Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#4461
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Hopp bocs, az elsõ nél tévedtem. OK illegális elméletileg, de gyakorlat...
A másoddikban viszont: lehetne figyelni mit írok, " folyamatosan buktatnak le letöltõszervereket, általában fizetõseket." igen ez szintén ok, csakhogy én azt írtam, hogy ha te, otthon letöltesz a letöltõszerverrõl abbõl nem lesz gondod, kivéve ha megosztod a dolgaidat.
Amúgy rohadékság fizetõssé tenni illegális tartalmakat. Büntessék is õket!

Ride everywhere.

.


#4462
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts

Akkor csak igazam van. Az elméletileg már elég akár egy per megnyerésére ;)
A kapacitás meg inkább a tech válltozása miatt van meghalva, a vátozó vagy kamu ip címek miatt akár követhetetlen az amit csinálsz a géppel, de a netes mozgás/csalás vagy bármilyen ehhez hasonló trükk aligha büntethetõ. Abban az országban ahol a törvény szerint hacker és a cracker egyenlõen büntetendõ ott fogalmuk sincs mirõl alkották meg ezt.

A letöltögetés elméletileg illegális, szal írd át a védõbeszéded, ha jót akarsz:D Én a gyakorlatról mondtam h "legal".
1ébként technikailag nem állnak szarul, folyamatosan buktatnak le letöltõszervereket, általában fizetõseket.
Itthon egyelõre a nagy cégekre szálltak rá, de ha akarnának (tudnának), rengetek egyszerû usert is megvághatnának több százezres bírságokra...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4463
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Akkor csak igazam van. Az elméletileg már elég akár egy per megnyerésére ;)
A kapacitás meg inkább a tech válltozása miatt van meghalva, a vátozó vagy kamu ip címek miatt akár követhetetlen az amit csinálsz a géppel, de a netes mozgás/csalás vagy bármilyen ehhez hasonló trükk aligha büntethetõ. Abban az országban ahol a törvény szerint hacker és a cracker egyenlõen büntetendõ ott fogalmuk sincs mirõl alkották meg ezt.

Ride everywhere.

.


#4464
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Nekem a BSA-s ombre mást magyarázott, bár mondta hogy a filmek&zenék ügyében gyakorlatilag nincs itthon olyan szervezet, aki léphetne:D Szal az gyakorlatilag "legális", elméletileg az se.
Viszont a komoly letöltõkre egyre jobban rászállnak, múltkor 1 bme koleszban volt balhé emiatt, bár ott tényleg ipari méretekrõl lehetett beszélni.
Otthoni gépen, normális határok között folytatott "tõtögetés" még szerintem hosszú ideig nem lesz rizikó. De csak azért, mert nincs kapacitás a kishalak kifogására.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4465
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Ez pedig így van ahogy írtam. Ha nem osztod meg akkor nem sértettél törvényt. Régebben úgy tudtam, hogy ha kiírod cd-re akkor legális mert azon van már jogdíj, aztán mostanába világosítottak fel errõl a neosztmegosztlegális-ról. Mondjuk nemsok embert ismerek aki nem használ filecserélõt.
Bsa meg a többi bekaphatja ha nem tudja bizonyítani, márpedig nem nehéz eltüntetni dolgokat a gépemrõl véglegesen ;)

#4466
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
A BSA más nagy cégeknek is "dolgozik", pl. norton, autodesk, ilyesmik. Ezt egy BSA-s ügyvédgyerektõl tudom... Így szólogassatok be Nekem:afro:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4467
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
BSA: gyakorlatilag M$ csendõrség, csak a windows eredetiségét ellenõrzik
ASVA: mp3 és filmvadászok, földieid között van is olyan aki többet tud errõl mesélni ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4468
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Nekik még biztos nem szóltak:D
AGA: nem hinném hogy így lenne.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4469
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
és akkor a BSA, meg az ASVA?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4470
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
A mai magyarországi joszabályok szerint bármit letölthetsz a gépedre -ez legális- viszont nem oszthatod meg mással! (akkor már nem lessz az)

#4471
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
neeem..
kereskedelmire.. ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4472
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
LL: Nem ügyvédi pályára készülsz véletlenül?:chin: ;)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4473
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
nem boltban: vehette online is :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4474
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts

...
kérdés: ha (hogy-hogynem) véletlenül nem a boltban veszem meg a játékot (:D) akkor is menni fog neten keresztül?

kérdés: na most az ilyeneket ki moderálja?;)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4475
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts

Trespasser az nem valami dínós hentelõs néni nagycicijein a szív mutatja az életerõt játék? :>

De :)

Ride everywhere.

.


#4476
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

iljics: kipróbáltam, de magyar szerverre bejutni lehetetlen, külföldin meg 100-as pinggel és no teamplay melett elég nehézkes.
vaamint a lövés egyáltalán nme hasonlit, egy egész tárral nem birtam kinyirni valakit....
persze fél óra után belejöttem, egybõl bannolni akartak... OMG
(megjegyzem repülõvel teljesen esélytelenvagyok, helikopterrel szintén, harckocsival meg még mindig nehezen mozgom, de javul)

kérdés: ha (hogy-hogynem) véletlenül nem a boltban veszem meg a játékot (:D) akkor is menni fog neten keresztül?


Itt találsz szervert a full-hoz is, az eddigi BF-ekbõl kiindulva nem kell újabb kiadásokba verni magad ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4477
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Trespasser az nem valami dínós hentelõs néni nagycicijein a szív mutatja az életerõt játék? :>

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#4478
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Ha ezeket a nyúgenerésön konzolokat a mostaniakhoz hasonlóan könnyen fel lehet törni akkor símán meg fogja érni az árát! Még talán engem is fog érdekelni, pedig ritkán ritkán játszom, de mondjuk nem is arra használnám.
JA Kala, köszi a trespassert (:örökhála:) de nemtudod miért néz ki ez szarabbul mint a demó? Mondjuk öt perc játék azóta az sok? :)

Ride everywhere.

.


#4479
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
iljics: kipróbáltam, de magyar szerverre bejutni lehetetlen, külföldin meg 100-as pinggel és no teamplay melett elég nehézkes.
vaamint a lövés egyáltalán nme hasonlit, egy egész tárral nem birtam kinyirni valakit....
persze fél óra után belejöttem, egybõl bannolni akartak... OMG
(megjegyzem repülõvel teljesen esélytelenvagyok, helikopterrel szintén, harckocsival meg még mindig nehezen mozgom, de javul)

kérdés: ha (hogy-hogynem) véletlenül nem a boltban veszem meg a játékot (:D) akkor is menni fog neten keresztül?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4480
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Gef4Ti4200 szal szopós... Nemindul :D Ha meg felteszem a javítást akkor is játszhatatlan... Szívárványszínû füst és társai :D

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]