnek ki. Pl. ps3, xbox2 vagy akármi is a nevük. A Nintendót hagyjuk mert az sose lesz ilyen. Régen a Segás Game Gearhoz lehetett venni tvtunerszerû dolgot, a gamebolyhoz (1) volt billentyûzet, nyomtató, fényképezõgép, felhasználói progik persze mindez hivatalosan. Láttam is ilyeneket csak hát az ára ezzekkel összesen egy akkori pc-é volt. Nem tudom most is csinálnak-e ilyeneket az advance sorozathoz.

Ride everywhere.

.


#4454
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
!!!!!!!a PSben nem 300as celeron van, meg nemis geforce 3!!!!!!!!
azistenverjemeg
hanem kb vele egyenértékû cumó
az athlon 64 3200+ sem intel p4 3.2GHz!! értem?

#4455
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás

most mirõl beszélsz?



bocs elneztem

Sony Play Station rol irtam

sorry ....

mar fordulok is mekka fele pergetem magamra a hamut :)
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4456
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
most mirõl beszélsz?

#4457
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
ertelme nem sok van mert amire az kepes azt megkapod 1000 ft is egy szamitogep temetoben ;)

felepites eddig is ismert volt pl a grafika reszt egy gef3ti200 kepviseli... az psp2 ben is egy nvidia foglal helyet. A cpu is known meg a lap is csak azt en felejtettem el.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4458
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
hát igen, de ettõl nemtom miért kéne félni
amúgy cinkes lesz a PDA funkció mert nincs benne billcsi ;)
hallottam olyat is hogy mivel tud wifit, kell egy hátszpát, és tudsz majd vele böngészni is.
jó, nem fórumozni, de mittomén nézelõdni
az elõzõ postommal azt akartam mondani hogy amit fel lehet törni, azt többen veszik mint azt amit nem
PS vs GC

#4459
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Yep, PSP-t hiába törték fel, nincs adathordozó amire lehetne írni. De mintha valami olyat olvastam volna, hogy a Sony nem a játékok másolása miatt aggódik, hanem, hogy a heckelés miatt túl ismert lesz a gép felépítése és kis buherálással képessé teszik mindenfajat funkciók ellátására, ilyen kis PDA-szerüséget csinálnak belõle.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4460
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás

Ha ezeket a nyúgenerésön konzolokat a mostaniakhoz hasonlóan könnyen fel lehet törni akkor símán meg fogja érni az árát! Még talán engem is fog érdekelni, pedig ritkán ritkán játszom, de mondjuk nem is arra használnám.
JA Kala, köszi a trespassert (:örökhála:) de nemtudod miért néz ki ez szarabbul mint a demó? Mondjuk öt perc játék azóta az sok? :)


A Ningendo GameCube-t nem lehetett feltörni, mert romokon voltak a játékok.
MS X Boxot feltörték, PS1-2t feltörték. PSPt feltörték.

Vásárlási statisztika:
GameCube : kevés -> nem lehetett feltörni
PS1-2 : gigamegakurvasok
X Box : megint csak gyökkettõ, legalábbis japánban tudom hogy ilyen nevetséges (300e) db fogyott. Ez annak is betudható hogy a Sony a földijük, a MS meg amcsi.
PSPnek iszonyat sikere van, és lesz is, mégpedig azért mert fel lehet törni, kisebb nagyobb sikerrel már meg is tették. Az UMD amúgy nem más mint egy 6(?) centis DVD, csont ugyanaz a filerendszer, minden, csa ugye nem tudod megírni, mert másmilyen a "tokozása".
Nintendo DS: lolcrap. nagyon gyerekjáték a PSP mellett.
Gizmondo (még1 kézikonzol): ennek sem látok nagy jövõt, mert ismeretlen név, és a PSPt NEM LEHET megverni.